dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Meghan Markle spolupracovala na zářijovém vydání britského časopisu Vogue

Přidat na Seznam.cz
Přestože po několikaměsíční spolupráci měla být na obálce časopisu právě ona, rozhodla se pro změnu a požádala šéfredaktora britské Vogue Edwarda Enninfula, aby toto přehodnotil. Ten plně vévodkyni ze Sussexu vyhověl.

Spolupráce, kterou společně odstartovali již v lednu, se zaměřuje především na podporu projektu Smart Works, kterému se Meghan Markle aktivně věnuje a který pomáhá zranitelným ženám v zaměstnání.

Dle vlastních slov byla Meghan více než nadšená, když na spolupráci šéfredaktor britské Vogue Edward Enninful kývl a čekalo je za posledního více než půl roku nemálo setkání a jednání. Meghan je patronkou celého projektu Smart Works a nezřídka je také k vidění v kancelářích společnosti. 

Každoročně nejdůležitější vydání módních časopisů připadá na zářijové číslo, proto sem směřovali i výsledek své spolupráce Meghan a Edward. Vévodkyně ze Sussexu se tak stala součástí redakčního týmu a musela se spoustu věcí naučit. Místo toho, aby se objevila na obálce zářijového čísla sama, rozhodla se vybrat 15 inspirativních žen, které ovlivňují problematiku, které říkají „Forces for Change“. Šestnácté místo na titulce ukazuje zrcadlo, které čtenáře povzbuzuje k tomu, aby viděli sami sebe, i to, jak mohou změnit své zaměstnání či pozice.

Zářijové vydání vyšlo již v pátek 2. srpna 2019 a zahrnuje mimo jiné také upřímný rozhovor mezi Meghan a bývalou první dámou Michelle Obama nebo také rozhovor mezi světově proslulou etoložkou a primatoložkou doktorkou Jane Goodall a samotnou vévodkyní ze Sussexu.

„Je to pro mě velmi zvláštní čas strávený na mnohých pozicích. Spolupráce s Edwardem a jeho týmem jak během mého těhotenství, tak i během mé mateřské dovolené nehrála v mém životě zrovna malou roli. Bylo to privilegium být vítána a podporována tímto úžasným týmem lidí,“ svěřila se Meghan Markle.

foto: sussexroyal, uk.style.yahoo

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU BRITSKÝ VOGUE EDWARD ENNINFUL FORCE FOR CHANGE SMART WORKS

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek