dnes je 28.01.2022 a svátek má Otýlie

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Zdroj: Fendi.com

Kolaborace mezi italskou značkou Fendi a britským labelem Chaos začala ještě, když byl kreativním ředitelem Karl Lagerfeld. Po jeho smrti v únoru 2019 převzala otěže Silvia Venturini Fendi. Nejnovější pozlacená kolekce byla inspirovaná dlouholetým přátelstvím právě Lagerfelda se zakladatelkami Chaos Charlotte Stockdale a Katie Lyall. Inspirací se také stal glamour starého Hollywoodu, od něhož si umělecké ředitelky obou značek vypůjčily elegantní paletu černých a zlatých odstínů. 

Značky Fendi a Chaos se snažily zaměřit na funkčnost jednotlivých produktů, aby se díky nim snadněji cestovalo a přesouvalo z místa na místo. Proto lze jednotlivé předměty připnout jak k opaskům, kapsám na oblečení tak i ke kabelce. V kolekci nechyběly zlaté zapalovače, starožitná pouzdra na cigarety a na chytré hodinky, přívěsky ale také kabelky, pásky, sluneční brýle, originální náušnice nebo řetízky. 


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com

Přidat na Seznam.cz
FENDI CHAOS KOLABORACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila svou novou kolekci v rámci pařížského týdne módy

Haute Couture kolekce francouzských módních domů pro rok 2022 doplnilo na Paris Fashion Week pět návrhářů z celého světa, mezi kterými byla za Českou republiku i Jitka Klett.

Celý článek

Brilantní kolekce módního domu Schiaparelli uchvátila Paříž

Haute Couture přehlídky pro jaro/léto 2022 navozují pocit skutečného návratu k životu. Návrhář Daniel Roseberry utekl ve své mysli do vesmírného světa a nastolil tak trošku sci-fi.

Celý článek

Exkluzivní kolekce sako-plédů návrhářky Hany Hill vznikala pod rukama českých krejčových. Výsledek je precizní a nadchne všechny milovnice pohodlných sak

Změna v módním světě je za poslední dva roky více než citelná. Česká návrhářka Hana Hill na tom vidí svá pozitiva, a to proto, že se výroba vrací do Čech. Seznamte se s její novou kolekcí.

Celý článek

Módní dům Bottega Veneta jmenoval novým kreativním ředitelem návrháře Matthieu Blazyho, od kterého očekává pokračování v odkazu značky

Informaci o novém kreativním řediteli oznámil módní dům v pondělí v rámci tiskové konference. Matthieu Blazy má bohatou designérskou historii a značka si tak slibuje velké zítřky.

Celý článek

Punkový nádech přináší kolekce Chanel 2022 v hlavní roli s Annou Ewers a Lolou Nicon

Jižní Francii obklopuje plavba značky Chanel pro rok 2022. Prostředí, kde je kampaň nafocená i výběr modelek, jsou jasným signálem, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Celý článek

Anna Ewers září v nejnovější kampani značky Zimmermann. Kromě elegantně-kouzelné módy představuje i krásy Řecka

Německá modelka zachycená s pozadím moře a přístavem plných lodí vyhlíží nejenom elegantní módu značky Zimmermann, ale také krásy řeckého ostrova Hydra.

Celý článek

Designérka Daniela Pešková představí novou kolekci na říjnovém Designbloku

Transformace, změna, variabilita, adaptabilita a minimalismus v pohybu, tak by se dala charakterizovat filozofie nové kolekce talentované designérky Daniely Peškové, kterou představí na říjnovém Designbloku.

Celý článek

Nová kolekce Tory Burch je ztělesněním elegance a barevností

Letošní newyorský týden módy byl plný výjimečných kolekcí, které vynikaly mimo jiné svou barevností. Jednou takovou byla kolekce Tory Burch pro jaro-léto 2022, která však byla výjimečná ve více ohledech.

Celý článek