dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

Kalendář Proměny 2017

Přidat na Seznam.cz
Už se tvoří, už se peče a nikdo před ním neuteče. Ani tentokrát nepřijdeme o známé a oblíbené tváře českého showbyznysu, které se každým rokem mění v legendární a ikonické postavy.

V uplynulých sedmi letech jsme díky unikátním kalendářům vznikajících pod záštitou Nadace Archa Chantal, založené samotnou Chantal Poullain-Polívkovou, mohli spatřit neuvěřitelnou plejádu skutečných osobností z nejrůznějších odvětví od politiky až po film, které již tradičně ztvárňují známé české tváře.

Vzpomeňme například mistra Karla Gotta, jenž zdobí poslední stránku kalendáře Proměny pro rok 2016 coby Kmotr Don Corleone (Marlon Brando), který letošním filmovým proměnám vévodil.

Zbývá ale mnoho dalších filmových velikánů, na které se prozatím nedostalo. Proto u této tématiky zůstane i kalendář osmého ročníku, při jehož letošním focení se jeho tvůrce fotograf Petr Kurečka nechal inspirovat ikonickými filmovými plakáty. Dvanáct statečných se tak promění ve slavné herce jako Adinu Mandlovou, jíž ztvárňuje Martha Issová nebo vynikající Aňa Geislerová v panenskou královnu Alžbětu I.

 

Soudobou britskou panovnici si pak střihne Eliška Balzerová coby Alžběta II, kterou si v roce 2006 zahrála oscarová Helen Mirrenová ve filmu The Queen. To Pavel LiškaBárou Polákovou se představí ve slavné filmové dvojici z hororu Osvícení jako Jack Nicholson a Wendy Shelley Duvallová.

Vedle těchto tváří se můžete těšit také na vynikající proměny Ondřeje Vetchého, Ivany Chýlkové, Michala Dlouhého, Kláry Melíškové, Pavly Tomicové a další, včetně zakladatelky nadace Chantal Poullain.

Přidat na Seznam.cz
KALENDÁŘ PROMĚNY CHARITATIVNÍ PROJEKT CHANTAL POULLAIN VIP ZPRÁVY AŇA GEISLEROVÁ MARTHA ISSOVÁ BARBORA POLÁKOVÁ KAREL GOTT

Související články

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

Celý článek

Doma je doma: Eliška Podzimková a Michal Škapa navrhli originální trička a bodýčka na podporu pěstounství

Česká republika je jednou z mála zemí v Evropě, která umisťuje děti do ústavní péče. Studie však dokazují, že dětem především prospívá, když vyrůstají v prostředí domova. Tomuto tématu se proto rozhodla věnovat kampaň #domajedoma, která představuje veřejnosti benefity domácí, rodinné či pěstounské péče o děti, oproti péči ústavní.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

3 nejznámější módní ikony Česka

Představujeme vám tři české slavné dámy, které to s módou skutečně umí. Inspirují mnohé módní návrháře a mají svůj osobitý styl. O jaké ženy z Česka se jedná?

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

RED CARPET KARLOVY VARY

Zahájení letošního 54. ročníku  filmového festivalu Karlovy Vary bylo opravdu úchvatné. Před hotelem Thermal se na červeném koberci prošly tuzemské i zahraniční celebrity a zlatým hřebem byla Julianne Moore

Celý článek