dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Líčení ve stylu nehasnoucí krásy Audrey Hepburn

Přidat na Seznam.cz
Audrey Hepburn ohromila celý svět nejen svým stylem oblékání, ale také líčením. Podívejte se, jak jednoduché je vytvořit look alá „Fair Lady“.    

Audrey Hepburn je dosud považována za jednu z nejkrásnějších žen. Její dívčí look byl vždy velmi přirozený. A její líčení, byť výrazné, nepůsobilo nikdy přehnaně. Při líčení kladla důraz na své proslulé hnědé oči s pohledem plaché laně. Zdůrazňovala je dlouhými umělými řasami a černými linkami.

Chcete-li získat look ve stylu Audrey Hepburn a její typickou přirozenou svěžest, zaměřte se při líčení vždy buď na zvýraznění očí nebo rtů.

 

Oči
Barva očních stínů by se měla co nejvíce podobat barvě vaší pleti. Pro bledou pleť se hodí matné "nahé" neboli nude odstíny. K tmavší barvě pleti volte matné odstíny barvy písku. Nanášejte je lehce směrem od víčka k obočí. Potom orámujte horní řasy tekutými linkami. Na závěr naličte řasy a to hned několika vrstvami černé řasenky. Pro větší zvýraznění očí sáhněte po umělých řasách. Další alternativou může být i jejich prodloužení.

 

Rty
K Audrey neodmyslitelně patří zářivě červené rty. Červená či rudá vypadá v kombinaci s pletí odstínu slonové kosti opravdu oslnivě. Máte-li ale jinou barvu pleti, můžete použít jinou výraznou trendy rtěnku jako je rudo-hnědá, vínová nebo růžová.

Perfektního nalíčení rtů nedosáhnete s pouhou rtěnkou. Nejprve je třeba nanést podkladový make-up. Poté je orámujte konturovací tužkou, ale vynechte koutky úst a barvu lehce rozetřete do středu rtů. Nyní rty přetřete rtěnkou a dodejte jim jemný lakovaný vzhled bezbarvým leskem. Nerovnosti a přetahy opatrně odstraňte a upravte make-upem. Pro stálou sytost vašich rtů, mějte rtěnku vždy po ruce.

Obočí
Dalším nápadným znakem jejího looku bylo husté, téměř nevytrhané obočí. Audreyným trikem pro dosažení pěstěného vzhledu obočí bylo zachovat jeho přirozený tvar a vytrhat jen jednotlivě rostoucí chloupky pod ním. Silné obočí je ale třeba vždy upravit do požadovaného tvaru. Nemáte-li kartáček na obočí, postačí vám zubní kartáček, na který nastříkejte trochu laku na vlasy, nebo bezbarvá řasenka.

Jednoznačně trendy look ve stylu „Fair Lady“ okouzlí vás samotné i mužské pohlaví, stejně jako jím Audrey učarovala celý svět.

Obrázky: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY LÍČENÍ AUDREY HEPBURN OČNÍ LINKY ČERVENÉ RTY LÍČENÍ RTŮ OBOČÍ NÁVOD

Související články

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Face roller a guasha pro krásnou pleť

Kdy jindy se rozmazlovat než právě přes vánoční svátky? Ženy určitě tyto produkty již koutkem oka zahlédly na sociálních sítích, ale v čem tkví jejich tajemství a jak fungují? Opravdu jde o malý zázrak pro vaši pleť?

Celý článek

Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody s novou řadou ORGANIC WEAR dekorativní kosmetiky PHYSICIANS FORMULA®

Zima je obdobím, které je pro naši pleť velmi náročné. Ranní mrazíky a přebíhání do vyhřátých kanceláří dávají pokožce zabrat. Proto je vhodné sama sobě dopřát péči z naprosto čisté přírody. Hýčkejte svou pleť a ona vám to ráda vrátí.

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek