dnes je 18.01.2019 a svátek má Vladislav

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.  

Sofistikovaná elegance

Giorgio Armani byl vždy průkopníkem sofistikované elegance v práci i v soukromí. Z jeho pohledu mají ženy vypadat profesionálně ve své pracovní uniformě za každých okolností. Jemně krejčovským umem zpracovaná saka nahrávají právě této myšlence. Pohodlí, ale i kultivovanost s vytříbeným stylem. Armani prokazuje dekádu za dekádou, že styl v jeho podání je svižný, jemný ale zároveň silný. Lehkost oděvů v nové kolekci je patrná.

Klasika v novém kabátě

Chytře střižené kalhoty prodlužují opticky nohy. Sako je svou lehkostí vhodné i na ležérní denní nošení. Energetické barvy zaručují moderní vzhled. Staré krejčovské praktiky dostaly nový nádech prostřednictvím přepracovaných vzorů, odlehčených materiálů, graciézních střihů a pestrých odstínů. Možnost šortek nebo sukně byla skvělou variantou. Sako a kalhoty jsou staré klasiky, ale u Armaniho dostaly nový náboj. Čerstvý pohled na retro styl byl potřeba.

Čas na změnu

Uvolněná a sportovní móda bude nyní nahrazena precizním krejčovským uměním. Po dlouhých sezonách ležérních trendů nastupuje nyní nová éra pečlivě ušitých kousků šatníků, které padnou jako druhá kůže. Armani nabízí styl vhodný jak pro mladou dívku, tak pro její matku. V tom tkví jeho tajemství. Je mistrem nadčasové elegance.

Zdroj; vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA GIORGIO ARMANI ARMANI PRE FALL 2019 ELEGANCE OBLEK

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Zuzana Lešák Černá představila v Plzni svou Secret Fashion Show

Zuzana Lešák Černá je jednou z průkopnic české módy. Používá ty nejluxusnější materiály a je známá především tvorbou krásných svatebních šatů.

Celý článek