dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Přidat na Seznam.cz
Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Její mnohaleté zkušenosti v módních společnostech po celém světě byly hnacím motorem pro vytvoření značky, která se bude odlišovat...  Bude budována svobodně a s láskou. 

Značka si dává záležet na vysoké úrovni. Využívá těch nejkvalitnějších materiálů a exkluzivita modelů je zajištěna také omezeným počtem kusů kolekce.  Vytváří modely přímo na míru, takže mnohdy je zákaznice jedinou nositelkou daného modelu. Značka také klade důraz na nadstandardní kvalitu zpracování.

 

 

„Moji filozofií je důraz na detail. Používám jen ty nejkvalitnější materiály a dbám na dokonalé zpracování. Miluji ten pocit vítězství po zkoušce finálního, perfektně padnoucího produktu, když víte, že ty hodiny dřiny stály za to,” říká zakladatelka Vendula Šulanová. Právě ona je dalším důvodem, proč má značka na trhu velké ambice. Vendula Šulanová má totiž mnohaleté zkušenosti v módním průmyslu. Z pozice poradkyně a asistentky se vypracovala až k navrhování. Působila například v Pekingu, Amsterdamu nebo Hamburku. Právě v Amsterdamu se zrodil nápad na založení značky VS.

Oslava žen, luxusu i přírody

Inspiraci bere Vendula hlavně v přírodě, umění a designu. Mezi modely značky VS si najde svou velikost každý. Značka podle slov zakladatelky oslavuje ženskost a kombinuje modely oversized s ženskou siluetou. Ženy jsou pro značku také velkou inspirací. Sama zakladatelka tvrdí, že do každé kolekce také promítá samu sebe. 


Foto: Vendula Šulanová

Značka pracuje s různými materiály, mezi ty hlavní patří denim, plisé, transparentní materiály, krajky nebo hedvábí. I přes vysokou úroveň krejčoviny se VS snaží o co nejnižší odpad při výrobě. Materiály se snaží zužitkovat i v dalších sezonách a převážná část kolekce je vytvořena z přírodních materiálů. Také nové kolekce se tematicky přesunují do přírody. VS je tak jednou z všestranných, moderních a také udržitelných značek vysoké krejčoviny v českém módním průmyslu.


Foto: Vendula Šulanová

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI VENDULA ŠULANOVÁ DESIGN ŽENSKOST

Související články

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Jak správně používat přírodní svíčky a získat od nich maximum

 Česká značka přírodních svíček Tvoje svíčka vyrábí své produkty ručně ze sójového vosku a s použitím pouze čistých éterických olejů. Její majitelé Katka a Ondra Becherovi si přejí, aby každá jejich svíčka sloužila co nejdéle a přinášela potěšení z vůní bez chemických složek.

Celý článek

Návrhářka Mirka Talavašková přináší další rafinovanou a ženskou kolekci značky Talabaya

Rafinovanost, ženskost a kvalitní zpracování módních kolekcí, nadčasovost a všestrannost. To je móda českého ateliéru značky Talabaya, za níž stojí úspěšná návrhářka Mirka Talavašková.

Celý článek

Módní návrhářka Janine Řezáčová udělala ze své kariéry start-up

Odmalička ji bavilo malovat, když pak doma objevila zaprášený šicí stroj po babičce, našla svou vášeň. Janine Řezáčová se nadchla pro módu a neodradil ji ani fakt, že ji vyhodili z vyšší návrhářské školy.

Celý článek

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Nová kolekce české značky Leeda je pro sebevědomé a nezávislé ženy

Odvažte se v originálním oversize kimonu nebo bomberu z nové kolekce české značky Leeda, mezi jejíž zákaznice patří (nejen) hollywoodské a české hvězdy.

Celý článek