dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

Přidat na Seznam.cz
I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Vysportovaná postava, tetování i sympatický úsměv oslnily porotu v roce 2016 natolik, že Pepa Kůrka soutěž Muž roku vyhrál. V té době pracoval ještě jako vězeňský dozorce, dnes vlastní hudební klub a posilovnu. Vedle sebe má navíc velmi krásnou českou zpěvačku Barboru Mottlovou. Přečtěte si, jak si užil natáčení jejího klipu a jaké má plány do budoucna.

Již není tajemstvím, že jste s Bárou Mottlovou spolu. Jak jste se seznámili?
Na jedné módní přehlídce a troufnu si říct, že hned přeskočila jiskra.

Účinkoval jsi i v Báry nejnovějším klipu s názvem "Udělej mi to". Jak takové natáčení probíhalo? 
Byla tam velice příjemná atmosféra, všichni, co se na klipu podíleli jsou opravdu profesionálové. Tak že já jsem byl velice spokojený a hrálo se mi moc dobře. Cítil jsem se skvěle a jsem moc rád, že mi Barča dala důvěru si u ní ve videoklipu zahrát.

Bavilo by tě herectví? Jaká role by tě lákala? 
Já už jsem to říkal hned po vítězství v Muži roku, že by mě bavilo hrát. Mám za sebou pár menších rolí ať už v reklamách nebo seriálech, ale nic velkého….Tak doufám, že ještě nějaká větší nabídka přijde.

Jak se udržuješ ve formě? Využíváš zejména výhod vlastní posilovny, nebo jsi spíš na venkovní aktivity? 
Využívám hlavně svoji posilovnu, občas si zajdu na thajský box a ještě hraju fotbal. Prakticky každý den sportuji.

Uvažoval si někdy nad tím, že by ses živil jako fitness trenér nebo výživový poradce? 
Já jsem se živil jako trenér, něž jsem převzal posilovnu, a i chvilku potom sem ještě trénoval, bohužel teď nemám už na klienty tolik času jako dříve, a proto už se trénování nevěnuji.

Teď se věnuješ vlastní posilovně a hudebnímu klubu, to jsou dva odlišné obory. Co tě baví více a proč? 
Co mě baví více? Asi club, protože více vydělává:) Ale samozřejmě mám přece jen trošku blíže k posilovně.

Uběhlo pár let, kdy ses stal vítězem soutěže Muž roku. Jak moc se od té doby změnil tvůj život? 
Změnil se vážně hodně, opustil jsem práci a začal jsem podnikat. Naplno se věnovat modelingu, díky kterému jsem poznal i svoji partnerku, za kterou jsem nesmírně rád. 

Tehdy jsi pracoval jako vězeňský dozorce, to určitě nebyla úplně snadná práce? Proč si toto zaměstnání opustil?  
Já už jsem přemýšlel nad výpovědí delší dobu, pak přišlo vítězství v Muži roku a de facto nebylo co řešit. Důvodů bylo trošku více ale prim hrála hlavně časová vytíženost a psychická náročnost.

Co čeká Pepu Kurku v nadcházejícím čase? Prozradíš nám, na čem momentálně pracuješ? Co se chystá? 
Teď krom pár přehlídek a focení nic zásadního… Chci se naplno věnovat podnikání a kdo ví, třeba ještě rozjedu nějaký jiný podnik, abych toho neměl málo. A zanedlouho budou Vánoce a ty si chci užít, pokud možno, co nejvíce v klidu s rodinou a přítelkyní.

Přidat na Seznam.cz
ROZHOVOR PEPA KURKA BARBORA MOTTLOVÁ FITNESS CESTOVÁNÍ

Související články

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek
Podcast Sarkastický kafe

Mariana Prachařová a Helena Navrátilová jako oblíbené podcasterky „Sarkastickýho kafe“. Co na sebe prozradily ze svého soukromí?

Holčičí duo Mariana Prachařová a Helena Navrátilová jsou dámy, které mají na svůj mladý věk široké spektrum pracovních zkušeností. Jaké je spojují a co na sebe prozradily ze svého soukromého života?

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Jak se udržovat fit i doma!

Jaké klišé je dát si s novým rokem i nějakou tu fitness výzvu? Každý si přeje shodit nějaké to kilíčko nebo sní o vypracované postavě, za níž se každý mužský otočí. Tato předsevzetí se otřasla v momentě, kdy bylo oznámeno, že si nějakou dobu pobudeme doma. Ani přesto nemusíme házet flintu do žita, ba naopak.

Celý článek

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek