dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Přidat na Seznam.cz
Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

zdroj: jkklett.com

Kolekce módní značky JK Klett na rok 2021 dostala název LIBERTA a je připomínkou toho, že právě v době plné změn si velmi dobře uvědomujeme lásku k vlasti a návrat zpět k naší zemi. Červená, bílá a modrá jsou symbolem vlajek České republiky i Slovenska a kolekce jako taková spojuje, dnes už dvě nezávislé a samostatné země, které procházejí stejně trnitou cestou pandemického období.

„Barvy, které symbolizují tyto dvě státní vlajky a také historii Československa, budou pro nás již vždy výjimečné a kdy jindy se stmelit a užívat si krásy naší země než v této nelehké době,“ říká ke kolekci její autorka.

zdroj: jkklett.com

Kolekce je zaměřena na komfort, praktičnost a víceúčelovost oděvu. Stejně tak se návrhářka opět zaměřila na kvalitní materiály, jakými jsou bavlna, hedvábí, tencel a kašmír. Při využití sportovních prvků v kolekci je stále zachována elegance a harmonie v barevnosti vlastního potisku, charakteristická pro autorku Jitku Klett. 80 % produkce kolekce Liberta je vyrobena na území České a Slovenské republiky, čímž naplňujeme myšlenku této kolekce i v praxi.

zdroj: jkklett.com

Tváří kampaně je výjimečná žena, jedna z osobností, která reprezentuje vnitřní a vnější krásu českých a slovenských žen, Karolína Bosáková, modelka a ředitelka nadace Happy Hearts Česko.

Video kolekce LIBERTA od JK Klett podpořila i populární slovenská kapela NO NAME, jejichž skladba „Ži... a nech žít“ doprovází tento výjimečný videoklip natočený v Praze.

 

 

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT FASHION DESIGNER JITKA KLETT PRAGUE SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA SLOVENSKÁ TVORBA

Související články

Jak v zimě nosit i letní šaty a nezmrznout

Také vás trápí, kolik letních šatů musíte na čas zimy uložit hluboko do skříně? Přesvědčíme vás o tom, že máte i jiné možnosti. Letní šaty v zimě totiž rozhodně můžete vynosit hned na několik způsobů. Osm z nich najdete v našem článku.

Celý článek

Vyhněte se vánočnímu shonu. Darujte dárkový poukaz

Stalo se pro vás nakupování vánočních dárků noční můrou? Nejenže vám dochází inspirace, ale při představě přeplněných nákupních center se vám dělá úzko? Máme pro vás dobrou zprávu -  skvělý dárek, který zaručeně potěší, můžete koupit i z pohodlí domova. 

Celý článek

Česká módní značka Wolfgang přináší další jednoduché kousky, které na sebe postupně navazují

Česká módní značka Wolfgang, za kterou stojí invenční dvojice Viktorie Kaštánková a Zuzana Milandu, na podzim velkým mejdanem oslavila 10 let existence a nyní o sobě znovu dává vědět.

Celý článek

Toužíte po nepřehlédnutelné bundě či kabátu? S těmito zazáříte ve městě i na horách

Od svého kabátu či bundy v zimě očekáváme, aby nám bylo dostatečné teplo a cítily jsme se pohodlně. Zároveň se v nich chceme líbit. Sobě, svému partnerovi ale i ostatním. Vybrali jsme šest kousků, které si zamilujete a zároveň v nich zazáříte.

Celý článek

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků!

Celý článek

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Denim – materiál, který nikdy nezestárne

Jestli je nějaký materiál, o kterém si můžete být jistí, že nikdy nevyjde z módy, pak je to denim. Džíny, džínové bundy, sukně, šaty… bez toho si určitě svůj šatník neumíte představit. A zelenou denimu dávají i módní návrháři. 

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek