dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Přidat na Seznam.cz
Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Čtyřiačtyřicetiletá supermodelka Kate Moss a sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se staly součástí nové kampaně britského módního domu Stella McCartney. Sama návrhářka McCartney uvedla, že zvolila tyto dvě modelky z toho důvodu, jelikož představují 'zázrak žen' napříč různými generacemi. V nynější době se jedná již o sedmou spolupráci Kate Moss a první spolupráci Kaiy Gerber s módním domem. 

Fotografie, které zhotovil návrhář Johnny Dufort, představují drobný podnět návrhářky Stelly McCartney k udržitelnosti. Téměř 60 % nové jarní kolekce je zhotoveno z udržitelných materiálů, nechybí proto organický denim, regenerovaný kašmír či bílá organická bavlna. McCartney chce touto kolekcí podpořit kromě udržitelnosti také cirkulární ekonomiku, proto jsou snímky vyobrazeny v kruhu.

Fashionista.com, Vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KATE MOSS KAIA GERBER STELLA MCCARTNEY JARNÍ KAMPAŇ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA UDRŽITELNÁ MÓDA

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek