dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

MBPFW - Lukáš Macháček a CHATTY

Přidat na Seznam.cz
Další z přehlídek jsou za námi. Pojďte se podívat na to, jak vypadaly podzimní kolekce Lukáše Macháčka a značky CHATTY.
CHATTY

Lukáš Macháček F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

Lukáš Macháček představil podzimní kolekci, v níž sehrála významnou roli kožešina. Modelky ji nosily okolo ramen v podobě luxusní boa, zdobila rukávy šatů a zahlédli jsme ji také podél páteře. Je jasné, že s tímto doplňkem je Macháček naprosto originální a ničím podobným jsme se asi dříve nesetkali. Modely byly až k zemi a ty v oranžové barvě lehce připomínaly úbory šaolinských buddhistů. Zbytek se držel v univerzální černé. Obličeje modelek zahalil návrhář do černých masek, které vzbuzovaly netradiční a mystickou atmosféru během přehlídky. 

 

CHATTY F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

CHATTY nás nadchlo svou propracovanou módou. Kombinace khaki zvonových kalhot se zakasanou hedvábnou košilí v temné tmavomodré si nás rozhodně získala. A nebyla jediná. Obdivné pohledy sklízel například pánský kabát s ombré efektem, v němž se prolínala šedá kostka s černou. Důležitou linií se stala rozšířená ramena a zvýrazněný pas jak u žen, tak u mužů. Podstatným doplňkem v podzimní kolekci byly kožené rukavice v nejrůznějším střihovém i barevném provedení; na dálku zářily dlouhé limetkově zelené rukavice, skvěle působily prošívané šedé i hnědé s ozdobným vykrojením. 

Přidat na Seznam.cz
MBPFW DOMÁCÍ TVORBA LUKÁŠ MACHÁČEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK PODZIM/ZIMA 2016-2017 CHATTY

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Jarní sezóna FW21 v novém duchu aneb MBPFW ve stylu Drive-in Cinema.

Blíží se nám konec dubna, a to znamená příchod očekávaného Mercedez-Benz Prague Fashion Weeku pro jarní sezónu FW21.

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek