dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Přidat na Seznam.cz
Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Pokud se chystáte požádat o ruku svou partnerku nebo žádost tak trochu očekáváte a chcete svého milého navést, co by se vám asi tak líbilo, můžete se spolehnout, že si u Michala Kadaníka vyberete. V jeho kolekci zásnubních prstenů najdete šperky klasicky minimalistické i výrazné. Samozřejmostí je kámen, jehož karát si můžete zvolit podle svých finančních možností. Kromě obyčejných a nestárnoucích jednoduchých obrouček se dá vybrat i z několika komplikovanějších modelů. Výrazná je kolekce Molekula, která patří k jedné z těch velmi úspěšných. 

Šperky jsou vyráběny z puncovaného zlata, můžete si zvolit zlato červené, bílé i žluté, stejně tak si vyberete počet karátů. Ušlechtilé materiály jsou symbolem pevného pouta manželského svazku a odolnosti. Všechny prsteny jsou autorskou tvorbou, ale můžete si nechat zhotovit prstýnek přesně podle vašich představ, na míru. Samozřejmě to vyžaduje větší kreativitu a dovednost popsat, co si představujete, ale nic není nemožné. Šperk, který žena přijme, by jí měl dělat radost celý život a měl by korespondovat s její výjimečností.

Snubní prsteny tvoří vždy jeden celek, dva šperky k sobě ladí a patří k sobě stejně jako partneři. Každý je ale jiný, mužský je samozřejmě méně výrazný, ale nese v sobě otisk ženského prstenu. Prsteny pár nosí, aby dal najevo, že je nerozlučný, jednotný, pevný, věčný a odolný. A přesně tak působí prsteny Michala Kadaníka, ať jsou čisté a jednoduché, nebo kloubí více materiálů a barev, třeba jako v případě kolekce ADEL.

V sekci "Šperky z lásky" najdeme náušnice, přívěšky a prsteny s ne tak symbolickým významem, které ale stále kloubí jemné zpracování různých materiálů s originálním designem. Například do prstenu usazená exkluzivní říční perla je velice výrazná, zároveň jemná a velmi ženská. V množství kombinací barev vzácných kovů a kamenů nebo perel si vybere každá. A kdyby někdo toužil po absolutní originalitě, Michal Kadaník tvoří i na zakázku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ČESKÉ ŠPERKY DESIGN MICHAL KADANÍK

Související články

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek

Designérka Bea Dušková je truhlář, lakýrník i čalouník v jednom

Stará křesla nevnímá jen jako kus nábytku k vyhození. Renovuje je, aby jim vdechla novou duši. Stejně tak tvoří nová, vlastní a moc jí to baví. Kdo je Bea Dušková a co všechno umí? Přečtěte si náš rozhovor.

Celý článek

Představujeme vám Danu Kleinert, slovenskou designérku a návrhářku

Kdo by si nepamatoval fialové šaty Zuzany Čaputové, které měla na sobě ve chvíli, kdy se dozvěděla, že se stane příští slovenskou prezidentkou. Za těmito a mnoha dalšími šaty stojí výrazná slovenská designérka a ředitelka organizace Slovak Fashion Council. Aktivit, kterými se tato multifunkční žena zabývá, je ale mnohem více.

Celý článek