dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Přidat na Seznam.cz
Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Čtyřiačtyřicetiletá supermodelka Kate Moss a sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se staly součástí nové kampaně britského módního domu Stella McCartney. Sama návrhářka McCartney uvedla, že zvolila tyto dvě modelky z toho důvodu, jelikož představují 'zázrak žen' napříč různými generacemi. V nynější době se jedná již o sedmou spolupráci Kate Moss a první spolupráci Kaiy Gerber s módním domem. 

Fotografie, které zhotovil návrhář Johnny Dufort, představují drobný podnět návrhářky Stelly McCartney k udržitelnosti. Téměř 60 % nové jarní kolekce je zhotoveno z udržitelných materiálů, nechybí proto organický denim, regenerovaný kašmír či bílá organická bavlna. McCartney chce touto kolekcí podpořit kromě udržitelnosti také cirkulární ekonomiku, proto jsou snímky vyobrazeny v kruhu.

Fashionista.com, Vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KATE MOSS KAIA GERBER STELLA MCCARTNEY JARNÍ KAMPAŇ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA UDRŽITELNÁ MÓDA

Související články

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Plisované sukně jsou MUST HAVE letošního roku

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky si zamilujete jedna báseň.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek