dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Julia Roberts ztvární jednu z nejmocnějších žen módního průmyslu

Přidat na Seznam.cz
Americká herečka Julia Roberts se právě v těchto dnech mění v přísnou, nekompromisní, avšak všemi uznávanou dámu a módní ikonu.

Světová kinematografie a módní průmysl si jdou ruku v ruce, přesto filmů, v nichž hraje móda jako taková ústřední roli, stále ještě není dostatek. Neztrácejme ale naději, protože filmoví tvůrci na tento nedostatek v poslední době reagují s daleko větší intenzitou a Móda se tak čím dál častěji dostává ke slovu.

O to se již v příštím roce přihlásí i právě připravovaný snímek s názvem Mother’s Day, jehož hlavní roli sehraje Julia Roberts. Americká oscarová herečka razantně změní svou vizáž, protože ve filmu Garryho Marshalla ztvární roli pro mnohé obávané, především ale uznávané módní ikony a šéfredaktorky americké Vogue.

Správně tušíte, že onou mocnou ženou módního průmyslu, která má často přímý vliv na nejnovější trendy a rozhoduje, kdo bude mít to privilegium se zobrazit na stránkách světově proslulého Fashion Magazínu, není nikdo jiný než Anna Wintour, jíž se notně nadneseným avšak bravurním způsobem v minulosti pokusila ztvárnit Meryl Streep alias Miranda Priestly.

Filmy s módní tématikou v hlavní roli, které by měl znát každý fashionfil

 

  

  

Dior a já, Yves Saint Laurent, notorický známý snímek Coco Chanel, Ďábel nosí Pradu, Jasmíniny slzy, Velký Gatsby, kde můžete obdivovat šaty navržené samotnou Miucciou Prada a šperky od Tiffany & Co, Pret-a-porter, Sex ve městě, Annie Hall nebo také Snídaně u Tiffanyho, jež proslavil legendární „malé černé“.

  

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FILMY FILMY O MÓDĚ ANNA WINTOUR VOGUE JULIA ROBERTS

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek