dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Jednoduché podání pánské elegance v jarní kolekci Bally

Přidat na Seznam.cz
Jarní Bally kolekce hraje na jednoduchost a je tak velice efektivní. Skládá se z pouhých 17 modelů v barvách jako je béžová, hnědá, černá a červená. Objevují se tady tříčtvrteční kabáty, péřové bundy i vesty a vysoké límečky. 

Všechny modely jsou velice jednoduché, tvořené hladkými a rovnými liniemi.

V kolekci se vůbec neobjevují vzory. Barevně najdeme především hnědou, béžovou, tmavě modrou, černou a červenou. Modely jsou doplněné mokasíny v černobílé, vyššími botami v béžové, modré nebo tmavě zelené a teniskami. Některé outfity jsou zkombinované se sportovními většími taškami, většinou v černé nebo tělové barvě, s barevným akcentem nebo s klasickými manažerskými kufříky. 

Hlavním společným znakem celé kolekce jsou v první řadě černé a béžové košile s vysokými límečky zapnuté až ke krku. Za druhé potom dlouhé kabáty jak kožené tak semišové. Sportovní bundy už jsou ve výraznějších barvách jako je např. červená. Zajímavě provedené jsou sportovní šusťákové bundy, které nemají žádné klasické zipové zapínání. 

Jak se vám jarní kolekce Bally líbí?

 

Zdroje: style.com 

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA MODELY KOLEKCE BALLY JEDNODUCHOST MOKASÍNY BOTY TENISKY OUTFIT 2014 SPORTOVNÍ OBLEČENÍ TAŠKY KUFRY

Související články

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Když se řeknou AXA Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bylo i letos v září.

Celý článek

Jaké podzimní boty jsou nejvíce trendy?

Podzim přišel dříve, než jsme se všichni nadáli a je potřeba se připravovat do chladných dnů. Jaké trendy zvítězí tento rok a jaké boty jsou žhavým hitem?

Celý článek

STAY NEGATIVE v tričku z limitované kolekce značky Bohempia

Nadhled a humor jsou tím, co bychom si v těchto dnech rozhodně měli udržovat. Stejně přemýšlí i česká značka Bohempia, která přináší limitovanou kolekci triček, která říkají, že „zůstat negativní“ je novým „zůstat pozitivní“.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek

Personalizovaná kolekce tenisek Vault x Taka Hayashi vám umožní upravit si boty podle svého

Důraz na osobní kreativitu i propojení s rukopisem designéra v duchu „Design It Yourself“ je pro značku Vans zásadní. Alespoň co se týče podzimních projektů, které budou stát za pozornost.

Celý článek