dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Zdroj: Fendi.com

Kolaborace mezi italskou značkou Fendi a britským labelem Chaos začala ještě, když byl kreativním ředitelem Karl Lagerfeld. Po jeho smrti v únoru 2019 převzala otěže Silvia Venturini Fendi. Nejnovější pozlacená kolekce byla inspirovaná dlouholetým přátelstvím právě Lagerfelda se zakladatelkami Chaos Charlotte Stockdale a Katie Lyall. Inspirací se také stal glamour starého Hollywoodu, od něhož si umělecké ředitelky obou značek vypůjčily elegantní paletu černých a zlatých odstínů. 

Značky Fendi a Chaos se snažily zaměřit na funkčnost jednotlivých produktů, aby se díky nim snadněji cestovalo a přesouvalo z místa na místo. Proto lze jednotlivé předměty připnout jak k opaskům, kapsám na oblečení tak i ke kabelce. V kolekci nechyběly zlaté zapalovače, starožitná pouzdra na cigarety a na chytré hodinky, přívěsky ale také kabelky, pásky, sluneční brýle, originální náušnice nebo řetízky. 


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com

Přidat na Seznam.cz
FENDI CHAOS KOLABORACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek