dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Max Mara zahrnula do své podzimní kolekce 2018 i hidžáb

Kolekce bohatá nejen na vzory, pevné a hřejivé materiály ale také na kombinování všeho dohromady. Na takové outfity to chce dávku odvahy. 

Smart business

Max Mara zůstala věrná tomu, co ji jde nejlépe. Podzimní kolekci 2018 postavila z velké části na vzájemném kombinování vzorů. V první linii kráčel vzor leopardí srsti a výrazná skotská kostka. Spolu vytvářely pořádnou show. Nejen vzory jsou pro Max Maru tolik typické. Spolu s nimi je to také filozofie silných a mocných žen. Těch bylo tentokrát plné molo. Značka jim oblékla smart business kousky. Ty se vyznačují vysokou úrovní elegance, poměrně snadným spojováním v celistvé outfity a kvalitními materiály. Mezi nimi jsme zahlédli pouzdrové sukně, kárované kabátky i kalhoty nebo skinny kalhoty do pasu.

Až na zem a sexy

Podstatné slovo dostala kůže - pokryla pouzdrovky, bundy, kabáty i kalhoty. S ní se pojilo také zaměření se na temnější odstíny. Pastely, které u Max Mary známe, tentokrát vystřídala tmavě hnědá, černá a camel odstín. Velká část outfitů se skládala z trika s potiskem a logem značky zakasaném do kalhot nebo objemné maxisukně. Dlouhé sukně k zemi ostatně zanechaly velký dojem. Max Maře se je podařilo podat v moderním duchu a tedy velmi přijatelnou formou i pro zastánkyně sukní krátkých. Značka nám tím vyvrátila mýtus, že maxisukně nemůže být sexy. Stačilo k ní přidat saténový tank top a černé rukavičky.

V průběhu kolekce o více jak čtyřiceti modelech se dvakrát ukázal na hlavě modelky hidžáb. Max Mara dala najevo, že i šátky nošené z náboženského přesvědčení mohou být stylové a mají své místo v módě. I na módním mole. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MAX MARA PODZIM/ZIMA 2018-2019 HIDŽÁB

Související články

Energická show Jakuba Polanky, při které představil podzimní kolekci

Nedělní večer ovládl Jakub Polanka spolu se svojí kolekcí pro Podzim/Zimu 2018-2019. Pro diváky si připravil netradiční energickou přehlídku.

Celý článek

Lukáš Lindner představil velmi ženskou a rafinovanou kolekci pro podzim/zimu 2018

Podzimní kolekce Lukáše Lindnera je plná elegance, ženských střihů a rafinovaných kousků!

Celý článek

Podzim Dior 2018 tvoří patchwork, džínovina a doplňky

Módní kolekce Diora se pustila do komplikovanosti. Hodně střihů, hodně barev, hodně doplňků. Kdo už jiný by si to však mohl dovolit.

Celý článek

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Romantická uniforma pro dnešní ženy - podzimní kolekce Fendi 2018

Podzimní kolekce Fendi přináší zemité tóny a romantickou uniformu pro silné ženy. 

Celý článek