dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

L'Oréal Paris s novou strategií a s herečkou Winonou Ryder po svém boku

Oblíbená herečka zejména z devadesátých let hlásí svůj osobní i profesní „comeback“. Její tvář se dostane do širokého povědomí díky kosmetice L'Oréal Paris.

Značka L'Oréal Paris oslovila Winonu Ryder v rámci spolupráce na kampani spojené s jedním z jejich největších obchodů v USA. Reklama byla spuštěná v rámci předávání Zlatých glóbů a touto formou se i fanoušci dozvěděli, že hlavní tváří je nově Ryder.

Kampaň s názvem „Comeback“ je spojena s přesunem většiny vlasových přípravků značky L'Oréal Paris pod franšízu Elvive. Jedná se o šampóny, kondicionéry i vlasové masky.

Platforma Elvive je zaměřená na prevenci poškození vlasů. V tiskové zprávě značka L'Oréal Paris uvádí, že doufá, že spotřebitelé v USA milující curlingové žehličky na vlasy, suché šampony a další, si značku Elvive oblíbí. Jejich výzkum totiž zjistil, že osm z deseti žen v USA si poškodilo své vlasy ve věku od 18 do 34 let, a to zejména nadměrným používáním horkých žehliček, fénů atd.

„Každý má rád comeback a my se navracíme k péči o poškozené clasy,“ řekla Anne Marie Nelson-Bogle, senior viceprezidentka marketingu společnosti L'Oréal Paris. „Od Winony víme, že její vlasy procházejí mnoha změnami - vlasy mívá suché a poškozené,“ dodala Nelson-Bolge.

Kampaň „Comeback“ také představí herečku Aja Naomi King a zpěvačku Camila Cabello. L'Oréal Paris doufá, že se jim tento tah vyplatí. Název Elvive není nový, L'Oréal jej používá pro vlasovou péči po celém Spojeném království, Austrálii a Mexiku. Název Elseve pak ve Francii a dalších zemích v Evropě. „Byli jsme nejoblíbenější vlasovou kosmetikou v Evropě od roku 1971, a proto využíváme naši popularitu a přinášíme franšízu do USA,“ řekla Nelson Bogle.  „Klíčový prvek společnosti Elvive spočívá v tom, že výrobky vykazují viditelný rozdíl  v zlepšující se kvalitě poškozených vlasů.“

wwd.com

ZE SPOLEČNOSTI WINONA RYDER L'ORÉAL PARIS ELSEVE ELVIVE

Související články

První oficiální portréty královské rodiny po svatbě Harryho a Meghan

Vítejte v královské rodině. Tady jsou první snímky novomanželů Meghan Markle a prince Harryho.

Celý článek

Královská svatba: Jak se oblékla na svatbu Harryho a Meghan Kate Middleton?

Svatba roku 2018 proběhla v nejlepším pořádku. Zúčastnila se jí také Harryho švagrová, Kate Middleton. A to pouhé čtyři týdny po narození svého třetího potomka.

Celý článek

Zajímavosti z královské svatby Harryho a Meghan

Princ Harry, vnuk královny Alžběty II. se ve svých 33 letech oženil s o tři roky starší americkou herečkou Meghan Markle. Jaké zajímavosti svatbu provázely?

Celý článek

Jak se oblékli svatebčané na svatbu Meghan a Harryho?

Královská svatba je nejskloňovanější událostí posledních dnů. Jaké outfity svatebčanů nás nejvíce zaujaly?

Celý článek

Nový tým časopisu Elle? Kdo zastává pozici šéfredaktora a koho si s sebou přivedl?

Časopis Elle provází od počátku roku mnoho personálních změn. Kdo je od 1. května novým šéfredaktorem a kdo jsou další členové týmu?

Celý článek

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek

Heidi Klum i Kate Moss oslavují 90. narozeniny postavy Mickey Mouse

Kniha, která vznikla za podpory mnoha celebrit, má větší úkol, než jen připomenout, že je tu Mickey Mouse již téměř sto let. Její výtěžek jde na dobrou věc.

Celý článek

Dresscode: Semiformal

Už jste někdy otevřeli pozvánku, ve které stálo Semi formal? Co si přesně představit pod tímto matoucím názvem?

Celý článek