dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Přidat na Seznam.cz
Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.  

Sofistikovaná elegance

Giorgio Armani byl vždy průkopníkem sofistikované elegance v práci i v soukromí. Z jeho pohledu mají ženy vypadat profesionálně ve své pracovní uniformě za každých okolností. Jemně krejčovským umem zpracovaná saka nahrávají právě této myšlence. Pohodlí, ale i kultivovanost s vytříbeným stylem. Armani prokazuje dekádu za dekádou, že styl v jeho podání je svižný, jemný ale zároveň silný. Lehkost oděvů v nové kolekci je patrná.

Klasika v novém kabátě

Chytře střižené kalhoty prodlužují opticky nohy. Sako je svou lehkostí vhodné i na ležérní denní nošení. Energetické barvy zaručují moderní vzhled. Staré krejčovské praktiky dostaly nový nádech prostřednictvím přepracovaných vzorů, odlehčených materiálů, graciézních střihů a pestrých odstínů. Možnost šortek nebo sukně byla skvělou variantou. Sako a kalhoty jsou staré klasiky, ale u Armaniho dostaly nový náboj. Čerstvý pohled na retro styl byl potřeba.

Čas na změnu

Uvolněná a sportovní móda bude nyní nahrazena precizním krejčovským uměním. Po dlouhých sezonách ležérních trendů nastupuje nyní nová éra pečlivě ušitých kousků šatníků, které padnou jako druhá kůže. Armani nabízí styl vhodný jak pro mladou dívku, tak pro její matku. V tom tkví jeho tajemství. Je mistrem nadčasové elegance.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA GIORGIO ARMANI ARMANI PRE FALL 2019 ELEGANCE OBLEK

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek