dnes je 08.05.2021

Květiny se nosí i v lednu. Nový cover vám ukáže jak!

Přidat na Seznam.cz
Že jsou květinové vzory vhodné na jaro a léto? Ale kdepak. Hodí se stejně tak i do zimy. Jen je třeba vědět, jak na ně. A to my spolu se Stefanel víme. 

Květinový vzor je nesmrtelný trend, který se s železnou pravidelností vrací každou sezónu. Není to jen záležitost jara a léta, pokojně ho můžete nosit celý rok. Květinové motivy se stále častěji objevují i v zimních kolekcích a jinak tomu není ani tuto zimu. Přesně proto jsme se toho vůbec nebáli a květiny použili i v lednovém coveru. 

Zároveň květy neodmyslitelně patří k boho stylu, který převládá i v nové kolekci Stefanel, kde ho zakomponoval na sukně, pulovry, svetry, kabáty. Nosí se však malinko jinak v porovnání s létem a to o dost sofistikovaněji. Ani v zimním období samozřejmě nemusíte zabřednout do nudných barev. Pokud ale chcete opravdu neskonale zazářit, vyhněte se intenzivním barvám a nahraďte je decentními, tlumenými odstíny. Modely nové kolekce Stefanel jsou mezi sebou velmi dobře kombinovatelné, dodají vám šarm a zároveň myslí na vaše pohodlí, které se v zimě zejména cení. 

Tentokrát jsme úmyslně zvolili značku Stefanel. Ztotožňujeme se s její filosofií, a proto jsme navázali společnou spolupráci, výsledkem které je právě květinový cover. Rokem 2017 také trochu měníme hlavní smysl našich coverů. Budeme vám je přinášet i nadále, ale už nebudou pravidelné a cílem bude zejména uvádět nové trendy, nevšední modely a zajímavé módní i kosmetické značky. Každopádně těšte se dál... Čeká vás mnoho lákavých projektů, kterých se ani my v redakci nemůžeme dočkat!

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA MAGAZÍN MÓDA MODA.CZ COVER LEDEN 2017 KVĚTINOVÝ VZOR KVĚTINY STEFANEL

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková přináší ve spojení s módní značkou Tedys stylový Hacafrák

Herečka a fotografka Andrea Růžičková ve spojení s českou módní značkou Tedys navrhuje a tvoří nové módní kousky pod taktovkou kolekce #nARuby. Hlavní slovo zde má Hacafrák.

Celý článek

5 nejnovějších trendů sezóny na jaro/léto 2021 bez rozdílu konfekční velikosti

I mezi nejžádanějšími modelkami světa najdeme krásné a plné ženské tvary z kategorie plus size. Podívejte se na nejnovější módní trendy bez rozdílu konfekční velikosti.

Celý článek

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek