dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

MISS Full Of Beauty letos ponese titul MISS Prima křivky!

Přidat na Seznam.cz
Soutěž MISS Full Of Beaty získává nové jméno – MISS Prima křivky! Účastníků soutěže, programu ani jeho kvality se to vůbec nedotkne, co za tím ale stojí?

Změna jména soutěže z MISS Full Of Beauty na MISS Prima křivky! má jednoduché vysvětlení. Jednatelé plus size modelingové agentury Full Of Beauty s.r.o., která soutěž MISS FOB pořádala, se rozhodli ukončit spolupráci a veškeré závazky přebírá agentura CZ Plus Size Models s.r.o., jejímiž majiteli jsou právě jedni z bývalých jednatelů agentury Full Of Beauty s.r.o. Roman Fareq a Markéta Zámyslická.

Tato změna se však nikoho nedotkne, Agentura CZ Plus Size Models s.r.o. na sebe bere veškeré závazky vůči finalistkám i partnerům, a to jak finanční, tak mediální.

Ani diváci a fanoušci finalistek se nemusí bát. Vše proběhne podle plánu: finálový večer (13. 9. 2014) v Divadle Hybernia od 19:00, jeho koncept a všechna soustředění finalistek (18. 7. - 20. 7. 2014, 15. 8. - 17. 8. 2014 a 31. 8. - 5. 9. 2014) proběhnou beze změny.

Proč právě MISS Prima křivky!?
Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love se již pro druhý ročník soutěže původní název MISS Full Of Beauty nehodí a proto se bude jmenovat MISS Prima křivky! S podtitulem …with love.

Propojení názvu soutěže s jednou z nejvýznamnějších televizí v ČR – TV Prima je obrovskou příležitostí dostat do povědomí žen skutečný pohled na krásu ženy. Prezentovat přirozenou ženskou krásu a půvab bez drastických a životu nebezpečných diet.

Jaké lze očekávat změny?
Nově budou moci příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky také na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

Po schválení, jak majitelů pořádající agentury CZ Plus Size Models s.r.o., tak TV Prima Love představujeme zbrusu nové a velmi povedené logo soutěže a též nové webové a facebookové stránky – MISS Prima křivky!  ...with love.

Toto spojení jistě přinese všem lepší dostupnost novinek ze světa krásných, osobitých a charismatických žen, které nemají pomyslné ideální míry 90-60-90 a přesto mají šarmu a půvabu na rozdávání.

Zdroj: CZ Plus Size Models s.r.o.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS FULL OF BEAUTY MISS PRIMA KŘIVKY TV PRIMA CZ PLUS SIZE MODELS KRÁSA IDEÁL KRÁSY BOUBELKY SKUTEČNÁ KRÁSA

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek