dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Komerční láska Valentýn? Opravdu?!

Už je to tak! My Češi jsme hrdí na 1. máj, a přes to nejede vlak. Valentýn je jen komerční americký svátek, který nutí nebožáky muže, aby si těžce lámali hlavu, co zase dát své milované.

Tak to snad NÉ!! Proč jsme tak omezení a za vším vidíme problém? Jestli patříte mezi ty, co hledají výmluvy místo způsobů, dobře čtěte.. 

Rozhodně vás teď nemíním nabádat k tomu, abyste horlivě kupovali dejme tomu předražené parfémy, které se právě nově blýskají na pultech, kýčovitě ozdobenými srdíčky, abyste nezapomněli utrácet a tím dokazovali lásku. Ani vás nechci přemlouvat, abyste se nějak trápili vymýšlením nesmyslných gest, bez kterých si bude váš protějšek nevymluvitelně myslet, že už ho nemilujete. Blbost!

Já osobně to beru jen jako možnost, jak si udělat hezkou chvilku, večer, den s někým, koho mám ráda... Přítel, mamka, kamarádka nebo třeba oblíbený pár střevíců. Myslím, že hlavně pro páry, které jsou spolu už nějaký ten pátek, značně zlenivěly a zapomínají potěšit jeden druhého, je to skvělá příležitost, jak si dát zas pro jednou záležet, hezky se obléknout, vzít si ten příšerný náhrdelník od přítele, který se ani omylem netrefil s dárkem k vánocům, jen proto, abyste mu udělala radost, zarezervovat oblíbenou restauraci a třeba si tak i připomenout první rande, zajít ruku v ruce do kina, nebo si možná jen zalézt do postele, objednat si pizzu a koukat na Přátelé. Prostě si uvědomit, že máte jeden druhého a jak je krásné dělat něco spolu.

 

Kamenem úrazu je samozřejmě dárek. Safra! Čím asi tak obdarovat? A jsou dárky opravdu takovou nutností? Samozřejmě, gratuluju párům, které nepotřebují ani výročí, ani žádný svátek k tomu, aby se něčím hezkým vzájemně překvapily nebo si zašly na dobrou večeři. Osobně hlasuji pro tuhle možnost. Časem se ale na to hezké zapomíná, necháváme to až na pak, no a pak taky můžem koukat jako sůvy, že si naše láska, kterou jste tak trochu brala jako samozřejmost, balí kufry a odchází s pocitem nemilovanosti..

Proto pojďme té každičké příležitosti, když už nám tu lásku a péči o ni musí připomenout, využít a investovat něco do vztahu. A to hravou cestou... Snídaně do postele, kytky s vtipnou básničkou poslané do práce... To přeci zas tolik energie nestojí a udělá to velikou radost! Holky a co sexy prádlo? Každý chlap to ocení, i když to máte do dvou minut všechno dole :D

Milujte se a množte se!

 

 

BARBORA MOTTLOVÁ VALENTÝN LÁSKA

Související články

Valentýnské dárky pro cestovatele, kuchaře i hipstery

Chcete svůj protějšek potěšit dárkem od srdce? Zanechte romantických klišé a vybírejte z dárků, které jsou pro vaše miláčky ušité na míru.

Celý článek

Rihanna představila valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty

Zpěvačka Rihanna představila novou valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty. Sbírka obsahuje prádlo vhodné pro všechny tělesné proporce a nesnaží se nikoho zaškatulkovat.

Celý článek

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Celý článek

Rozhovor s Barborou Mottlovou

Herečka a modelka Bára Mottlová žije velice aktivní život, udělal si na nás čas a my jsme jí položili pár otázek o vaření, oblečení, fitness a jógy i instagramových výzvách. 

Celý článek

Sardinie - evropský Karibik pro zamilované páry i rodiny

Tenhle italský ostrůvek nemá s ryzí Itálií zas tak moc společného. I když je tahle země zprofanovaná, Sardinie je také takový tropický ráj= útočiště pro zamilované a romantické duše.

Celý článek

Jeee, na Václaváku je pouť!

Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Celý článek

Barbora Mottlová našla svého "pana Božského"

V krásné spolupráci s Bárou Mottlovou a firmou Tonak a.s. Nový Jičín jsme nafotili pár letních kousků s panem Božským. Jste zvědaví? 

Celý článek

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Celý článek