dnes je 25.10.2021 a svátek má Beáta

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Přidat na Seznam.cz
Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

foto: se svolením @KylieCosmetics

„Jsem tak hrdá, že mohu znovu spustit Kylie Cosmetics se všemi novými recepturami, které jsou čisté a veganské,“ oznámila na Twitteru Kylie Jenner, která s inovací své značky pohnula výrazně kupředu.

„Při tvorbě této kosmetické řady pro mě bylo velmi důležité zavázat se k používání čistých a přírodních ingrediencí, avšak neomezit tím blahodárné účinky,“ dodala Kylie, která začala s kosmetikou podnikat v roce 2015 uvedením kolekce tří tekutých rtěnek Kylie Lip Kits. Od té doby rozšířila sortiment své značky do více směrů, jako například uvedení péče o pleť Kylie Skin. Kylie je navíc známá svojí oblibou v inovacích a nových recepturách. Například nový a vylepšený vzorec matné tekuté rtěnky má dlouhou životnost a je odolný osmi hodinovému nošení.

 

Nyní se souhra Kylie a společnosti COTY dále rozšiřuje a přináší novinky do impéria krásy s novými a vylepšenými recepturami. Všechny produkty této řady byly vyrobeny bez živočišných olejů, parabenů nebo lepku. Všechny produkty mají pečlivě vybírané složení bez dráždivých a škodlivých složek.

 „Jsme nadšení z obnovení Kylie Cosmetics s aktualizovanou řadou, která je opravdu v popředí všeho, co generace Z chce,“ řekla Sue Y. Nabi, generální ředitelka společnosti Coty. „Kosmetiku Kylie sleduje mnoho milionů lidí po celém světě. Naše nová online platforma spolu s vybranými maloobchodníky umožňuje spotřebitelům koupit si celou svou kosmetickou rutinu na jednom místě,“ doplnila Nabi.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY KYLIE JENNER KYLIE COSMETICS VEGANSKÁ KOSMETIKA

Související články

Aromaterapeutická přírodní kosmetika Nobilis Tilia představuje novinky v řadě pro děti

Citlivá pokožka dětí vyžaduje maximálně šetrnou a jemnou péči od narození. Značka Nobilis Tilia na to myslí, a proto pro děti připravila novinky v podobě koupelového oleje, dětské pěny i BIO sirupu.

Celý článek

Nákupní tip: Namožené svaly a klouby uklidní aktivní látky jako chilli, zázvor, CBD i CBG

Podzim je jako stvořený pro aktivní dobrodružství. Když ale začnou bolet svaly a klouby, je potřeba jim dodat patřičný balzám.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil další sen a nyní představuje kosmetiku Asombroso

Vášeň pro krásu a radost z nových projektů spojuje výsledek, kterým se nyní oblíbený návrhář může pochlubit. Kosmetika Asombrosso by Osmany Laffita sklízí první ovace.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek