dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Jenny Packham Resort 2016 jde svou cestou vysokého krejčovského umění

Přidat na Seznam.cz
Jenny Packham zůstala i ve své kolekci Resort 2016 u ověřeného krejčovství oplívajícího jen těmi nejzkušenějšími technikami, luxusními materiály a ženskými střihy. 

V době, kdy i ty nejdůležitější světová jména na poli módy prezentují ve svých Resort kolekcích džíny, volné svetry a minimalistické modely, pohled na Resort Jenny Packham připomíná stroj na pohybování se v čase. Jako bychom se během okamžiku ocitli zpět v době, kdy módní návrháři lpěli na ženských siluetách, ozdobách, kvalitních materiálech a především na dojmu luxusu. Přesně tak se jeví i aktuální kolekce dvaceti čtyř modelů od britské návrhářky.

Stoprocentně nás nadchla paleta, kterou návrhářka využila. Sytá žlutá společně s královsky modrou je velice líbivou a přesto ne okoukanou kombinací. A světle žlutá s levandulovou? Více takových modelů, prosím... Veškeré prvky, které byly v modelech z Resort kolekce obsaženy se dokonale navzájem doplňovaly a vytvářely unikátní dojem. Dojem princezny v 21. století. A to se hned tak nevidí. A když už jsme u princezen. Nedávno se jedna na veřejnosti ukázala právě v návrhu Jenny Packham. A ohromně ji to slušelo.

Pod šaty se rýsovalo větší bříško a v náruči svírala novorozenou dceru.
Přestože Kate je oficiálně vévodkyní, Charlotte už bude tou opravdovou princeznou!
A třeba nebude ani dlouho trvat a šaty Jenny Packham oblékne také.
Jako to dělá její maminka.

Zdroj: style.com

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA RESORT 2016 JENNY PECKHAM VEČERNÍ RÓBA DLOUHÉ ŠATY TMAVĚ MODRÁ VYŠÍVÁNÍ KRAJKOVÉ ŠATY

Související články

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Britský romantismus v nové pre-fall kolekci módního domu Alberta Ferretti

Z nové pre-fall kolekce módní návrhářky Alberty Ferretti přímo sálal britský venkovský romantismus. Ten byl podpořen zejména typicky ženskými detaily, večerními a zároveň denními modely a také zemitými odstíny.

Celý článek

Nová valentýnská kolekce značky Savage x Fenty v hlavní roli s Rihannou

Valentýn se blíží a zpěvačka Rihanna odtajnila se svým týmem novou lingerie kampaň s názvem Fenty x Valentyne's Day. Dominantní barvou spodního prádla byla samozřejmě červená ve všech svých podobách. 

Celý článek