dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Přidat na Seznam.cz
Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Její mnohaleté zkušenosti v módních společnostech po celém světě byly hnacím motorem pro vytvoření značky, která se bude odlišovat...  Bude budována svobodně a s láskou. 

Značka si dává záležet na vysoké úrovni. Využívá těch nejkvalitnějších materiálů a exkluzivita modelů je zajištěna také omezeným počtem kusů kolekce.  Vytváří modely přímo na míru, takže mnohdy je zákaznice jedinou nositelkou daného modelu. Značka také klade důraz na nadstandardní kvalitu zpracování.

 

 

„Moji filozofií je důraz na detail. Používám jen ty nejkvalitnější materiály a dbám na dokonalé zpracování. Miluji ten pocit vítězství po zkoušce finálního, perfektně padnoucího produktu, když víte, že ty hodiny dřiny stály za to,” říká zakladatelka Vendula Šulanová. Právě ona je dalším důvodem, proč má značka na trhu velké ambice. Vendula Šulanová má totiž mnohaleté zkušenosti v módním průmyslu. Z pozice poradkyně a asistentky se vypracovala až k navrhování. Působila například v Pekingu, Amsterdamu nebo Hamburku. Právě v Amsterdamu se zrodil nápad na založení značky VS.

Oslava žen, luxusu i přírody

Inspiraci bere Vendula hlavně v přírodě, umění a designu. Mezi modely značky VS si najde svou velikost každý. Značka podle slov zakladatelky oslavuje ženskost a kombinuje modely oversized s ženskou siluetou. Ženy jsou pro značku také velkou inspirací. Sama zakladatelka tvrdí, že do každé kolekce také promítá samu sebe. 


Foto: Vendula Šulanová

Značka pracuje s různými materiály, mezi ty hlavní patří denim, plisé, transparentní materiály, krajky nebo hedvábí. I přes vysokou úroveň krejčoviny se VS snaží o co nejnižší odpad při výrobě. Materiály se snaží zužitkovat i v dalších sezonách a převážná část kolekce je vytvořena z přírodních materiálů. Také nové kolekce se tematicky přesunují do přírody. VS je tak jednou z všestranných, moderních a také udržitelných značek vysoké krejčoviny v českém módním průmyslu.


Foto: Vendula Šulanová

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI VENDULA ŠULANOVÁ DESIGN ŽENSKOST

Související články

Sarah Jessica Parker navrhla společně s Ericem Hughesem vlastní řadu tapet

Herečka ze seriálu Sex ve městě se spojila se svým dlouholetým návrhářem Ericem Hughesem a společně navrhli sérii tapet, které jsou, na rozdíl od většiny šatů a střevíčků samotné Carrie Bradshaw, dostupné všem.

Celý článek

Přehlídka TATIANA v duchu skutečné vášně pro módu spojené s elegantní kreativitou

Autorská přehlídka Tatiany Kováříkové se nesla v duchu nádherných barev a tajemna podzimu. Značka TATIANA je symbolem sofistikovanosti a elegance, která svou propracovaností jasně deklaruje rukopis významné návrhářky.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

Michael Kováčik: Módní návrhářství je o talentu, kontaktech a vytrvalosti

Chtěl být módním návrhářem od dětství? Jak dlouho mu trvalo, než měl svou první přehlídku a myslí si,že mají české ženy vkus? Vyzpovídali jsme módního návrháře Micheala Kováčika.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek