dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Kate Middleton dokazuje, že je stylovou ikonou i při cestování

 Tři dokonalé outfity během dvou dnů vynesly Kate na módní špičku popularity. Její styl prošel razantní změnou. Vévodkyni to neskutečně sluší. 

   Mini dovolená a styl

Kate si zaletěla se svým manželem princem Williamem na mini dovolenou a u toho se rozhodli plnit i některé královské povinnosti. Vévodkyně z Cambridge vystoupila z letadla v moderně střiženém saku, v černých kalhotách se širokými nohavicemi a v klasických vysokých lodičkách. Její sako je skvělou alternativou typického zimního kabátu. Khaki barva se hodila i na příležitost vítání se s rodinami vojáků. Decentní způsob, jak vyjádřit sympatie. 

Vévodkyně ctí tradice

Během dne Kate zvolila skotský motiv kostek na delší sukni sahající do poloviny lýtek. Jednoduchý černý top dal krásně vyniknout výrazné sukni. Promyšlený outfit byl doplněn vysokými kozačkami na středním podpatku. Vynikl tak její štíhlý pas a korunku celému outfitu dodaly nádherně vyfoukané vlasy do měkkých vln. Vévodkyně poslední dobou mění svůj šatník od oblíbených košilových nebo upnutých elegantních šatů k překvapivým kouskům. Vytváří si nový styl. Vytváří si díky rozdílnému stylu odlišnou siluetu. Proto se jí dostává ovací za módní změny. 

Vévodkyně jako princezna

Druhý den ve večerních hodinách se Kate zúčastnila ceremoniálu zpět v Buckinghamském paláci. Oblékla princeznovské šaty jemně poseté kamínky a perličkami. Vévodkyně doplnila dokonalou róbu svou korunkou po princezně Dianě. Kate měla vlasy elegantně sčesané dozadu a tím vynikla i korunka. Potřebná změna stylu Kate velmi svědčí. Nebojí se zkoušet neotřelé střihy a barvy, ale zachovává si i identitu.

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

ZE SPOLEČNOSTI KATE MIDDLETON VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE STYL KRÁLOVSKÁ RODINA

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Zprávy z módy: Značka Valentino jmenovala nového generální ředitele pro Severní Ameriku

Již příští měsíc se k italské značce připojí Gianfranco Ditadi, který má momentálně na starosti značku Tod´s v Číně.

Celý článek

Zprávy z módy: Zlaté glóby 2019. Nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy

Sezóna červeného koberce byla oficiálně započata předáváním Zlatých glóbů. Celebrity se na to významně oblékly. Některé hvězdy ale šláply dost vedle!

Celý článek