dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Kristie nazpívala svou první vánoční píseň

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka Kristýna Šebíková alias Kristie nazpívala svou první vánoční píseň a ne jen tak ledajakou. Svůj podíl na ní mají i děti z Dětského Domova Sázava.

Chytlavá vánoční píseň s názvem „Už je tu vánoční čas“ je věnována všem dětem a především těm z dětských domovů.

Píseň plná očekávání, vánoční pohody a lásky není jen tak obyčejnou písní. Spolu s Kristie si v ní zazpíval dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu, který nazpíval refrény. Pěvecký sbor účinkuje také v klipu, na jehož natáčení se kromě Kristie podílely děti z Dětského Domova Sázava, za což patří velký vděk občanskému sdružení MimoDomov.

Velkou zásluhu na vzniku písně měl také Martin Hájek ze studia PRORECORDS, který složil hudbu.

Byli jsme maličko zvědaví a tak jsme se zeptali Kristie na její zážitky a pocity z natáčení.

Prozraď našim čtenářům, jak se ti pracovalo s dětičkami, z jakého byly domova?
Nebyla to práce, ale neskutečně mile strávené odpoledne.
Ze začátku jsem měla obavy, aby se děti nestyděly, ale byly naprosto úžasné. Písničku si celý den zpívaly a dokonce se ji i naučily hrát na hudební nástroje. 

 

Děti byly z Dětského Domova Sázava a za tuto spolupráci velmi vděčím a děkuji občanskému sdružení MimoDomov.

Byl to asi velice emotivní zážitek. Jaké to pro tebe bylo? Budeš nadále vymýšlet takové projekty?
Emoce tam byly hodně silné, už v minulosti jsem dětské domovy navštěvovala, ale vždy to je pro mě nádherný zážitek. Co se dalších takových projektů týče, moc ráda bych v nich pokračovala. Baví mě a naplňuje, když můžu pomáhat druhým a děti jsou mi v tomto ohledu velmi blízké. Ráda bych pro další projekty znovu oslovila i Martina Hájka ze studia PRORECORDS, jelikož spolupráce s ním je jedinečná. Je to úžasný člověk s obrovským nadáním a velkým srdcem.

 

Zdroj: Kristýna Šebíková

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VÁNOCE KRISTÝNA ŠEBÍKOVÁ

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek