dnes je 09.05.2021 a svátek má Ctibor

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Zdroj: Fendi.com

Kolaborace mezi italskou značkou Fendi a britským labelem Chaos začala ještě, když byl kreativním ředitelem Karl Lagerfeld. Po jeho smrti v únoru 2019 převzala otěže Silvia Venturini Fendi. Nejnovější pozlacená kolekce byla inspirovaná dlouholetým přátelstvím právě Lagerfelda se zakladatelkami Chaos Charlotte Stockdale a Katie Lyall. Inspirací se také stal glamour starého Hollywoodu, od něhož si umělecké ředitelky obou značek vypůjčily elegantní paletu černých a zlatých odstínů. 

Značky Fendi a Chaos se snažily zaměřit na funkčnost jednotlivých produktů, aby se díky nim snadněji cestovalo a přesouvalo z místa na místo. Proto lze jednotlivé předměty připnout jak k opaskům, kapsám na oblečení tak i ke kabelce. V kolekci nechyběly zlaté zapalovače, starožitná pouzdra na cigarety a na chytré hodinky, přívěsky ale také kabelky, pásky, sluneční brýle, originální náušnice nebo řetízky. 


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com

Přidat na Seznam.cz
FENDI CHAOS KOLABORACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Designér Paul Andrew po pěti letech opouští značku Salvatore Ferragamo

Po pěti letech v roli hlavního kreativního návrháře opouští Paul Andrew zázemí velkého módního domu a vydává se vstříc do neznáma.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek