dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Kenzo zaujal svět módy svou novou podzimní kampaní

Kenzo se vrátil k módnímu filmu spolu s neobvyklou reklamou. Zajistil si tím úspěch?

Film se vrací do módní komunikace

Film v módě byl poslední dobou maličko opomíjen, ale návratem v podobě krátkého filmu od značky Kenzo se úspěšně vrací prohloubenější příběh za podzimní-zimní kampaní. Divák a zákazník v jedné osobě má tak možnost do hloubky pochopit celou kolekci a její myšlenku, proč jsou věci takové, jaké jsou. Na stejný film navazuje i tištěná reklama se stejným názvem "Everything" neboli "Všechno". Reklama tak propague jak film, tak i novou Kenzo kolekci.

 

Samotné duo Kenzo tvoří film

Jedna polovina dua Kenzo Humberto Leon se odhodlala stoupnout za kameru a fotoaparát a stvořit krátký příběh vyprávějící o dnešní kultuře, muzice, módě a společnosti. Jak sám říká: "Pokaždé, když se nudím, tak přemýšlím o tom, co mohu dělat se svou představivostí a o všelijakých podivných věcech." Tento přístup se odráží i v jeho představivosti a nekonvenčním filmu a reklamě, kde se boří hranice právě mezi módou, hudbou, uměním a společností. Leon tvrdí, že tyto hranice jsou neviditelné a je třeba brát módu jako součást většího celku.

 

Nejen pro módní znalce

Jeho film i reklamu ocení nejen módní znalci ale i běžný divák a zákazník. Pojetí kampaně s názvem "Všechno" má přimět k zamyšlení, že všechno je vlastně propojené a nedá se vymanit z běžného života. Smysl pro humor i chytrý slogan v čele se supermodelkou a herečkou Millou Jovovich je povznášející a až odlehčený pohled na módu a život. Jovovich ztvárňuje matku mladších modelek a modelů, kteří jsou ve filmu i kampani jejími dětmi. Samotným tahákem je její krásná tvář a nastupující modelingový talent. Herecké výkony jsou též dobré. 

 

vogue.co.uk

MÓDA NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA KENZO HUMBERTO LEON KAMPAŇ PODZIM 2018 KAMPAŇ PODZIM 2018

Související články

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek