dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Mall.cz Park nabízí v rámci filmového festivalu prostor pro relax i občerstvení

Přidat na Seznam.cz
V pátek odpoledne byl Mall.cz Park otevřen v Karlových Varech ve Smetanových sadech a návštěvníkům 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu nabízí například LED venkovní kino či setkání s řadou známých osobností.

Každý den od 10 do 22 hodin můžete využít prostoru pro relaxaci i občerstvení v rámci Mall.cz Parku. „Děkuji společnosti Mall.cz za tříletou spolupráci. Velice si vážím toho, jak pružně zareagovali na zrušení městského kina a připravili veřejné promítání v rámci Smetanových sadů. Věřím, že naše smysluplná spolupráce bude pokračovat i nadále,“ uvedl prezident festivalu Jiří Bartoška, který symbolicky přestřihl pásku.

U stříhání pásky nechyběl ani zástupce hlavního partnera Jan Jírovec z Mall Group, producent hrané tvorby na Mall.tv Milan Kuchynka a český rapper Vladimir 518, který za podpory právě internetové nákupní galerie Mall v sobotu 29. 6. znovuotevře oblíbený festivalový klub Kaiser 54.

„Pokračujeme v tradici relaxačního a zábavního prostoru Mall.cz Parku, kde si každý přijde na své. Jde nám především o pohodlí návštěvníků festivalu, a proto jsme tento rok rozšířili kapacitu o diváckou tribunu pro zhruba 70 osob, navezli více lehátek k zapůjčení a přidali velkoformátové letní kino. Zároveň jsme, oproti loňsku, připravili mnohem bohatší program. Díky velkému zájmu o dětská dopoledne, máme více programů přichystaných pro děti i překvapení pro školáky.  Mysleli jsme i na rodiče nejmenších dětí, pro které je zde i přebalovací koutek,“ popisuje Jan Jírovec, zástupce Mall Group.

Mall.cz jako hrdý hlavní partner karlovarského festivalu již třetím rokem připravuje ve Smetanových sadech nabitý program v podobě kuchařských show, interaktivních soutěží, workshopů, rozhovorů, živých povídání i zábavných aktivit pro děti. Na místě je možnost si zapůjčit petangue, badminton, pohodlně se uložit do lehátka nebo se začíst do jedné z knížek od knihkupectví Luxor. K občerstvení budou k dispozici i vegetariánská, vegan a bezlepková jídla.  Novinkou tohoto roku je letní kino pod širým nebem.

„Když jsme vloni dostali příležitost představit tu ukázky tvorby internetové televize, za kterou mluvilo sotva pár měsíců příprav a velké plány, přál jsem si jediné: nezklamat. Jezdím do Varů každý rok už od svých studií na FAMU, takže dobře vím, co znamená takovému závazku dostát. Jsem rád, že se nám to s Mall.tv podařilo, a ještě radši budu, když se o tom přijdou diváci přesvědčit,“ říká Milan Kuchynka, producent internetové televize Mall.tv.

Kompletní program a dění v Mall.cz Parku najdete zde: festival.mall.cz

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI 54. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY JIŘÍ BARTOŠKA MALL.CZ MALL.CZ PARK

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek