dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Přidat na Seznam.cz
Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.
Jitka Klett Couture

Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

Příležitost dělá činy

Jitka Klett Couture se stěhuje do nádherné prvorepublikové vily na pražských Vinohradech, která překypuje inspirací. Ta návrhářce vnukla nápad pro nevšední zážitek, který nabízí i vám.

''Ti, kdo mě znáte lépe, víte, že ráda investuji do mého osobního vzdělávání a rozvoje, na kterých mi záleží, ale stejně cítím velkou zodpovědnost za společnost, ve které žiji, pracuji a vychovávám novou generaci. V naší nové nádherné vile se ve mně probudil pocit, či spíše potřeba, podělit se s více z vás a vašich nejbližších o mé zkušenosti v kreativním byznysu a také o moji odbornost v prostředí, kde tvoříme. Jsem přesvědčena, že v těchto prostorách pocítíte úžasnou energii a budete se do nich nejen kvůli ní chtít co nejdříve vrátit,''  Jitka Klett.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

 

Co vás čeká?

Čeká vás posezení se samotnou návrhářkou Jitkou Klett, samozřejmě s malým občerstvením včetně drinku, luxusní dárek v podobě parfému JK Klett. Při schůzce se obdarovaná žena dozví vše, co jí z módního světa zajímá. Jitka Klett poradí ohledně individuálního stylingu, psychologie barev či aktuálních módních trendů. Je to jedinečná možnost, jak získat informace o cenných zkušenostech ze skutečného a každodenního světa módy.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

Velice originální dárek

Ani nám, ani vám jistě neuniklo, že je skvělá doba, pořídit si tento speciální zážitek a věnovat ho vaší milované osobě jako vánoční dárek. Je to jistě nevšední v tolika ohledech, ale hlavně, na tento dárek obdarovaná/ný, nikdy nezapomene. A jak říká paní Jitka Klett: ''Intenzivně vnímám, že šířit módu, umění či kulturu mezi lidi je dnes možná ještě o něco důležitější než kdykoli předtím. Já sama toužím být součástí života kulturního národa, který se zajímá o historii a zároveň i o potřeby druhých.  I z tohoto důvodu jsem se rozhodla věnovat čas novému projektu. Čas, který považuji za jednu z nejvzácnějších věcí, kterou disponujeme...'', čas je jistě ten nejvzácnější dar, dopřejme si tedy navzájem, aby byl co nejkrásněji prožitý a naplněný radostí.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

 

Přidat na Seznam.cz
JITKA KLETT COUTURE VÁNOCE 2022 ČESKÉ NÁVRHÁŘKY MÓDA

Související články

Toužíte po nepřehlédnutelné bundě či kabátu? S těmito zazáříte ve městě i na horách

Od svého kabátu či bundy v zimě očekáváme, aby nám bylo dostatečné teplo a cítily jsme se pohodlně. Zároveň se v nich chceme líbit. Sobě, svému partnerovi ale i ostatním. Vybrali jsme šest kousků, které si zamilujete a zároveň v nich zazáříte.

Celý článek

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků!

Celý článek

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek