dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

Michelle Obama a pár módních návrhářů na Kubě

Přidat na Seznam.cz
Historický okamžik v životech obyvatel Kuby přinesl i módní stránku věci. Michelle Obama oblékla Carolinu Herreru…

Barack Obama vystoupil minulou neděli se svou ženou Michelle a dcerami Sashou a Maliou na mezinárodním letišti na Kubě. Kromě jásajícího davu, uvítacího výboru a tajné služby byly potřeba i deštníky.

První dáma Michelle oblékla šaty od návrhářky Caroliny Herrery v námořnickém odstínu, s červenými a bílými květinovými potisky v áčkovém střihu. Tuto designérku má Michelle Obama ve velké oblibě a mezi prvními dámami rozhodně není první, nejspíš ani poslední.

Další šaty, které přibalila Michelle do kufru pro návštěvu Kuby, byly z rukou talentovaných návrhářů, Isabel Toledo, Naeem Khan, Tory Burch i Narciso Rodrigueze. V souhrnu jsou to květinové motivy a odstíny modré, bílé a červené, které první dáma ve svém šatníku pro „Kuba trip“ zvolila a tak nemohla nikoho urazit a svému muži dělala jen radost.

usmagazine.com

Přidat na Seznam.cz
MICHELLE OBAMA BARACK OBAMA

Související články

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Jděte k volbám! Vyzývají americké módní značky

Silná prohlášení provázejí americké volby od nepaměti. Polarizující se společností se však ke slovu dostávají i módní značky, designéři i retaileři. Mají totiž pro voliče jeden důležitý vzkaz: „Jděte volit!"

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Obrazem: Jak oslavily konec roku známé osobnosti?

Bujaré, akční, pohodové i veselé oslavy přelomu roku 2018 / 2019 proběhly snad po celém Světě. Jak oslavily poslední den v roce zahraniční celebrity?

Celý článek

V jakém domě trávili Obamovi prázdniny?

Nahlédněte s námi již tradičně do dalšího luxusního domu známých osobností. Tentokrát to bude prázdninová vilka rodiny bývalého amerického prezidenta - Baracka Obamy. 

Celý článek

Jak je na Vánoce vyzdoben Bílý dům Obamových?

Ještě poslední Vánoce si rodina Obamů užije v Bílém domě. Přinášíme pohled, jak je celý palác vyzdoben. 

Celý článek