dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Kolibříci u Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Veronika Štěrbová vám se svou novou kolibříkovou kolekcí rozjasní šatník!

Venku panují vedra, ale ve vinohradském showroomu návrhářky Veroniky Štěrbové letní teploty pracovní tempo nezpomalily. Značka Sophistic by Veronika s nástupem posledního letního měsíce představuje novou kolekci určenou pro sezónu Pre-Fall 2015. Je menší, limitovaná a plná kolibříků!

Kolibříkům se přezdívá létající drahokamy, hrají krásnými barvami a jsou neskutečně roztomilí. Výrazné barvy by měly mít místo v každé před-podzimní kolekci, aby naše šatníky připravily na podzim. Veronika šedý celopotisk oživila hořčičně žlutou a smaragdově zelenou, jimiž kolibříkový vzor na látce ještě více vyzdvihla. Žlutá i zelená v kolekci mají překrásný odstín a dají se hravě kombinovat.

Navíc je kolibříková kolekce, jak už jsme u Veroniky zvyklí, variabilní. Některé kousky jsou oboustranné a je tak na vás, jakou podobu modelu si zvolíte. Zavítejte do showroomu Sophistic by Veronika a novou kolekci si omrkněte naživo. Vybírat můžete mezi šaty, sukněmi, topy a kabátky. Střihy šatů jsou decentní, mají minimální výstřihy a některé jsou ozdobené límečkem. U sukní sáhla Veronika po zavinovacím efektu, čímž trochu uvolnila formální nádech celé kolekce a umožnila vám tyto kousky nosit nejen do práce. Kabáty značka nabízí ve velmi jednoduchých variantách, s rukávy i bez nich jako dlouhé vesty a se zavazováním kolem pasu.

Foto: Sophistic by Veroniky, Eva Neužilová

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA SOPHISTIC SOPHISTIC BY VERONIKA VERONIKA ŠTĚRBOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ KOLIBŘÍCI

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek