dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Přidat na Seznam.cz
Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Jirka je na něj náležitě hrdý, protože si ho celý sám navrhl, vyprojektoval a dostál svému plánu, že jej postaví a vybaví „zlaté české ručičky“. 

K tomu všichni tři Lucčiny synové rostou jako z vody. Nejstarší syn je nadšeným florbalistou, mladší Ríša začal v covidové době hrát na kytaru a malý Roník krásně cvičí. Oblíbil si s Lucií dělat jógu. 

Roník se mnou hezky cvičí

„Tak trochu cvičí s námi se všemi,“ směje se Lucie. „Roník byl od narození nespavé miminko, a ještě teď stále nespí celou noc v kuse. I když je to náš malý miláček, je to někdy dost náročné. Naštěstí mi moc pomáhá Jirka, který byl v covidové době hodně doma. Mohl si tak ráno Roníka vzít a dopřát mi luxus dopoledního spaní. Což mi dost pomohlo zase načerpat energii,“ dodává.  

„Aspoň v tomto byla covidová doba pro naši rodinu přínosná. Jirka díky tomu byl víc s námi a malý Roník se na něj doslova nafixoval. Přítomnost obou rodičů úplně mění vývoj dítěte, nikdy dřív bych neřekla, jak moc. Je moc krásné sledovat, jak Roník za tátou pořád běhá jako ocásek, směje se Lucie. 

A jak vnímali covidovou dobu starší synové Lucie, čtrnáctiletý Robert a dvanáctiletý Richard? 

„Robík si prochází nelehkým obdobím puberty, tak po něm musím víc dupat, hlídat, jestli má a dělá vše, co by měl. To Ríša je samostatnější, houževnatější, tak distanční výuku zvládl s přehledem. A zatím co Robert se do školy těšil, Ríša naopak zpátky nechtěl. Když pak vyplňoval dotazník, kde měl popsat, co mu na distanční výuce vyhovovalo, a co naopak ne, popsal to stroze – s ničím jsem problém neměl, protože jsem chytrý, do školy se mi nechce, protože mi vyhovuje déle spát,“ dodává s úsměvem krásná Lucie, „a věřím, že tím vystihl názory hodně dětí“, jen my rodiče jsme se každý den modlili, aby už školy otevřely a děti se mohly vrátit do lavic,“ dodává.  

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LUCIE ŠLÉGROVÁ VÁNOCE 2021 FIT TYČINKA

Související články

NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT ZÍSKALA ITALSKÉ OCENĚNÍ PREMIO EUROPEO ST. OSCAR DELLA MODA 2021

I když si na ocenění museli všichni nominovaní kvůli pandemii chvíli počkat, výsledek rozhodně stál za to. Florencie nedávno ožila při slavnostní příležitosti oficiálního ceremoniálu, kde byla oceněna i návrhářka Jitka Klett.

Celý článek

Iniciativou k odpovědnosti: kauza nucených prací Ujgurů v čínských továrnách volá po udržitelnosti a odpovědnosti módního průmyslu

Světem módy hýbe kauza nucených prací v čínských továrnách v provincii Sin-ťiang. Tato oblast je známá produkcí bavlny a tyto továrny byly donedávna významnými dodavateli předních módních značek.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek

Vánoční dárky vám zabalí celebrity. Lucie Benešová, Jitka Boho, Petra Špindlerová a Dva tátové se vystřídají na charitativní akci v Centru Černý Most

Těsně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek