dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Meghan Markle spolupracovala na zářijovém vydání britského časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Přestože po několikaměsíční spolupráci měla být na obálce časopisu právě ona, rozhodla se pro změnu a požádala šéfredaktora britské Vogue Edwarda Enninfula, aby toto přehodnotil. Ten plně vévodkyni ze Sussexu vyhověl.

Spolupráce, kterou společně odstartovali již v lednu, se zaměřuje především na podporu projektu Smart Works, kterému se Meghan Markle aktivně věnuje a který pomáhá zranitelným ženám v zaměstnání.

Dle vlastních slov byla Meghan více než nadšená, když na spolupráci šéfredaktor britské Vogue Edward Enninful kývl a čekalo je za posledního více než půl roku nemálo setkání a jednání. Meghan je patronkou celého projektu Smart Works a nezřídka je také k vidění v kancelářích společnosti. 

Každoročně nejdůležitější vydání módních časopisů připadá na zářijové číslo, proto sem směřovali i výsledek své spolupráce Meghan a Edward. Vévodkyně ze Sussexu se tak stala součástí redakčního týmu a musela se spoustu věcí naučit. Místo toho, aby se objevila na obálce zářijového čísla sama, rozhodla se vybrat 15 inspirativních žen, které ovlivňují problematiku, které říkají „Forces for Change“. Šestnácté místo na titulce ukazuje zrcadlo, které čtenáře povzbuzuje k tomu, aby viděli sami sebe, i to, jak mohou změnit své zaměstnání či pozice.

Zářijové vydání vyšlo již v pátek 2. srpna 2019 a zahrnuje mimo jiné také upřímný rozhovor mezi Meghan a bývalou první dámou Michelle Obama nebo také rozhovor mezi světově proslulou etoložkou a primatoložkou doktorkou Jane Goodall a samotnou vévodkyní ze Sussexu.

„Je to pro mě velmi zvláštní čas strávený na mnohých pozicích. Spolupráce s Edwardem a jeho týmem jak během mého těhotenství, tak i během mé mateřské dovolené nehrála v mém životě zrovna malou roli. Bylo to privilegium být vítána a podporována tímto úžasným týmem lidí,“ svěřila se Meghan Markle.

foto: sussexroyal, uk.style.yahoo

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU BRITSKÝ VOGUE EDWARD ENNINFUL FORCE FOR CHANGE SMART WORKS

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek