dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Maxi žena v barvách Afriky

Přidat na Seznam.cz
Na nový rok jsem pěkně vyrazila do africkýho tepla, nejen abych se zahřála a producírovala v bikinách, ale abych se inspirovala africkou krásou a módou.

Vždycky jsem nesmírně obdivovala holky oblých tvarů... ale co bych se žinýrovala, tlusťošek, který se toho nebojí, oblíknou se do výrazných barev a žensky střižených modelů a hrdě kráčí ulicí s velkým úsměvem, je dost.

 

Září na celé okolí a nikdo je nepřehlýdne.

Jasně, že nemám na mysli holčiny navlečené do oblečení o dvě velikosti menší a myslí si, že přesně tohle jim sedí. Jejich napapaný faldíky se derou ven a straší tím nejen malý děti. Řeč je o těch vkusných prostorných ženách, který se nezaleknou vychrtlých modelek, který z každý reklamy potlačujou chuť k jídlu i životu. 

A komu nejvíce sluší syté a zářivé barvy? Mně, když jsem opálená, ale hlavně černoškám. Při svých potulkách po světě jsem měla to štěstí a na pláži jsem se seznámila s keňskou módní návrhářkou Victorií manaseh Chimwemwe. Ohromě milou a inteligentní holku, která tam byla taktéž na dovče. Příkládám pár jejích fotek s jejíma zářícíma modelama pod značkou Ankara by Chimzy (A.B.C). No, nedýchá z toho léto a pohoda?

 

V Keni je nakupování hadříků celkem obtížné. Oblečení sice dost, ale na prašných cestách, který jsou pro Afriku typický, najdete převážně levné oblečení a boty. Ovšem, oni jsou rádi i za to a dokážou to náležitě ocenit. A pro náročnější je tady návrhářka Viki a její šaty, které tvořila srdcem.

 

 

ANKARA BY CHIMZY (A.B.C)

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ DOVOLENÁ U MOŘE BAREVNÉ OBLEČENÍ

Související články

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku- den pátý

Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 

Celý článek