dnes je 17.01.2020 a svátek má Drahoslav

Meghan Markle spolupracovala na zářijovém vydání britského časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Přestože po několikaměsíční spolupráci měla být na obálce časopisu právě ona, rozhodla se pro změnu a požádala šéfredaktora britské Vogue Edwarda Enninfula, aby toto přehodnotil. Ten plně vévodkyni ze Sussexu vyhověl.

Spolupráce, kterou společně odstartovali již v lednu, se zaměřuje především na podporu projektu Smart Works, kterému se Meghan Markle aktivně věnuje a který pomáhá zranitelným ženám v zaměstnání.

Dle vlastních slov byla Meghan více než nadšená, když na spolupráci šéfredaktor britské Vogue Edward Enninful kývl a čekalo je za posledního více než půl roku nemálo setkání a jednání. Meghan je patronkou celého projektu Smart Works a nezřídka je také k vidění v kancelářích společnosti. 

Každoročně nejdůležitější vydání módních časopisů připadá na zářijové číslo, proto sem směřovali i výsledek své spolupráce Meghan a Edward. Vévodkyně ze Sussexu se tak stala součástí redakčního týmu a musela se spoustu věcí naučit. Místo toho, aby se objevila na obálce zářijového čísla sama, rozhodla se vybrat 15 inspirativních žen, které ovlivňují problematiku, které říkají „Forces for Change“. Šestnácté místo na titulce ukazuje zrcadlo, které čtenáře povzbuzuje k tomu, aby viděli sami sebe, i to, jak mohou změnit své zaměstnání či pozice.

Zářijové vydání vyšlo již v pátek 2. srpna 2019 a zahrnuje mimo jiné také upřímný rozhovor mezi Meghan a bývalou první dámou Michelle Obama nebo také rozhovor mezi světově proslulou etoložkou a primatoložkou doktorkou Jane Goodall a samotnou vévodkyní ze Sussexu.

„Je to pro mě velmi zvláštní čas strávený na mnohých pozicích. Spolupráce s Edwardem a jeho týmem jak během mého těhotenství, tak i během mé mateřské dovolené nehrála v mém životě zrovna malou roli. Bylo to privilegium být vítána a podporována tímto úžasným týmem lidí,“ svěřila se Meghan Markle.

foto: sussexroyal, uk.style.yahoo

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU BRITSKÝ VOGUE EDWARD ENNINFUL FORCE FOR CHANGE SMART WORKS

Související články

Celebrity a jejich oblíbené vůně

Parfém. Neviditelný podpis ženy. Snad proto nás ženy tolik baví. A nejvíc fakt, že může být každý den jiný, ale stejně o nás řekne mnoho. Jaký parfém miluje Meghan Markle, Kate Moss nebo Victoria Beckham?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek

Top 5 nejkrásnějších šatů českých princezen

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a málokdo z nás si je dokáže představit bez tradičních českých vánočních pohádek, jejichž rozměr by mohl být i světovým unikátem. Zaměřili jsme se tedy právě na české pohádky a zmapovali pro vás nejkrásnější šaty českých princezen.

Celý článek

10 vánočních pohádek a filmů, o kterých jste nevěděli všechno

Věděli jste, že princ Pavel Trávníček v nejoblíbenější vánoční pohádce Tři oříšky musel být kvůli svému moravskému přízvuku předabován? Nebo že představitelka Jasněnky skončila po souboji s čarodějnicí Helenou Růžičkovou s přeraženou čelistí a otřesem mozku? Pronikněte s námi do zákulisí českých pohádek.

Celý článek