dnes je 31.05.2020 a svátek má Kamila

MBPFW - Lukáš Macháček a CHATTY

Přidat na Seznam.cz
Další z přehlídek jsou za námi. Pojďte se podívat na to, jak vypadaly podzimní kolekce Lukáše Macháčka a značky CHATTY.
CHATTY

Lukáš Macháček F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

Lukáš Macháček představil podzimní kolekci, v níž sehrála významnou roli kožešina. Modelky ji nosily okolo ramen v podobě luxusní boa, zdobila rukávy šatů a zahlédli jsme ji také podél páteře. Je jasné, že s tímto doplňkem je Macháček naprosto originální a ničím podobným jsme se asi dříve nesetkali. Modely byly až k zemi a ty v oranžové barvě lehce připomínaly úbory šaolinských buddhistů. Zbytek se držel v univerzální černé. Obličeje modelek zahalil návrhář do černých masek, které vzbuzovaly netradiční a mystickou atmosféru během přehlídky. 

 

CHATTY F/W 2016-2017

FOTOGALERIE

CHATTY nás nadchlo svou propracovanou módou. Kombinace khaki zvonových kalhot se zakasanou hedvábnou košilí v temné tmavomodré si nás rozhodně získala. A nebyla jediná. Obdivné pohledy sklízel například pánský kabát s ombré efektem, v němž se prolínala šedá kostka s černou. Důležitou linií se stala rozšířená ramena a zvýrazněný pas jak u žen, tak u mužů. Podstatným doplňkem v podzimní kolekci byly kožené rukavice v nejrůznějším střihovém i barevném provedení; na dálku zářily dlouhé limetkově zelené rukavice, skvěle působily prošívané šedé i hnědé s ozdobným vykrojením. 

Přidat na Seznam.cz
MBPFW DOMÁCÍ TVORBA LUKÁŠ MACHÁČEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK FASHION WEEK PODZIM/ZIMA 2016-2017 CHATTY

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek