dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Přidat na Seznam.cz
Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Pokud se chystáte požádat o ruku svou partnerku nebo žádost tak trochu očekáváte a chcete svého milého navést, co by se vám asi tak líbilo, můžete se spolehnout, že si u Michala Kadaníka vyberete. V jeho kolekci zásnubních prstenů najdete šperky klasicky minimalistické i výrazné. Samozřejmostí je kámen, jehož karát si můžete zvolit podle svých finančních možností. Kromě obyčejných a nestárnoucích jednoduchých obrouček se dá vybrat i z několika komplikovanějších modelů. Výrazná je kolekce Molekula, která patří k jedné z těch velmi úspěšných. 

Šperky jsou vyráběny z puncovaného zlata, můžete si zvolit zlato červené, bílé i žluté, stejně tak si vyberete počet karátů. Ušlechtilé materiály jsou symbolem pevného pouta manželského svazku a odolnosti. Všechny prsteny jsou autorskou tvorbou, ale můžete si nechat zhotovit prstýnek přesně podle vašich představ, na míru. Samozřejmě to vyžaduje větší kreativitu a dovednost popsat, co si představujete, ale nic není nemožné. Šperk, který žena přijme, by jí měl dělat radost celý život a měl by korespondovat s její výjimečností.

Snubní prsteny tvoří vždy jeden celek, dva šperky k sobě ladí a patří k sobě stejně jako partneři. Každý je ale jiný, mužský je samozřejmě méně výrazný, ale nese v sobě otisk ženského prstenu. Prsteny pár nosí, aby dal najevo, že je nerozlučný, jednotný, pevný, věčný a odolný. A přesně tak působí prsteny Michala Kadaníka, ať jsou čisté a jednoduché, nebo kloubí více materiálů a barev, třeba jako v případě kolekce ADEL.

V sekci "Šperky z lásky" najdeme náušnice, přívěšky a prsteny s ne tak symbolickým významem, které ale stále kloubí jemné zpracování různých materiálů s originálním designem. Například do prstenu usazená exkluzivní říční perla je velice výrazná, zároveň jemná a velmi ženská. V množství kombinací barev vzácných kovů a kamenů nebo perel si vybere každá. A kdyby někdo toužil po absolutní originalitě, Michal Kadaník tvoří i na zakázku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ČESKÉ ŠPERKY DESIGN MICHAL KADANÍK

Související články

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek