dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Ještě nemáte krátké černé kadeře?

Přidat na Seznam.cz
Máme pro vás žhavé tipy na současné letní módní trendy 

Tak tedy, co že to letos pofrčí? Podle nejnovějších módních zpráv budou letos „in“ krátké střapaté klučičí sestřihy, které jsou mimochodem na léto naprosto ideální, vlasy jsou vzdušné, nemastí se tak rychle a lépe drží tvar i za horkých letních dnů. Kromě toho krátké sestřihy samozřejmě ubírají na věku a jsou velmi sexy, energické, veselé, a vždycky v módě.

Stejně tak je to i s tmavým stylem. Temné a záhadné barvy byly, jsou a budou třešničkou na dortu krásy nejedné filmové hrdinky. Nezapomeňte ale, že ne každému musí krátké vlasy slušet. Ke každému tvaru obličeje sedí něco jiného, a tak je rozhodně na místě poradit se s kadeřníkem, zda je vámi zvolený účes vhodný, či ne. Zde platí rčení „Dobrá rada nad zlato“ dvojnásob. Přeci jen, špatně vybrané tričko můžete kdykoliv zahodit, ale se špatným účesem už to není tak snadné. Pokud jde ale o styly, vybere si asi každý.

Krátký sestřih může být sportovní, elegantní, bláznivý, prostě jakýkoliv vás napadne, a to klidně během několika málo minut. S krátkými vlasy se dají dělat zázraky skutečně na počkání. Stačí k tomu například květiny či různé čelenky, sponky a klipsy do vlasů. Pokud zvolíte vhodný květinový doplněk, je tento účes na léto ideální. Navíc v tmavých vlasech barevné ozdůbky krásně vyniknou a účes ozdobí. Nemusím snad ale připomínat, že pokud chceme, aby naše vlasy dobře vypadaly, samozřejmě je nutné dbát na správný výběr vlasové kosmetiky. Každý typ vlasů vyžaduje nejen odpovídající druh šamponu a kondicionéru, ale také vhodné stylingové přípravky, bez kterých se u krátkých střihů asi neobejdete. Jejich výběr skutečně nepodceňujte.

 

Zdroj fotografií: Baeuty.about.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VLASY KRÁTKÉ VLASY TRIČKO ÚČES SESTŘIHY SESTŘIH KRÁTKÝ SESTŘIH KRÁTKÉ SESTŘIHY MODA.CZ

Související články

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Zaspíte a nestíháte si umýt hlavu? Pokud nechcete vlasy spínat do mastného drdolu, zkuste vlasy ozvláštnit šátkem. Hodí se k většině oblečení a účes máte hotový za pár minut. Zapomeňte na hektická rána a zkroťte své vlasy do krásného účesu.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

Jestli existuje nějaký vlasový trend, který je praktický i stylový zároveň, pak jsou to vlasové sponky, gumičky a skřipce. Využijete je nejen při každodenní praktické úpravě svých vlasů, ale také pro dokonalé vlasové kreace při mimořádných příležitostech.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek