dnes je 20.11.2019 a svátek má Nikola

Mall.cz Park nabízí v rámci filmového festivalu prostor pro relax i občerstvení

Přidat na Seznam.cz
V pátek odpoledne byl Mall.cz Park otevřen v Karlových Varech ve Smetanových sadech a návštěvníkům 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu nabízí například LED venkovní kino či setkání s řadou známých osobností.

Každý den od 10 do 22 hodin můžete využít prostoru pro relaxaci i občerstvení v rámci Mall.cz Parku. „Děkuji společnosti Mall.cz za tříletou spolupráci. Velice si vážím toho, jak pružně zareagovali na zrušení městského kina a připravili veřejné promítání v rámci Smetanových sadů. Věřím, že naše smysluplná spolupráce bude pokračovat i nadále,“ uvedl prezident festivalu Jiří Bartoška, který symbolicky přestřihl pásku.

U stříhání pásky nechyběl ani zástupce hlavního partnera Jan Jírovec z Mall Group, producent hrané tvorby na Mall.tv Milan Kuchynka a český rapper Vladimir 518, který za podpory právě internetové nákupní galerie Mall v sobotu 29. 6. znovuotevře oblíbený festivalový klub Kaiser 54.

„Pokračujeme v tradici relaxačního a zábavního prostoru Mall.cz Parku, kde si každý přijde na své. Jde nám především o pohodlí návštěvníků festivalu, a proto jsme tento rok rozšířili kapacitu o diváckou tribunu pro zhruba 70 osob, navezli více lehátek k zapůjčení a přidali velkoformátové letní kino. Zároveň jsme, oproti loňsku, připravili mnohem bohatší program. Díky velkému zájmu o dětská dopoledne, máme více programů přichystaných pro děti i překvapení pro školáky.  Mysleli jsme i na rodiče nejmenších dětí, pro které je zde i přebalovací koutek,“ popisuje Jan Jírovec, zástupce Mall Group.

Mall.cz jako hrdý hlavní partner karlovarského festivalu již třetím rokem připravuje ve Smetanových sadech nabitý program v podobě kuchařských show, interaktivních soutěží, workshopů, rozhovorů, živých povídání i zábavných aktivit pro děti. Na místě je možnost si zapůjčit petangue, badminton, pohodlně se uložit do lehátka nebo se začíst do jedné z knížek od knihkupectví Luxor. K občerstvení budou k dispozici i vegetariánská, vegan a bezlepková jídla.  Novinkou tohoto roku je letní kino pod širým nebem.

„Když jsme vloni dostali příležitost představit tu ukázky tvorby internetové televize, za kterou mluvilo sotva pár měsíců příprav a velké plány, přál jsem si jediné: nezklamat. Jezdím do Varů každý rok už od svých studií na FAMU, takže dobře vím, co znamená takovému závazku dostát. Jsem rád, že se nám to s Mall.tv podařilo, a ještě radši budu, když se o tom přijdou diváci přesvědčit,“ říká Milan Kuchynka, producent internetové televize Mall.tv.

Kompletní program a dění v Mall.cz Parku najdete zde: festival.mall.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI 54. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY JIŘÍ BARTOŠKA MALL.CZ MALL.CZ PARK

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek