dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Meghan Markle spolupracovala na zářijovém vydání britského časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Přestože po několikaměsíční spolupráci měla být na obálce časopisu právě ona, rozhodla se pro změnu a požádala šéfredaktora britské Vogue Edwarda Enninfula, aby toto přehodnotil. Ten plně vévodkyni ze Sussexu vyhověl.

Spolupráce, kterou společně odstartovali již v lednu, se zaměřuje především na podporu projektu Smart Works, kterému se Meghan Markle aktivně věnuje a který pomáhá zranitelným ženám v zaměstnání.

Dle vlastních slov byla Meghan více než nadšená, když na spolupráci šéfredaktor britské Vogue Edward Enninful kývl a čekalo je za posledního více než půl roku nemálo setkání a jednání. Meghan je patronkou celého projektu Smart Works a nezřídka je také k vidění v kancelářích společnosti. 

Každoročně nejdůležitější vydání módních časopisů připadá na zářijové číslo, proto sem směřovali i výsledek své spolupráce Meghan a Edward. Vévodkyně ze Sussexu se tak stala součástí redakčního týmu a musela se spoustu věcí naučit. Místo toho, aby se objevila na obálce zářijového čísla sama, rozhodla se vybrat 15 inspirativních žen, které ovlivňují problematiku, které říkají „Forces for Change“. Šestnácté místo na titulce ukazuje zrcadlo, které čtenáře povzbuzuje k tomu, aby viděli sami sebe, i to, jak mohou změnit své zaměstnání či pozice.

Zářijové vydání vyšlo již v pátek 2. srpna 2019 a zahrnuje mimo jiné také upřímný rozhovor mezi Meghan a bývalou první dámou Michelle Obama nebo také rozhovor mezi světově proslulou etoložkou a primatoložkou doktorkou Jane Goodall a samotnou vévodkyní ze Sussexu.

„Je to pro mě velmi zvláštní čas strávený na mnohých pozicích. Spolupráce s Edwardem a jeho týmem jak během mého těhotenství, tak i během mé mateřské dovolené nehrála v mém životě zrovna malou roli. Bylo to privilegium být vítána a podporována tímto úžasným týmem lidí,“ svěřila se Meghan Markle.

foto: sussexroyal, uk.style.yahoo

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU BRITSKÝ VOGUE EDWARD ENNINFUL FORCE FOR CHANGE SMART WORKS

Související články

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek