dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

Letní romantické svatby při západu slunce

Přidat na Seznam.cz
Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

zdroj: pexels.com

Svateb je v létě spousta, teplé počasí samo vybízí k oslavám, tak proč neoslavit v létě vaši lásku? Nejste nadšenci do poledního slunce? Tak co si obřad i hostinu posunout na večerní hodiny.

Při západu slunce

Sníte o svatbě, která se nebude podobat ostatním? Pak to svatba při západu slunce určitě je! Romantické kouzlo se nevytratí a obloha plná hvězd tomu dodá to pravé. Jasnou výhodou je příjemnější počasí a možnost naprosto nevšedních oslav. Na výzdobu můžete zvolit citronově žlutou, světle modrou, růžovou nebo zelenou barvu. Na stolech nesmí chybět ledová limonáda a cukroví, které odolá teplejšímu počasí. Stoly můžete vyzdobit květinami i ovocem.

zdroj: pexels.com

Výhody

Jasnou výhodou pro pozdější svatbu je čas. Klasické svatby začínají v ranních hodinách, kdy se rychle chystají družičky a hlavně nevěsta, budí se děti na poslední chvíli, sedá se do aut a rychle se peláší do kostela. Chcete to jinak? To můžete, užijte si svůj svatební den, posnídejte v klidu, budete mít dostatek času. Můžete zvolit svatbu při svíčkách, pod hvězdami, na louce, v parku nebo v penzionu. Jde o to být venku, rozložte židle, bílý stan nebo jen deky. Myslíte na finance? Pokud zvolíte svatbu k večeru, ušetříte za oběd a další pokrmy. Stačí pouze podávat večeři v podobě rautu, zákusky a alkohol. Svatba nebude trvat celý den a nemusíte se obávat opilých kamarádů nebo znuděných členů rodiny, každý se bude bavit. Atmosféru vytvoří skvěle tlumená světla, lampiony, svíčky a lucerny. Tohle a mnohem více vám nabízí svatby při západu slunce.

zdroj: pexels.com

Nevýhody

Můžete se setkat s tím, že se to některým hostům nebude zamlouvat nebo že děti budou už unavené. Nemusí vám také vyjít počasí, ale letní déšť také není k zahození. Je to na vašem zvážení, jak chcete strávit svůj svatební den.

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY LETNÍ SVATBY JAK SE OBLÉKNOUT NA SVATBU JAK NAPLÁNOVAT SVATBU SVATBY PŘI ZÁPADU SLUNCE VEČERNÍ SVATBY

Související články

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Celý článek