dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Přidat na Seznam.cz
Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Surrealisté ve skutečnosti nejsou jen snílci, rádi totiž svým konáním a tvořením začínají snění a vytváří tak svůj svět. Kolekce s příznačným názvem SEN je vytvořená z materiálů od českého výrobce Hedva, a.s. Surrealistický žakárový vzor je vyroben přímo pro tuto limitovanou kolekci. Další materiály jsou satén s celoplošným potiskem, denim, vlna, 3D tyl a lehký softshell.

Průhledný top, sukně, šaty i košile plné malovaných obrázků, stejně jako kalhoty a dokonale kontrastní hořčicové kozačky včetně všech doplňků na scéně odráží víc než surrealismus. Hlavní inspiraci totiž autorka kolekce a zakladatelka značky Mi fashion label, Lenka Mulabegovič, hledala zejména u malíře René Magritte a jeho kolegy Man Rayema, který byl rovněž sochařem, fotografem, tvůrcem koláží a konstruovaných objektů.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Designérka značky Lenka Mulabegovič ctí etickou a kreativní tvorbu s uměleckým podtextem, o čemž vypovídá i kolekce nafocená na modrém pozadí s mraky, stejně jako rudé závěsy a umělecké detaily v kampani, kterou nafotila fotografka Adéla Havelková. Make-up modelky si vzala na starost Lenka Fritschová a šperky na focení propůjčila umělkyně Zuzana Valenová.

Značka Mi fashion label se klasicky drží malosériového zpracování, prolínání prvků „vysoké krejčoviny“, ale také experimentálního přístupu zpracování. Navíc se již osmým rokem posouvá vpřed a není zastáncem pouhého formálního minimalismu.Kolekce „SEN“ bude letos vystavena v UPM v rámci Designbloku v říjnu.

foto: Adéla Havelková / Mi fashion label

Celou kolekci SEN značky Mi fashion label omrkněte tady.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ KOLEKCE MI FASHION LABEL LENKA MULABEGOVIČ DOMÁCÍ TVORBA AUTORSKÁ KOLEKCE ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Toužíte po nepřehlédnutelné bundě či kabátu? S těmito zazáříte ve městě i na horách

Od svého kabátu či bundy v zimě očekáváme, aby nám bylo dostatečné teplo a cítily jsme se pohodlně. Zároveň se v nich chceme líbit. Sobě, svému partnerovi ale i ostatním. Vybrali jsme šest kousků, které si zamilujete a zároveň v nich zazáříte.

Celý článek

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků!

Celý článek

Návrhář Jan Černý představuje svoji desátou kolekci pod názvem „A boy who plays with fire“

Nejnovější ready-to-wear show představená v pražské Staroměstské tržnici ukazuje Janovu vizi menswearu a unisexwearu na rok 2023. Oslavuje deset sezón, v průběhu kterých návrhář představuje svoji tvorbu pravidelně veřejnosti.

Celý článek

Nová kolekce značky LEEDA vznikala ve spolupráci s herečkou Barborou Bočkovou

Svítí na cestu, i když zrovna nejsou vidět. Možná se jen odráží v hladině jezera nebo zapomenutém střepu na ulici. Někde tam jsou, pro vás. Řeč je o šatech z nové kolekce značky LEEDA.

Celý článek
Jitka Klett Couture

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Celý článek

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Kristen, Vittoria a Paloma ve fantasy kampani značky H&M

Kristen, Vittoria a Paloma se chopily ztvárnění módní fantazie inspirované virtuální realitou. H&M Innovation Story je kampaň, která symbolizuje tři odlišné dimenze módy.

Celý článek
MODIVO Black Friday

MODIVO POVYŠUJE BLACK FRIDAY NA VYŠŠÍ LEVEL A ZAJÍMAVÝMI NABÍDKAMI SE CHLUBÍ CELÝ MĚSÍC

Black Friday je považován za největší “svátek slev", který letos připadá na 25. listopad. Přestože slevové šílenství po celém světě začíná přímo ve zmiňovaný den, v MODIVO mění Black Friday na Black Month. Využijte exkluzivní příležitost a doplňte svůj šatník o nejnovější trendy. 
 

Celý článek