dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Kaňky a duha v jarní kolekci Oscar de la Renta

Přidat na Seznam.cz
Druhá sólová módní show návrhářů Laury Kim a Fernanda Garcia proběhla v galerii Sotheby´s York Avenue a představila nám trendy, které nás obklopí na jaře 2018.

První přehlídka z rukou tohoto dua přinesla rozporuplné názory, nejenom módní plátky se zabývaly otázkou, zda právě tito noví spoluautoři jsou ideálními pokračovateli dědictví Oscar de la Renta. Názory se sice různí, avšak stejně tak pohled na budoucnost módního domu.

Kim a Garcia hledají rovnováhu, která by byla ideálním východiskem pro všechny. Jaro tak zahalili do pop art stylu. Barevné kaňky a šmouhy najdete jak na bílých košilích a sukních, tak v bílé variantě i na džínových kouscích. Dále pár nápisů a vzpomínek na pana De la Rentu.

Estetické dámské kostýmky, sytá barevná sáčka, sukně i kalhoty. Lehce teatrální červená srdce na některých halenkách a zase kaňky a šmouhy. Vlastně ještě pár grafických potisků v podobě květin. Druhá půlka kolekce obnášela večerní šaty v klasickém provedení, některé pak se třpytivými živůtky, s šifonovými sukněmi v duhových barvách. A ty nás vlastně nadchly úplně nejvíce.

vogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA OSCAR DE LA RENTA DUHA VEČERNÍ ŠATY

Související články

Zákulisí pánských přehlídek v Londýně pro jaro 2020 bylo plné překvapení

Pozadí přehlídek na týdnech módy bývá často lepším vodítkem do duše návrháře, než je samotná módní show. Londýnský týden toho nejlepšího z pánské módy kypěl nápady, nepřestával překvapovat a získal si veřejnost svou promyšleností.

Celý článek

Jeremy Scott vytvořil hororovou kolekci pro módní dům Moschino

Hororové téma si vybral sám návrhář Jeremy Scott, na pomoc si přizval známého fotografa Huntera Abrams, který zvěčnil momenty ze zákulisí pánské a resort přehlídky. Modelky a modelové si vzali příklad z ikonických hororů. Nejdivočejší momenty si prohlédněte v tomto článku.

Celý článek

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek