dnes je 06.07.2022

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Přidat na Seznam.cz
Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Zdroj: se svolením H&M

Tyto extravagantní modely, které propojují high fashion a radost z módy a udržitelnost, oblékly Hailee Steinfeld, Kehlani, Thomas Doherty, Zara Larsson, Precious Lee, Bimini, Moses Sumney a Jay Jay Bol na Fashion Awards 2021. Zároveň jste je mohli vidět minulý víkend v live show Superstar, kdy v kolekci zazářily nejenom Monika Bagárová a Patrície Pagáčová, ale také Ewa Farna a někteří soutěžící.

 

Známé osobnosti ze současné kulturní scény se spojily v rámci prestižní akce Fashion Awards 2021 ve slavné Royal Albert Hall v Londýně, aby vyjádřili svůj postoj k budoucnosti módy. Na červeném koberci totiž oblékly kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, která je další ze série udržitelného konceptu Innovation Stories. Tento nová koncept, který značka uvedla začátkem roku, přináší nové přístupy k recyklaci či cirkulaci a představuje inovativní materiály a techniky, které jsou šetrné k planetě.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený H&M (@hm)

 

Modely z kolekce jste mohli vidět také na porotě a soutěžících na live show Superstar minulý víkend. Styling sestavil známý český stylista Filip Vaněk. Pozornost a rozruch vyvolaly hlavně žluté šaty s černými puntíky, které měla na sobě Patrície Pagáčová. Monika Bagárová oblékla velmi sexy červené minišaty v objemnými rukávy a Ewa Farna sáhla po elegantní černobílé korálkové peleríně, kterou měla na sobě také Hailee Steinfeld v rámci Fashion Award 2021.


Zdroj: se svolením H&M

 

 

FASHION AWARDS 2021 

 

Hailee Steinfeld 
Korálkový overal a pelerína vyrobené z 95% recyklovaného polyesteru a zdobené rozpustnou nití Resortecs®, která se rozpustí v procesu recyklace.


Zdroj: se svolením H&M

 

Kehlani
Puntíkované tylové šaty, vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru z textilního odpadu.


Zdroj: se svolením H&M

Thomas Doherty 
Černé kalhoty, exkluzivně navržené pro Fashion Awards a puntíkatý šátek, vyrobené z 67 % Eastman Naia™ Renew Acetate - celulózní vlákno vyrobené z dřevní buničiny z udržitelných zdrojů a těžko recyklovatelných odpadních materiálů, jako jsou odpadní plasty a kobercová vlákna, které by jinak mohly být určeny na skládky nebo do spaloven -  a 33 % organického hedvábí. Modrá košile je ze 100 % organické bavlny.


Zdroj: se svolením H&M

 

Zara Larsson
Výrazný béžový dámský oblek: sako s průstřihem, vesta a kalhoty vyrobené z 67 % Eastman Naia™ Renew Acetate a 33 % organického hedvábí.


Zdroj: se svolením H&M

Precious Lee
Flitrové šortky s vysokým pasem a braletka vyrobené z 95% recyklovaného polyesteru. Trenčkot z veganské kůže Vegea™, vyrobené z vláken slupky hroznů, semen a stonků vyhozených během procesu výroby vína.


Zdroj: se svolením H&M

Moses Sumney 
Podlouhlé zdobené sako vyrobené z 50 % recyklované vlny a 50 % recyklovaného polyesteru, pletený rolák a zdobená vesta, obojí vyrobené ze 100 % recyklovaného polyesteru, černé kalhoty vyrobené z vlny RWS a recyklovaného polyesteru a 100 % vlny RWS klobouk.


Zdroj: se svolením H&M

Bimini 
Růžové nabírané šaty vyrobené z REPREVE® Our Ocean® - materiál z vláken pocházejících z odpadních plastových lahví.


Zdroj: se svolením H&M

Jay Jay Bol 
Růžové šaty vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru navržené také jako top a sukně s ohledem na použitelnost a všestrannost.


Zdroj: se svolením H&M

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PATRICIE PAGÁČOVÁ MONIKA BAGÁROVÁ HM FASHION AWARDS 2021 UDRŽITELNÁ MÓDA HIGH FASHION

Související články

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek