dnes je 06.07.2022

Jemná a hladká pokožka bez chloupků

Přidat na Seznam.cz
Připravte se na příští léto již nyní s epilátorem BaByliss G946E IPL, který jsme se pro vás rozhodli na vlastní kůži vyzkoušet.

Do rukou se nám dostala velmi šikovaná mašinka. Respektive přístroj založený na technologii IPL, jež se postará o bezbolestné odstranění nežádoucích chloupků z jakékoliv části těla. Jeho pravidelným používáním se růst ochlupení postupně redukuje až o 90 %, díky čemuž se zejména dámy budou moci těšit z dokonale hladké pokožky, a to dlouhodobě. Francouzský specialista tak dokazuje, že nejen dokonalá péče o vlasy je mu zcela vlastní.

Předtím než ale přistoupíme k samotnému testování, kterému se dámská část naší redakce v nejbližších dnech podrobí v praxi, bychom se rádi novince od společnosti BaByliss Paris věnovali alespoň na teoretické rovině a blíže vás tak s tímto zázrakem seznámili.

Novinka od společnosti BaByliss Paris funguje na bázi světelné stimulace IPL, která dokáže přirozeně tlumit růst chloupků. Je to vůbec možné? Není to možné, je to Reálné.

Jak to tedy funguje?

Technika IPL epilace je založena na principu selektivní fototermolýzy, úspěšně používané v profesionálních dermatologických klinikách již 15 let. IPL (Intense Pulsed Light) epilace pomocí světlené energie zpomaluje obnovu chloupků. Pokožka je vystavena světelným zábleskům, kdy světlo je absorbováno melaninem obsaženým v chloupcích a jejich koříncích. Toto světlo, jehož intenzitu lze v rozsahu 5 stupňů regulovat v závislosti na fototypu pokožky, je přetvořeno do tepelné energie, která zabrání obnově buněk způsobujících růst chloupků.

Opětovný růst chloupků je zastaven a pokožka zůstává jemná. Zůstaňte s námi a uvidíte výsledky, které BaByliss G946E IPL přinese.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PÉČE O NOHY POKOŽKA DEPILACE BABYLISS

Související články

Objevte kouzlo ionizace. ION Mist není jen běžný osvěžovač pleti

Pojďte s námi prozkoumat zázračné účinky ION Mist spreje, který pleť ionizuje, hloubkově hydratuje a zanechává ji krásně hladkou a vyživenou.

Celý článek

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek