dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Konečně stylové pláště do deště - ty vám nesmí chybět!

Pokud už jste někdy sháněla opravdový pršiplášť, který ochrání před nepříjemným deštěm, pravděpodobně jste skončila dříve, než začala. Moc stylových plášťů do deště totiž ještě donedávna neexistovalo...

A pak se v Dánsku objevila společnost s příznačným názvem RAINS Drip Drip Drip a představila tak perfektní kabátky do deště, o kterých se vám dosud jen snilo. Teď je konečně seženete také na českém Zootu. Jejich cena se sice pohybuje podstatně výše než ty, které se kupují dětem na letní tábory za pár stovek, ale to jim prostě musíte odpustit. Jakmile totiž kabát do deště od Rains obléknete, nejenže mu prominete jeho pořizovací cenu, ale dostanete dobrou náladu už jen z toho, jak perfektně může vypadat pláštěnka. A od té chvíle se také budete těšit na déšť. Protože si do něj budete moci obléknout ten nejstylovější pršiplášť široko daleko.

No vážně!

  
Černý trenchcoat 2 759 Kč ; Béžový trenchcoat 2 759 Kč ; Tmavě modrý trenchcoat 2 759 Kč

Vybrat si můžete ze čtyř základních střihů. Prvním je oblíbený trechcoat, který si tak budete moci v nepromokavé úpravě obléknout k sukni (to když prostě z dresscodu nejde slevit a nejde ani, když prší). Druhým střihem je pláštěnka v pončovém stylu. Snadno ji přehodíte přes svetřík nebo mikinu a k teniskám i balerínkám bude na jaře vypadat skvěle. Rains nabízí také populární parku. I ta pochopitelně odolá všem výmyslům počasí, a ještě v ní budete šik. A pro zastánce nejvyššího stupně praktičnosti jsou tu klasicky háčkově střižené bundy na knoflíky

No, my už brzy odoláme a podvolíme se. Protože deště s blížícím se jarem klepou na dveře a my už máme dost sušení bavlněných a tvídových sak na židli. 

  
Pláštěnkové pončo 2 629 Kč ; Šedá parka 2 759 Kč ; Žlutá bunda 2 199 Kč

zoot.cz ; rains.dk

DÁMSKÉ OBLEČENÍ OBCHOD A NÁKUPY PLÁŠTĚNKY RAINS ZOOT.CZ NEPROMOKAVÉ DO DEŠTĚ DÉŠŤ TRENCHCOAT

Související články

Chtělo by to stylový deštník!

Prší a prší. Když přestane, tak zase začne. Září 2017 si pro nás moc z babího léta nenachystalo, ale co. Tak si na to kupme alespoň stylový deštník.

Celý článek

Dovolte si víc, sleva 25 % na vše od Zootu

Zoot si přichystal kód na 25% slevu na všechno své zboží (kromě zlevněného samozřejmě), my k tomu přidáme tipy na luxusní kousky, které byste si bez slevy možná nekoupila!

Celý článek