dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Komerční láska Valentýn? Opravdu?!

Přidat na Seznam.cz
Už je to tak! My Češi jsme hrdí na 1. máj, a přes to nejede vlak. Valentýn je jen komerční americký svátek, který nutí nebožáky muže, aby si těžce lámali hlavu, co zase dát své milované.

Tak to snad NÉ!! Proč jsme tak omezení a za vším vidíme problém? Jestli patříte mezi ty, co hledají výmluvy místo způsobů, dobře čtěte.. 

Rozhodně vás teď nemíním nabádat k tomu, abyste horlivě kupovali dejme tomu předražené parfémy, které se právě nově blýskají na pultech, kýčovitě ozdobenými srdíčky, abyste nezapomněli utrácet a tím dokazovali lásku. Ani vás nechci přemlouvat, abyste se nějak trápili vymýšlením nesmyslných gest, bez kterých si bude váš protějšek nevymluvitelně myslet, že už ho nemilujete. Blbost!

Já osobně to beru jen jako možnost, jak si udělat hezkou chvilku, večer, den s někým, koho mám ráda... Přítel, mamka, kamarádka nebo třeba oblíbený pár střevíců. Myslím, že hlavně pro páry, které jsou spolu už nějaký ten pátek, značně zlenivěly a zapomínají potěšit jeden druhého, je to skvělá příležitost, jak si dát zas pro jednou záležet, hezky se obléknout, vzít si ten příšerný náhrdelník od přítele, který se ani omylem netrefil s dárkem k vánocům, jen proto, abyste mu udělala radost, zarezervovat oblíbenou restauraci a třeba si tak i připomenout první rande, zajít ruku v ruce do kina, nebo si možná jen zalézt do postele, objednat si pizzu a koukat na Přátelé. Prostě si uvědomit, že máte jeden druhého a jak je krásné dělat něco spolu.

 

Kamenem úrazu je samozřejmě dárek. Safra! Čím asi tak obdarovat? A jsou dárky opravdu takovou nutností? Samozřejmě, gratuluju párům, které nepotřebují ani výročí, ani žádný svátek k tomu, aby se něčím hezkým vzájemně překvapily nebo si zašly na dobrou večeři. Osobně hlasuji pro tuhle možnost. Časem se ale na to hezké zapomíná, necháváme to až na pak, no a pak taky můžem koukat jako sůvy, že si naše láska, kterou jste tak trochu brala jako samozřejmost, balí kufry a odchází s pocitem nemilovanosti..

Proto pojďme té každičké příležitosti, když už nám tu lásku a péči o ni musí připomenout, využít a investovat něco do vztahu. A to hravou cestou... Snídaně do postele, kytky s vtipnou básničkou poslané do práce... To přeci zas tolik energie nestojí a udělá to velikou radost! Holky a co sexy prádlo? Každý chlap to ocení, i když to máte do dvou minut všechno dole :D

Milujte se a množte se!

 

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VALENTÝN LÁSKA

Související články

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

Nová valentýnská kolekce značky Savage x Fenty v hlavní roli s Rihannou

Valentýn se blíží a zpěvačka Rihanna odtajnila se svým týmem novou lingerie kampaň s názvem Fenty x Valentyne's Day. Dominantní barvou spodního prádla byla samozřejmě červená ve všech svých podobách. 

Celý článek

Jitka Kudláčková přichází s novou kolekcí náramků

JK Jitka Kudláčková představuje novou unisexovou kolekci moderních náramků, které jsou symbolem spojení, naděje i víry. Elegantní náramky tvoří komponenty ze 14 kt. bílého, žlutého či červeného zlata s motivy ze stávajících kolekcí. 

Celý článek

Žárlivost aneb zabiják lásky

Žárlivost je negativní emoce, která může zničit váš vztah. Příliš žárlivý partner může zmařit krásný vztah i váš život. Máte doma žárlivce? Jak ho pochopit a řešit situaci?

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Úhel pohledu ženy a muže na vztah

Rozdíly mezi mužem a ženou jsou hlavní témata ve všech milostných knihách nebo příbězích. To, že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše je známo a odlišností je bez pochyb hodně.

Celý článek

Hitem se staly knihy pro mileniály

Číst, číst a zase číst. To v dnešní době zapomíná mnoho z nás. Přinášíme vám tipy, které určitě nesmí chybět ve vaší knihovně. Knihy, které dříve četli naši rodiče i prarodiče se nyní hodně liší. Zajímá vás vegetariánství, pohádkové domy, romantika nebo trocha poezie?

Celý článek