dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Přidat na Seznam.cz
Pokud toto je nová podoba večerních šatů, to co jindy označujeme za krásné, se stává obyčejným. Pre-Fall 2015 Reem Acra je opravdu honosná! 

Ve svátečních barvách zlaté, červené, královsky modré doplněné o bílou a černou bylo představeno 35 modelů v kolekci Pre-Fall 2015 od americké značky Reem Acra. Pokud čekáte krajkové zdobení a drobné korálkové výšivky, čekáte málo. Tato kolekce je natolik opulentní, že z ní nespustíte oči! 

Kolekce je zaměřena na ženu a její dokonalé křivky - šaty postavu důmyslně obepínají. Některým z modelů se sukně od pasu volně rozšiřuje a na úzký pas tak přikládá veškerou pozornost. Vidíme i sukně do tvaru písmene A z luxusních lesklých materiálů zkombinované s nádhernými korálkovými výšivkami droboučkých květů. 

Byť jsou v kolekci zastoupeny také kratší šaty, pod vlivem sváteční nálady a atmosféry dáváme pro tentokrát přednost těm dlouhým, které by bez problémů mohla obléknout Libuše Šafránková v Popelce, ale i ta nejlepší americká herečka na červený koberec. Opravdu skvěle vypadá zlatá barva společně s čistě bílou i jemnou starorůžovou. 

Zdroj: style.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA PRE-FALL PRE-FALL 2015 REEM ACRA KRAJKOVÉ ŠATY KRAJKA KORÁLKY VEČERNÍ RÓBA VEČERNÍ ŠATY

Související články

Britský romantismus v nové pre-fall kolekci módního domu Alberta Ferretti

Z nové pre-fall kolekce módní návrhářky Alberty Ferretti přímo sálal britský venkovský romantismus. Ten byl podpořen zejména typicky ženskými detaily, večerními a zároveň denními modely a také zemitými odstíny.

Celý článek

Nová valentýnská kolekce značky Savage x Fenty v hlavní roli s Rihannou

Valentýn se blíží a zpěvačka Rihanna odtajnila se svým týmem novou lingerie kampaň s názvem Fenty x Valentyne's Day. Dominantní barvou spodního prádla byla samozřejmě červená ve všech svých podobách. 

Celý článek

Tod's Pre-fall 2021 aneb když se pragmatismus spojí s individualitou

Jak vypadá, když se spojí pragmatismus s individualitou? Kreativní ředitel Walter Chiapponi měl velmi jasnou představu, kterou v nové pre-fall kolekci značky Tod's na rok 2021 ukázal. 

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Pre-fall kolekce Etro se nesla v bohémském sedmdesátkovém duchu

Kreativní ředitelka Veronica Etro navrhla luxusní kolekci oděvů určenou pro pobyt doma. Jednotlivé kousky jsou nápadité, protože se dají snadno kombinovat a jsou okořeněné nádechem klasického Etro haute-bohémského stylu. 

Celý článek

Chiuri předvedla optimistickou pre-fall kolekci Dior plnou hravých barev

Kreativní ředitelka Maria Grazia Chiuri vyměnila svou typickou zemitou paletu odstínů za hravější. Barvy sytě růžové, červené, zelené, blankytně modré nebo stříbrné dominovaly nové pre-fall kolekci 2021, stejně jako zvířecí potisky.

Celý článek

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek