dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

Komerční láska Valentýn? Opravdu?!

Přidat na Seznam.cz
Už je to tak! My Češi jsme hrdí na 1. máj, a přes to nejede vlak. Valentýn je jen komerční americký svátek, který nutí nebožáky muže, aby si těžce lámali hlavu, co zase dát své milované.

Tak to snad NÉ!! Proč jsme tak omezení a za vším vidíme problém? Jestli patříte mezi ty, co hledají výmluvy místo způsobů, dobře čtěte.. 

Rozhodně vás teď nemíním nabádat k tomu, abyste horlivě kupovali dejme tomu předražené parfémy, které se právě nově blýskají na pultech, kýčovitě ozdobenými srdíčky, abyste nezapomněli utrácet a tím dokazovali lásku. Ani vás nechci přemlouvat, abyste se nějak trápili vymýšlením nesmyslných gest, bez kterých si bude váš protějšek nevymluvitelně myslet, že už ho nemilujete. Blbost!

Já osobně to beru jen jako možnost, jak si udělat hezkou chvilku, večer, den s někým, koho mám ráda... Přítel, mamka, kamarádka nebo třeba oblíbený pár střevíců. Myslím, že hlavně pro páry, které jsou spolu už nějaký ten pátek, značně zlenivěly a zapomínají potěšit jeden druhého, je to skvělá příležitost, jak si dát zas pro jednou záležet, hezky se obléknout, vzít si ten příšerný náhrdelník od přítele, který se ani omylem netrefil s dárkem k vánocům, jen proto, abyste mu udělala radost, zarezervovat oblíbenou restauraci a třeba si tak i připomenout první rande, zajít ruku v ruce do kina, nebo si možná jen zalézt do postele, objednat si pizzu a koukat na Přátelé. Prostě si uvědomit, že máte jeden druhého a jak je krásné dělat něco spolu.

 

Kamenem úrazu je samozřejmě dárek. Safra! Čím asi tak obdarovat? A jsou dárky opravdu takovou nutností? Samozřejmě, gratuluju párům, které nepotřebují ani výročí, ani žádný svátek k tomu, aby se něčím hezkým vzájemně překvapily nebo si zašly na dobrou večeři. Osobně hlasuji pro tuhle možnost. Časem se ale na to hezké zapomíná, necháváme to až na pak, no a pak taky můžem koukat jako sůvy, že si naše láska, kterou jste tak trochu brala jako samozřejmost, balí kufry a odchází s pocitem nemilovanosti..

Proto pojďme té každičké příležitosti, když už nám tu lásku a péči o ni musí připomenout, využít a investovat něco do vztahu. A to hravou cestou... Snídaně do postele, kytky s vtipnou básničkou poslané do práce... To přeci zas tolik energie nestojí a udělá to velikou radost! Holky a co sexy prádlo? Každý chlap to ocení, i když to máte do dvou minut všechno dole :D

Milujte se a množte se!

 

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VALENTÝN LÁSKA

Související články

Úhel pohledu ženy a muže na vztah

Rozdíly mezi mužem a ženou jsou hlavní témata ve všech milostných knihách nebo příbězích. To, že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše je známo a odlišností je bez pochyb hodně.

Celý článek

Hitem se staly knihy pro mileniály

Číst, číst a zase číst. To v dnešní době zapomíná mnoho z nás. Přinášíme vám tipy, které určitě nesmí chybět ve vaší knihovně. Knihy, které dříve četli naši rodiče i prarodiče se nyní hodně liší. Zajímá vás vegetariánství, pohádkové domy, romantika nebo trocha poezie?

Celý článek

Romantika na pražské Kampě

Umění vařit spojené s kvalitními surovinami přináší vynalézavost, která nám v kuchyni mnohdy chybí. Pokud máte chuť poznat jídla, která vás budou hýčkat, máme pro vás perfektní tip.

Celý článek

Voucher do Thomas´s Barbershop je vždycky skvělý dárek!

I přesto, že dárek svým blízkým můžete věnovat po celý rok, právě Valentýn je skvělou příležitostí. Obdarujte svého milého zážitkem v Thomas´s Barbershop, kde si bude připadat jako král.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek