dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Přidat na Seznam.cz
Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Čtyřiačtyřicetiletá supermodelka Kate Moss a sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se staly součástí nové kampaně britského módního domu Stella McCartney. Sama návrhářka McCartney uvedla, že zvolila tyto dvě modelky z toho důvodu, jelikož představují 'zázrak žen' napříč různými generacemi. V nynější době se jedná již o sedmou spolupráci Kate Moss a první spolupráci Kaiy Gerber s módním domem. 

Fotografie, které zhotovil návrhář Johnny Dufort, představují drobný podnět návrhářky Stelly McCartney k udržitelnosti. Téměř 60 % nové jarní kolekce je zhotoveno z udržitelných materiálů, nechybí proto organický denim, regenerovaný kašmír či bílá organická bavlna. McCartney chce touto kolekcí podpořit kromě udržitelnosti také cirkulární ekonomiku, proto jsou snímky vyobrazeny v kruhu.

Fashionista.com, Vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KATE MOSS KAIA GERBER STELLA MCCARTNEY JARNÍ KAMPAŇ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA UDRŽITELNÁ MÓDA

Související články

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek