dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Přidat na Seznam.cz
Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Košice Fashion Week & Summit 6. – 9. listopadu 2019. Jedinečná kombinace zážitků z exkluzivních módních přehlídek. Udržitelnost prostřednictvím rozvoje talentu a inovací je motto KFW.

Jitka Klett

Úspěšná Československá módní návrhářka nedávno představila svou novou kolekcIi MATRIX o které jsem vám již psali. Její jarní kolekce s názvem INTEGRITY, nasává atmosféru písečných dun a horkého slunce. Známá módní návrhářka také pořádá charitativní večery pro dobrou věc. Prozradila nám, že svou inspiraci čerpá ze všedního života.

Na akci proběhl velmi bohatý 4denní program od slavnostního zahájení, módních přehlídek, zajímavých přednášek, koktejlů, obchodních prezentací, různorodých workshopů až po promítání filmů.

Jitka Klett zazářila svou exkluzivní módní přehlídkou 7. listopadu ve 20:00 hodin. Část výtěžku z prodeje vstupenek byla věnována na podporu mladých talentovaných designerů EFA. Den poté byla v dopoledních hodinách módní návrhářka hostem na promítání filmu pod názvem „Young & Eco“. Projekt vzdělává a informuje o dopadu módního průmyslu na životní prostředí.

Mezi zúčastněnými byl i módní návrhář Jiří Kalfař, který patří mezi průkopnické české designéry. Kombinuje módu s vášní pro udržitelnost a environmentální povědomí. Pozvání přijala také ředitelka KFW Karolína Bosáková, která má 20 let zkušeností v módním průmyslu. Karolína vytvořila star-up European Fashion Accelerator a zastupuje Happy Hearts Fund Česká republika. Mezi hlavní partnery KFW patří Komerční banka, Vogue Salons, Motor-car Košice a hotel Dália.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKA KOŠICE FASHION WEEK KOŠICE JITKA KLETT MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MATRIX INTEGRITY

Související články

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Celý článek

Je to tady! Plesová sezóna v plném proudu

Plesová sezóna je opět za dveřmi a začíná období oslnivých rób, třpytivých lodiček, elegantních smokingů, krásných účesů, ale především kvalitní zábavy a tance. Co si obléct na tento slavnostní večer?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek