dnes je 03.03.2021 a svátek má Kamil

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Přidat na Seznam.cz
Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

zdroj: jkklett.com

Kolekce módní značky JK Klett na rok 2021 dostala název LIBERTA a je připomínkou toho, že právě v době plné změn si velmi dobře uvědomujeme lásku k vlasti a návrat zpět k naší zemi. Červená, bílá a modrá jsou symbolem vlajek České republiky i Slovenska a kolekce jako taková spojuje, dnes už dvě nezávislé a samostatné země, které procházejí stejně trnitou cestou pandemického období.

„Barvy, které symbolizují tyto dvě státní vlajky a také historii Československa, budou pro nás již vždy výjimečné a kdy jindy se stmelit a užívat si krásy naší země než v této nelehké době,“ říká ke kolekci její autorka.

zdroj: jkklett.com

Kolekce je zaměřena na komfort, praktičnost a víceúčelovost oděvu. Stejně tak se návrhářka opět zaměřila na kvalitní materiály, jakými jsou bavlna, hedvábí, tencel a kašmír. Při využití sportovních prvků v kolekci je stále zachována elegance a harmonie v barevnosti vlastního potisku, charakteristická pro autorku Jitku Klett. 80 % produkce kolekce Liberta je vyrobena na území České a Slovenské republiky, čímž naplňujeme myšlenku této kolekce i v praxi.

zdroj: jkklett.com

Tváří kampaně je výjimečná žena, jedna z osobností, která reprezentuje vnitřní a vnější krásu českých a slovenských žen, Karolína Bosáková, modelka a ředitelka nadace Happy Hearts Česko.

Video kolekce LIBERTA od JK Klett podpořila i populární slovenská kapela NO NAME, jejichž skladba „Ži... a nech žít“ doprovází tento výjimečný videoklip natočený v Praze.

 

 

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT FASHION DESIGNER JITKA KLETT PRAGUE SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA SLOVENSKÁ TVORBA

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek