dnes je 20.04.2021 a svátek má Marcela

Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Přidat na Seznam.cz
Pokud toto je nová podoba večerních šatů, to co jindy označujeme za krásné, se stává obyčejným. Pre-Fall 2015 Reem Acra je opravdu honosná! 

Ve svátečních barvách zlaté, červené, královsky modré doplněné o bílou a černou bylo představeno 35 modelů v kolekci Pre-Fall 2015 od americké značky Reem Acra. Pokud čekáte krajkové zdobení a drobné korálkové výšivky, čekáte málo. Tato kolekce je natolik opulentní, že z ní nespustíte oči! 

Kolekce je zaměřena na ženu a její dokonalé křivky - šaty postavu důmyslně obepínají. Některým z modelů se sukně od pasu volně rozšiřuje a na úzký pas tak přikládá veškerou pozornost. Vidíme i sukně do tvaru písmene A z luxusních lesklých materiálů zkombinované s nádhernými korálkovými výšivkami droboučkých květů. 

Byť jsou v kolekci zastoupeny také kratší šaty, pod vlivem sváteční nálady a atmosféry dáváme pro tentokrát přednost těm dlouhým, které by bez problémů mohla obléknout Libuše Šafránková v Popelce, ale i ta nejlepší americká herečka na červený koberec. Opravdu skvěle vypadá zlatá barva společně s čistě bílou i jemnou starorůžovou. 

Zdroj: style.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PRE-FALL PRE-FALL 2015 REEM ACRA KRAJKOVÉ ŠATY KRAJKA KORÁLKY VEČERNÍ RÓBA VEČERNÍ ŠATY

Související články

Designér Paul Andrew po pěti letech opouští značku Salvatore Ferragamo

Po pěti letech v roli hlavního kreativního návrháře opouští Paul Andrew zázemí velkého módního domu a vydává se vstříc do neznáma.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek