dnes je 06.07.2022

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Přidat na Seznam.cz
Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

zdroj: jkklett.com

Kolekce módní značky JK Klett na rok 2021 dostala název LIBERTA a je připomínkou toho, že právě v době plné změn si velmi dobře uvědomujeme lásku k vlasti a návrat zpět k naší zemi. Červená, bílá a modrá jsou symbolem vlajek České republiky i Slovenska a kolekce jako taková spojuje, dnes už dvě nezávislé a samostatné země, které procházejí stejně trnitou cestou pandemického období.

„Barvy, které symbolizují tyto dvě státní vlajky a také historii Československa, budou pro nás již vždy výjimečné a kdy jindy se stmelit a užívat si krásy naší země než v této nelehké době,“ říká ke kolekci její autorka.

zdroj: jkklett.com

Kolekce je zaměřena na komfort, praktičnost a víceúčelovost oděvu. Stejně tak se návrhářka opět zaměřila na kvalitní materiály, jakými jsou bavlna, hedvábí, tencel a kašmír. Při využití sportovních prvků v kolekci je stále zachována elegance a harmonie v barevnosti vlastního potisku, charakteristická pro autorku Jitku Klett. 80 % produkce kolekce Liberta je vyrobena na území České a Slovenské republiky, čímž naplňujeme myšlenku této kolekce i v praxi.

zdroj: jkklett.com

Tváří kampaně je výjimečná žena, jedna z osobností, která reprezentuje vnitřní a vnější krásu českých a slovenských žen, Karolína Bosáková, modelka a ředitelka nadace Happy Hearts Česko.

Video kolekce LIBERTA od JK Klett podpořila i populární slovenská kapela NO NAME, jejichž skladba „Ži... a nech žít“ doprovází tento výjimečný videoklip natočený v Praze.

 

 

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

zdroj: jkklett.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT FASHION DESIGNER JITKA KLETT PRAGUE SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA SLOVENSKÁ TVORBA

Související články

NÁVRHÁŘKA ZNAČKY PUMA HOVOŘÍ O UPCYKLACI

Návrhářka Nicole McLaughlin hovoří o své vášni pro upcyklaci v rámci platformy značky PUMA "She moves us".

Celý článek

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

6 tipů minisukní na každou letní náladu

Nejenom mezi světovými módními návrháři vypuklo letní šílenství zvané minisukně. Kterou si vybrat a neutratit za ni třetinu výplaty?

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Z mini-mikro, nový trend ve střihu nejen dámských sukní

"Čím kratší, tím lepší." Návrháři se začali předhánět v tom, kam může móda posunout hranici vkusu, lacinosti i elegance.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek