dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

MBPFW - Lukáš Macháček a CHATTY

Přidat na Seznam.cz
Další z přehlídek jsou za námi. Pojďte se podívat na to, jak vypadaly podzimní kolekce Lukáše Macháčka a značky CHATTY.
CHATTY

Lukáš Macháček F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

Lukáš Macháček představil podzimní kolekci, v níž sehrála významnou roli kožešina. Modelky ji nosily okolo ramen v podobě luxusní boa, zdobila rukávy šatů a zahlédli jsme ji také podél páteře. Je jasné, že s tímto doplňkem je Macháček naprosto originální a ničím podobným jsme se asi dříve nesetkali. Modely byly až k zemi a ty v oranžové barvě lehce připomínaly úbory šaolinských buddhistů. Zbytek se držel v univerzální černé. Obličeje modelek zahalil návrhář do černých masek, které vzbuzovaly netradiční a mystickou atmosféru během přehlídky. 

 

CHATTY F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

CHATTY nás nadchlo svou propracovanou módou. Kombinace khaki zvonových kalhot se zakasanou hedvábnou košilí v temné tmavomodré si nás rozhodně získala. A nebyla jediná. Obdivné pohledy sklízel například pánský kabát s ombré efektem, v němž se prolínala šedá kostka s černou. Důležitou linií se stala rozšířená ramena a zvýrazněný pas jak u žen, tak u mužů. Podstatným doplňkem v podzimní kolekci byly kožené rukavice v nejrůznějším střihovém i barevném provedení; na dálku zářily dlouhé limetkově zelené rukavice, skvěle působily prošívané šedé i hnědé s ozdobným vykrojením. 

Přidat na Seznam.cz
MBPFW DOMÁCÍ TVORBA LUKÁŠ MACHÁČEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK PODZIM/ZIMA 2016-2017 CHATTY

Související články

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek

Česká oděvní značka Jamie Collection objasňuje výhody bambusové viskózy

Už jste si oblíbili bambusovou viskózu? Jestli ne, pak máte rozhodně co dohánět. Objevte její skvělé vlastnosti, seznámí vás s nimi česká značka Jamie Collection.

Celý článek

Francouzský designér navrhl kolekci pro JK Klett s názvem Black and White by Dorian Meyer

Úspěšná návrhářka Jitka Klett do svého týmu na půl roku přizvala mladého designéra z Francie. Jak se Dorianovi líbila stáž v Česku a co by rád z české módy přiblížil Francouzkám?

Celý článek