dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Přidat na Seznam.cz
Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Zdroj: se svolením H&M

Tyto extravagantní modely, které propojují high fashion a radost z módy a udržitelnost, oblékly Hailee Steinfeld, Kehlani, Thomas Doherty, Zara Larsson, Precious Lee, Bimini, Moses Sumney a Jay Jay Bol na Fashion Awards 2021. Zároveň jste je mohli vidět minulý víkend v live show Superstar, kdy v kolekci zazářily nejenom Monika Bagárová a Patrície Pagáčová, ale také Ewa Farna a někteří soutěžící.

 

Známé osobnosti ze současné kulturní scény se spojily v rámci prestižní akce Fashion Awards 2021 ve slavné Royal Albert Hall v Londýně, aby vyjádřili svůj postoj k budoucnosti módy. Na červeném koberci totiž oblékly kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, která je další ze série udržitelného konceptu Innovation Stories. Tento nová koncept, který značka uvedla začátkem roku, přináší nové přístupy k recyklaci či cirkulaci a představuje inovativní materiály a techniky, které jsou šetrné k planetě.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený H&M (@hm)

 

Modely z kolekce jste mohli vidět také na porotě a soutěžících na live show Superstar minulý víkend. Styling sestavil známý český stylista Filip Vaněk. Pozornost a rozruch vyvolaly hlavně žluté šaty s černými puntíky, které měla na sobě Patrície Pagáčová. Monika Bagárová oblékla velmi sexy červené minišaty v objemnými rukávy a Ewa Farna sáhla po elegantní černobílé korálkové peleríně, kterou měla na sobě také Hailee Steinfeld v rámci Fashion Award 2021.


Zdroj: se svolením H&M

 

 

FASHION AWARDS 2021 

 

Hailee Steinfeld 
Korálkový overal a pelerína vyrobené z 95% recyklovaného polyesteru a zdobené rozpustnou nití Resortecs®, která se rozpustí v procesu recyklace.


Zdroj: se svolením H&M

 

Kehlani
Puntíkované tylové šaty, vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru z textilního odpadu.


Zdroj: se svolením H&M

Thomas Doherty 
Černé kalhoty, exkluzivně navržené pro Fashion Awards a puntíkatý šátek, vyrobené z 67 % Eastman Naia™ Renew Acetate - celulózní vlákno vyrobené z dřevní buničiny z udržitelných zdrojů a těžko recyklovatelných odpadních materiálů, jako jsou odpadní plasty a kobercová vlákna, které by jinak mohly být určeny na skládky nebo do spaloven -  a 33 % organického hedvábí. Modrá košile je ze 100 % organické bavlny.


Zdroj: se svolením H&M

 

Zara Larsson
Výrazný béžový dámský oblek: sako s průstřihem, vesta a kalhoty vyrobené z 67 % Eastman Naia™ Renew Acetate a 33 % organického hedvábí.


Zdroj: se svolením H&M

Precious Lee
Flitrové šortky s vysokým pasem a braletka vyrobené z 95% recyklovaného polyesteru. Trenčkot z veganské kůže Vegea™, vyrobené z vláken slupky hroznů, semen a stonků vyhozených během procesu výroby vína.


Zdroj: se svolením H&M

Moses Sumney 
Podlouhlé zdobené sako vyrobené z 50 % recyklované vlny a 50 % recyklovaného polyesteru, pletený rolák a zdobená vesta, obojí vyrobené ze 100 % recyklovaného polyesteru, černé kalhoty vyrobené z vlny RWS a recyklovaného polyesteru a 100 % vlny RWS klobouk.


Zdroj: se svolením H&M

Bimini 
Růžové nabírané šaty vyrobené z REPREVE® Our Ocean® - materiál z vláken pocházejících z odpadních plastových lahví.


Zdroj: se svolením H&M

Jay Jay Bol 
Růžové šaty vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru navržené také jako top a sukně s ohledem na použitelnost a všestrannost.


Zdroj: se svolením H&M

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PATRICIE PAGÁČOVÁ MONIKA BAGÁROVÁ HM FASHION AWARDS 2021 UDRŽITELNÁ MÓDA HIGH FASHION

Související články

NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT ZÍSKALA ITALSKÉ OCENĚNÍ PREMIO EUROPEO ST. OSCAR DELLA MODA 2021

I když si na ocenění museli všichni nominovaní kvůli pandemii chvíli počkat, výsledek rozhodně stál za to. Florencie nedávno ožila při slavnostní příležitosti oficiálního ceremoniálu, kde byla oceněna i návrhářka Jitka Klett.

Celý článek

Iniciativou k odpovědnosti: kauza nucených prací Ujgurů v čínských továrnách volá po udržitelnosti a odpovědnosti módního průmyslu

Světem módy hýbe kauza nucených prací v čínských továrnách v provincii Sin-ťiang. Tato oblast je známá produkcí bavlny a tyto továrny byly donedávna významnými dodavateli předních módních značek.

Celý článek

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Návrat do práce po mateřské je těžký, stát v tomto selhal, říká předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová

Eva Zamrazilová je předsedkyní Národní rozpočtové rady. Mimo to je však také schopnou manažerkou, milující matkou, módní fanynkou i celoživotním konzervativcem. Rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka vám přinášíme zde.

Celý článek

Červený kotlík proslavila například Phoebe ze seriálu Přátelé. Letos je tomu 130 let, co pomáhá potřebným

Armáda spásy tak jako každý rok bude i letos pořádat celosvětově známou kotlíkovou sbírku, která pomáhá potřebným. Typický červený kotlík byl proslaven nejednou známou celebritou jako například Mr. Beanem či Phoebe z oblíbeného seriálu Přátelé.

Celý článek

Díky celoživotnímu soužití se psy jsem měla šanci pochopit zodpovědnost vůči zvířeti, říká úspěšná herečka a zpěvačka Hanka Holišová

Zpěvačka a herečka Hana Holišová zažívá velmi úspěšné roky, nejenom na divadelní scéně, ale i v televizi. Nedávno se také objevila ve dvou projektech, které nadchnou všechny pejskaře.

Celý článek

Jsem žena, jsem kněžka

V Centru současného umění DOX se uskutečnila výstava  uměleckých velkoformátových fotografií Jsem žena, jsem kněžka z charitativně-edukativního cyklu historičky Lilie Khousnoutdinové, partnerky Karla Janečka. Akce spojená s dražbou uměleckých fotografií pomohla navíc získat přes 155 tisíc Kč ve prospěch tří neziskových organizací.

Celý článek