dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Přidat na Seznam.cz
Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Pokud se chystáte požádat o ruku svou partnerku nebo žádost tak trochu očekáváte a chcete svého milého navést, co by se vám asi tak líbilo, můžete se spolehnout, že si u Michala Kadaníka vyberete. V jeho kolekci zásnubních prstenů najdete šperky klasicky minimalistické i výrazné. Samozřejmostí je kámen, jehož karát si můžete zvolit podle svých finančních možností. Kromě obyčejných a nestárnoucích jednoduchých obrouček se dá vybrat i z několika komplikovanějších modelů. Výrazná je kolekce Molekula, která patří k jedné z těch velmi úspěšných. 

Šperky jsou vyráběny z puncovaného zlata, můžete si zvolit zlato červené, bílé i žluté, stejně tak si vyberete počet karátů. Ušlechtilé materiály jsou symbolem pevného pouta manželského svazku a odolnosti. Všechny prsteny jsou autorskou tvorbou, ale můžete si nechat zhotovit prstýnek přesně podle vašich představ, na míru. Samozřejmě to vyžaduje větší kreativitu a dovednost popsat, co si představujete, ale nic není nemožné. Šperk, který žena přijme, by jí měl dělat radost celý život a měl by korespondovat s její výjimečností.

Snubní prsteny tvoří vždy jeden celek, dva šperky k sobě ladí a patří k sobě stejně jako partneři. Každý je ale jiný, mužský je samozřejmě méně výrazný, ale nese v sobě otisk ženského prstenu. Prsteny pár nosí, aby dal najevo, že je nerozlučný, jednotný, pevný, věčný a odolný. A přesně tak působí prsteny Michala Kadaníka, ať jsou čisté a jednoduché, nebo kloubí více materiálů a barev, třeba jako v případě kolekce ADEL.

V sekci "Šperky z lásky" najdeme náušnice, přívěšky a prsteny s ne tak symbolickým významem, které ale stále kloubí jemné zpracování různých materiálů s originálním designem. Například do prstenu usazená exkluzivní říční perla je velice výrazná, zároveň jemná a velmi ženská. V množství kombinací barev vzácných kovů a kamenů nebo perel si vybere každá. A kdyby někdo toužil po absolutní originalitě, Michal Kadaník tvoří i na zakázku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ČESKÉ ŠPERKY DESIGN MICHAL KADANÍK

Související články

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Minnie Driver designérkou: představujeme vám její kolekci nábytku a doplňků

Pokud hledáte inspiraci, jak zvelebit váš domov, pak vás určitě zaujme neobvyklá spolupráce herečky Minnie Driver a One Kings Lane.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Máte pocit, že máte úzký dům? Pak jste ještě neviděli tento

Toto mikro bydlení najdete v Tokiu, hrdě si za ním stojí architekt Takeshi Hosaka s manželkou a nazvali ho Love2 House.

Celý článek