dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

KeepCups - to jsou hrnky s nápadem, zábavným designem a správnou myšlenkou

Přidat na Seznam.cz
Svět z nich šílí. Jsou malé i větší, růžové, černé, zelené i skleněné. Udrží váš nápoj teplý a co víc - mají své poslání. Na scénu přicházejí KeepCups. 

Termohrnky KeepCups jsou rozeznatelné na první pohled. Jejich unikátní design totiž není možné přehlédnout. Hlavním znakem hrnků je velká variabilita barev a jejich vzájemného komponování. Pravděpodobně proto se značka KeepCup stala populární a její produkty si zamilovali lidé po celém světě. Barevné provedení přes růžovou, modrou, trávově zelenou, fialovou, oranžovou až po černou, hnědou či nově používané sklo dává dohromady takovou nabídku, že si každý vybere.

  
Modrý Large 329 Kč ; Hnědý Large 329 Kč ; Růžový Large 329 Kč

KeepCup své poslání oficiálně nazývá misí a její náplní je znovupoužívání hrnků, které se skrývá pod jedním ze slov dnešní doby - recyklací. Hlavní znak, proti němuž bojuje, je jednorázové využívání plastových či papírových kelímků v TO-GO prodejnách kávy. Mezi snahy vývojářů tak patří skutečnost, že až příště půjdete do Starbucks (nebo kamkoli jinam) pro svůj oblíbený kávový nápoj (nebo cokoli jiného), poprosíte obsluhu, aby vám ho připravila právě do KeepCup. Jejich představa se zdá být promyšlenou až do konce, jelikož tvar hrnků je vymodelován tak, aby pasoval do většiny zařízení vařících kávu.  

  
Skleněný modrý Medium 499 Kč ; Modro-růžový Small 279 Kč ; Skleněný korkový 669 Kč

Svět z hrnečků už dávno zešílel. Nejen díky svému poutavému barevnému provedení se zařadil do každodenní rutiny mnoha lidí v mnoha zemích. Co dalšího totiž zákazníky stále táhne právě ke KeepCups, jsou jejich perfektní vlastnosti. Ty nejnovější modely jsou vyráběné, aby mohly být umývány v myčce, dávány do mikrovlnky a i lépe těsní. Výrobci mluví o minimální životnosti čtyři roky a přece jenom za tu dobu pár káv stihnete. pinterest.com (Milujito) ; zoot.cz 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN HRNEK TERMOHRNEK KEPPCUP ZOOT BARVY HRNEČKY RECYKLACE

Související články

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

Kolekce C&A jaro/ léto 2022

Dámskou kolekcí na jaro/léto nám C&A umožňuje snít o jarním probuzení, o prvních slunečních paprscích, vzdušných materiálech a teplých letních večerech.

Celý článek

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Neumíte si Vánoce bez knížek představit? My také ne, proto přinášíme aktuální knižní novinky

KNIHOMÁNIE je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce značky H&M ve spolupráci se stylistou Ib Kamarem přináší udržitelnost, ale zároveň myšlenku dekonstrukce, za kterou stojí například rozpustná nit

Začátkem prosince bude k dostání exkluzivní kolekce značky H&M s názvem Circular Design Story, na které se podílel světoznámý stylista Ib Kamara. Kolekce oslavuje kreativní design a cirkularitu.

Celý článek

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

DESPERADOS JE INSPIRACE NEJENOM PRO ČESKÉ UMĚLCE

Unikátní pestrobarevné malby tří českých výtvarníků promítnuté na průhledné plexisklo zachytila kamera. Ochucená piva Desperados vyostřená tequilou podněcují temperament i svobodu osobnosti.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek