dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Meghan Markle na Vánoce oblékla šaty kamarádky Victorie Beckham

Přidat na Seznam.cz
Pro mnohé velké překvapení v závěru roku. Podívejte se, jak se oblékly vévodkyně Kate Middleton a Meghan Markle 25. prosince.

Královskou rodinu čekala 25. prosince slavnostní událost při vánoční mši v kostele sv. Máří Magdalény King´s Lynn v Anglii. Proto se Kate i Meghan oblékly v rámci oficiální události velmi elegantně.

Pro tento „veřejný výlet“ zvolila Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu napříč všemi předchozími diskuzemi, šaty kamarádky a návrhářky Victorie Beckham z bavlněné tkaniny, kožené černé kozačky a kabát z námořní vlny. K tomu Meghan ladila malá kabelka do ruky a černé kožené rukavice. Třešničkou na dortu monochromatického outfitu byl jemný náhrdelník Jennifer Meyer a koktejlový klobouk ozdobený peřím, značky Awon Golding Millinery.

Kate Middleton rovněž neztratila ani špetku elegance jí vlastní. Osobitý šmrnc podtržený slavnostním kabátkem vínové barvy s malou broží na hrudníku, vínovým baretem a rukavicemi bral dech. Nakonec právě Kate je stále módní ikonou číslo jedna ve Velké Británii.

fashionista.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE KATE MIDDLETON JAK SE OBLÉKÁ MEGHAN MARKLE VICTORIA BECKHAM KRÁLOVSKÁ RODINA

Související články

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek