dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kristie nazpívala svou první vánoční píseň

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka Kristýna Šebíková alias Kristie nazpívala svou první vánoční píseň a ne jen tak ledajakou. Svůj podíl na ní mají i děti z Dětského Domova Sázava.

Chytlavá vánoční píseň s názvem „Už je tu vánoční čas“ je věnována všem dětem a především těm z dětských domovů.

Píseň plná očekávání, vánoční pohody a lásky není jen tak obyčejnou písní. Spolu s Kristie si v ní zazpíval dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu, který nazpíval refrény. Pěvecký sbor účinkuje také v klipu, na jehož natáčení se kromě Kristie podílely děti z Dětského Domova Sázava, za což patří velký vděk občanskému sdružení MimoDomov.

Velkou zásluhu na vzniku písně měl také Martin Hájek ze studia PRORECORDS, který složil hudbu.

Byli jsme maličko zvědaví a tak jsme se zeptali Kristie na její zážitky a pocity z natáčení.

Prozraď našim čtenářům, jak se ti pracovalo s dětičkami, z jakého byly domova?
Nebyla to práce, ale neskutečně mile strávené odpoledne.
Ze začátku jsem měla obavy, aby se děti nestyděly, ale byly naprosto úžasné. Písničku si celý den zpívaly a dokonce se ji i naučily hrát na hudební nástroje. 

 

Děti byly z Dětského Domova Sázava a za tuto spolupráci velmi vděčím a děkuji občanskému sdružení MimoDomov.

Byl to asi velice emotivní zážitek. Jaké to pro tebe bylo? Budeš nadále vymýšlet takové projekty?
Emoce tam byly hodně silné, už v minulosti jsem dětské domovy navštěvovala, ale vždy to je pro mě nádherný zážitek. Co se dalších takových projektů týče, moc ráda bych v nich pokračovala. Baví mě a naplňuje, když můžu pomáhat druhým a děti jsou mi v tomto ohledu velmi blízké. Ráda bych pro další projekty znovu oslovila i Martina Hájka ze studia PRORECORDS, jelikož spolupráce s ním je jedinečná. Je to úžasný člověk s obrovským nadáním a velkým srdcem.

 

Zdroj: Kristýna Šebíková

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VÁNOCE KRISTÝNA ŠEBÍKOVÁ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek