dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Kenzo zaujal svět módy svou novou podzimní kampaní

Kenzo se vrátil k módnímu filmu spolu s neobvyklou reklamou. Zajistil si tím úspěch?

Film se vrací do módní komunikace

Film v módě byl poslední dobou maličko opomíjen, ale návratem v podobě krátkého filmu od značky Kenzo se úspěšně vrací prohloubenější příběh za podzimní-zimní kampaní. Divák a zákazník v jedné osobě má tak možnost do hloubky pochopit celou kolekci a její myšlenku, proč jsou věci takové, jaké jsou. Na stejný film navazuje i tištěná reklama se stejným názvem "Everything" neboli "Všechno". Reklama tak propague jak film, tak i novou Kenzo kolekci.

 

Samotné duo Kenzo tvoří film

Jedna polovina dua Kenzo Humberto Leon se odhodlala stoupnout za kameru a fotoaparát a stvořit krátký příběh vyprávějící o dnešní kultuře, muzice, módě a společnosti. Jak sám říká: "Pokaždé, když se nudím, tak přemýšlím o tom, co mohu dělat se svou představivostí a o všelijakých podivných věcech." Tento přístup se odráží i v jeho představivosti a nekonvenčním filmu a reklamě, kde se boří hranice právě mezi módou, hudbou, uměním a společností. Leon tvrdí, že tyto hranice jsou neviditelné a je třeba brát módu jako součást většího celku.

 

Nejen pro módní znalce

Jeho film i reklamu ocení nejen módní znalci ale i běžný divák a zákazník. Pojetí kampaně s názvem "Všechno" má přimět k zamyšlení, že všechno je vlastně propojené a nedá se vymanit z běžného života. Smysl pro humor i chytrý slogan v čele se supermodelkou a herečkou Millou Jovovich je povznášející a až odlehčený pohled na módu a život. Jovovich ztvárňuje matku mladších modelek a modelů, kteří jsou ve filmu i kampani jejími dětmi. Samotným tahákem je její krásná tvář a nastupující modelingový talent. Herecké výkony jsou též dobré. 

 

vogue.co.uk

MÓDA NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA KENZO HUMBERTO LEON KAMPAŇ PODZIM 2018 KAMPAŇ PODZIM 2018

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Perfektní nohy Jourdan Dunn v zimní kampani značky Calzedonia

A nejsou to jen krásné dlouhé štíhlé nohy, ale také perfektně vypracované bříško a ruce anglické modelky a herečky Jourdan Dunn.

Celý článek