dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Přidat na Seznam.cz
Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

foto: se svolením @KylieCosmetics

„Jsem tak hrdá, že mohu znovu spustit Kylie Cosmetics se všemi novými recepturami, které jsou čisté a veganské,“ oznámila na Twitteru Kylie Jenner, která s inovací své značky pohnula výrazně kupředu.

„Při tvorbě této kosmetické řady pro mě bylo velmi důležité zavázat se k používání čistých a přírodních ingrediencí, avšak neomezit tím blahodárné účinky,“ dodala Kylie, která začala s kosmetikou podnikat v roce 2015 uvedením kolekce tří tekutých rtěnek Kylie Lip Kits. Od té doby rozšířila sortiment své značky do více směrů, jako například uvedení péče o pleť Kylie Skin. Kylie je navíc známá svojí oblibou v inovacích a nových recepturách. Například nový a vylepšený vzorec matné tekuté rtěnky má dlouhou životnost a je odolný osmi hodinovému nošení.

 

Nyní se souhra Kylie a společnosti COTY dále rozšiřuje a přináší novinky do impéria krásy s novými a vylepšenými recepturami. Všechny produkty této řady byly vyrobeny bez živočišných olejů, parabenů nebo lepku. Všechny produkty mají pečlivě vybírané složení bez dráždivých a škodlivých složek.

 „Jsme nadšení z obnovení Kylie Cosmetics s aktualizovanou řadou, která je opravdu v popředí všeho, co generace Z chce,“ řekla Sue Y. Nabi, generální ředitelka společnosti Coty. „Kosmetiku Kylie sleduje mnoho milionů lidí po celém světě. Naše nová online platforma spolu s vybranými maloobchodníky umožňuje spotřebitelům koupit si celou svou kosmetickou rutinu na jednom místě,“ doplnila Nabi.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY KYLIE JENNER KYLIE COSMETICS VEGANSKÁ KOSMETIKA

Související články

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Jak na hebkou a opálenou pokožku v 5 krocích i bez dovolené u moře

O tom, že příliš sluníčka naší pokožce spíše škodí, jistě všichni víme, ale když s tou bronzovou pokožkou vše vypadá tak nějak lépe. Jak tedy docílit hebké a opálené pokožky zdravě a během chvilky?

Celý článek

Fashion must have: Proplujte červencem v jistotě a pohodlí

Abyste si léto užili naplno, je zapotřebí obklopit se věcmi, které vám dodají pohodlí a pocit jistoty. Máme pro vás pár letních must have tipů.

Celý článek

Rihanna je tváří nové žhavé lesklé novinky od Fenty Beauty

Značka Fenty Beauty by Rihanna představila nový lesk a rozjasňovač na rty v jednom. Tváří této kampaně se nestal nikdo jiný než známá zpěvačka Rihanna.

Celý článek

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek