dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Přidat na Seznam.cz
Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Zdroj: Fendi.com

Kolaborace mezi italskou značkou Fendi a britským labelem Chaos začala ještě, když byl kreativním ředitelem Karl Lagerfeld. Po jeho smrti v únoru 2019 převzala otěže Silvia Venturini Fendi. Nejnovější pozlacená kolekce byla inspirovaná dlouholetým přátelstvím právě Lagerfelda se zakladatelkami Chaos Charlotte Stockdale a Katie Lyall. Inspirací se také stal glamour starého Hollywoodu, od něhož si umělecké ředitelky obou značek vypůjčily elegantní paletu černých a zlatých odstínů. 

Značky Fendi a Chaos se snažily zaměřit na funkčnost jednotlivých produktů, aby se díky nim snadněji cestovalo a přesouvalo z místa na místo. Proto lze jednotlivé předměty připnout jak k opaskům, kapsám na oblečení tak i ke kabelce. V kolekci nechyběly zlaté zapalovače, starožitná pouzdra na cigarety a na chytré hodinky, přívěsky ale také kabelky, pásky, sluneční brýle, originální náušnice nebo řetízky. 


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com


Zdroj: Fendi.com

Přidat na Seznam.cz
FENDI CHAOS KOLABORACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA

Související články

Zmodernizované prostředí módního domu zachytil Versace ve své nové kampani

Výrazné a barevné potisky provází kampaň od začátku až do konce. S nimi také sandály na platformě a sluneční brýle, které dodávají outfitům kompletní výraz.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek