dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Kdo získá korunku královny krásy?

Přidat na Seznam.cz
O tom rozhodne ostře nabité semifinále soutěže Česká Miss 2016, do kterého po nedělním závěrečném castingu zamíří celkem 47 dívek.

Kruh castingů dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss se v neděli 15. listopadu uzavřel. Stalo se tak v centrálních prostorech pražského OC Quadrio.

Do české metropole se tak pomyslný Orient express jménem Česká Miss vrátil po sedmidenním maratónu, ve kterém nezahálely samotné uchazečky o titul příští královny krásy, ale ani odborná porota, jejíž proměnlivé složení mělo plné ruce práce a díky mimořádně vysokému zájmu dívek mnohdy i nelehkou úlohu.

 

Sedm dní, sedm castingů, šest měst a 47 nejkrásnějších dívek z České republiky, taková je závěrečná bilance letošního pátrání po dívčí kráse, jež je nedílnou součástí celé soutěže.

Do semifinále z castingu v pražském OC Quadrio odborná porota, do níž tentokrát usedla i světově uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi, která je zároveň Fashion partnerem soutěže, vybrala osm dívek.

Bezděková Andrea, č. 37

Faitová Kristýna, č. 49

Havlická Julie, č. 91

Hávová Michaela, č. 87

Lekešová Kristina, č. 1

Myslíková Natálie, č. 14

Neradová Barbora, č. 70

Šujaková Mária, č. 104

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2016 BLANKA MATRAGI

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek