dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

Kadeřnická soutěž Denim Code má vítěze!

Přidat na Seznam.cz
Soutěž Denim Code vyhlášená značkou Matrix jedničkou mezi profesionálními vlasovými produkty, má vítěze. Kdo si splnil svůj americký sen v podobě vítězného účesu inspirovaného denimem?

Profesionální kadeřnická značka Matrix na jaře vyhlásila soutěž s názvem Denim Code a dala tak možnost mnoha českým kadeřníkům ukázat svou kreativitu a talent.

Kadeřníci měli za úkol naplno otevřít svou tvůrčí mysl a vytvořit jeden nositelný účes inspirovaný kultovní americkou ikonou- džínovým denimem.

Perfektně vystihnout jedinečnost denimu originálním účesem se podařilo hairstylistce Evě Komínkové.

Eva Komínková, majitelka kadeřnického salonu Sanett, svým vítězným účese představila moderní pojetí americké originality a svobody v novém designu.


Denim se však nestal její inspirací jen pro tento účes. Eva se nechala vtáhnout do pohodlného street stylu 90. let a vytvořila kolekci účesů, kterou nazvala jak jinak než Denim.

Redakce Módy Evě Komínková srdečně gratuluje a přeje mnoho dalších úspěchů.

Zdroj: Eva Komínková

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY EVA KOMÍNKOVÁ KADEŘNICTVÍ SANETT DENIM STYL ÚČESY 90.LÉTA KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ 2014

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Buďte sexy v nadčasové klasice díky první módní kolekci Dary Rolins

Denim, který je bezesporu nesmrtelnou klasikou a již po desetiletí jedním z nejoblíbenějších materiálů módního průmyslu, hraje hlavní a jedinou roli v nové, úplně první, kolekci Dary Rolins, kterou si splnila další ze svých snů.
 

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek