dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Zdroj: Fendi.com

Kolaborace mezi italskou značkou Fendi a britským labelem Chaos začala ještě, když byl kreativním ředitelem Karl Lagerfeld. Po jeho smrti v únoru 2019 převzala otěže Silvia Venturini Fendi. Nejnovější pozlacená kolekce byla inspirovaná dlouholetým přátelstvím právě Lagerfelda se zakladatelkami Chaos Charlotte Stockdale a Katie Lyall. Inspirací se také stal glamour starého Hollywoodu, od něhož si umělecké ředitelky obou značek vypůjčily elegantní paletu černých a zlatých odstínů. 

Značky Fendi a Chaos se snažily zaměřit na funkčnost jednotlivých produktů, aby se díky nim snadněji cestovalo a přesouvalo z místa na místo. Proto lze jednotlivé předměty připnout jak k opaskům, kapsám na oblečení tak i ke kabelce. V kolekci nechyběly zlaté zapalovače, starožitná pouzdra na cigarety a na chytré hodinky, přívěsky ale také kabelky, pásky, sluneční brýle, originální náušnice nebo řetízky. 


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com

Přidat na Seznam.cz
FENDI CHAOS KOLABORACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Balenciaga na pařížském týdnu módy: Pařba v Paříži v jarní kolekci 2021

Pařba v Paříži, i tak by se dala nazvat nová letní a jarní kolekce 2021 značky Balenciaga. Tu představil módní návrhář Demna Gvasalia pomocí unikátního filmu, který se opravdu odehrává v noční Paříži. Sluneční brýle a ďábelský podtext jsou už pouhou třešňičkou na francouzském dortu.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek