dnes je 15.04.2021 a svátek má Anastázie

Letní romantické svatby při západu slunce

Přidat na Seznam.cz
Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

zdroj: pexels.com

Svateb je v létě spousta, teplé počasí samo vybízí k oslavám, tak proč neoslavit v létě vaši lásku? Nejste nadšenci do poledního slunce? Tak co si obřad i hostinu posunout na večerní hodiny.

Při západu slunce

Sníte o svatbě, která se nebude podobat ostatním? Pak to svatba při západu slunce určitě je! Romantické kouzlo se nevytratí a obloha plná hvězd tomu dodá to pravé. Jasnou výhodou je příjemnější počasí a možnost naprosto nevšedních oslav. Na výzdobu můžete zvolit citronově žlutou, světle modrou, růžovou nebo zelenou barvu. Na stolech nesmí chybět ledová limonáda a cukroví, které odolá teplejšímu počasí. Stoly můžete vyzdobit květinami i ovocem.

zdroj: pexels.com

Výhody

Jasnou výhodou pro pozdější svatbu je čas. Klasické svatby začínají v ranních hodinách, kdy se rychle chystají družičky a hlavně nevěsta, budí se děti na poslední chvíli, sedá se do aut a rychle se peláší do kostela. Chcete to jinak? To můžete, užijte si svůj svatební den, posnídejte v klidu, budete mít dostatek času. Můžete zvolit svatbu při svíčkách, pod hvězdami, na louce, v parku nebo v penzionu. Jde o to být venku, rozložte židle, bílý stan nebo jen deky. Myslíte na finance? Pokud zvolíte svatbu k večeru, ušetříte za oběd a další pokrmy. Stačí pouze podávat večeři v podobě rautu, zákusky a alkohol. Svatba nebude trvat celý den a nemusíte se obávat opilých kamarádů nebo znuděných členů rodiny, každý se bude bavit. Atmosféru vytvoří skvěle tlumená světla, lampiony, svíčky a lucerny. Tohle a mnohem více vám nabízí svatby při západu slunce.

zdroj: pexels.com

Nevýhody

Můžete se setkat s tím, že se to některým hostům nebude zamlouvat nebo že děti budou už unavené. Nemusí vám také vyjít počasí, ale letní déšť také není k zahození. Je to na vašem zvážení, jak chcete strávit svůj svatební den.

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY LETNÍ SVATBY JAK SE OBLÉKNOUT NA SVATBU JAK NAPLÁNOVAT SVATBU SVATBY PŘI ZÁPADU SLUNCE VEČERNÍ SVATBY

Související články

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek