dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Přidat na Seznam.cz
Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Jirka je na něj náležitě hrdý, protože si ho celý sám navrhl, vyprojektoval a dostál svému plánu, že jej postaví a vybaví „zlaté české ručičky“. 

K tomu všichni tři Lucčiny synové rostou jako z vody. Nejstarší syn je nadšeným florbalistou, mladší Ríša začal v covidové době hrát na kytaru a malý Roník krásně cvičí. Oblíbil si s Lucií dělat jógu. 

Roník se mnou hezky cvičí

„Tak trochu cvičí s námi se všemi,“ směje se Lucie. „Roník byl od narození nespavé miminko, a ještě teď stále nespí celou noc v kuse. I když je to náš malý miláček, je to někdy dost náročné. Naštěstí mi moc pomáhá Jirka, který byl v covidové době hodně doma. Mohl si tak ráno Roníka vzít a dopřát mi luxus dopoledního spaní. Což mi dost pomohlo zase načerpat energii,“ dodává.  

„Aspoň v tomto byla covidová doba pro naši rodinu přínosná. Jirka díky tomu byl víc s námi a malý Roník se na něj doslova nafixoval. Přítomnost obou rodičů úplně mění vývoj dítěte, nikdy dřív bych neřekla, jak moc. Je moc krásné sledovat, jak Roník za tátou pořád běhá jako ocásek, směje se Lucie. 

A jak vnímali covidovou dobu starší synové Lucie, čtrnáctiletý Robert a dvanáctiletý Richard? 

„Robík si prochází nelehkým obdobím puberty, tak po něm musím víc dupat, hlídat, jestli má a dělá vše, co by měl. To Ríša je samostatnější, houževnatější, tak distanční výuku zvládl s přehledem. A zatím co Robert se do školy těšil, Ríša naopak zpátky nechtěl. Když pak vyplňoval dotazník, kde měl popsat, co mu na distanční výuce vyhovovalo, a co naopak ne, popsal to stroze – s ničím jsem problém neměl, protože jsem chytrý, do školy se mi nechce, protože mi vyhovuje déle spát,“ dodává s úsměvem krásná Lucie, „a věřím, že tím vystihl názory hodně dětí“, jen my rodiče jsme se každý den modlili, aby už školy otevřely a děti se mohly vrátit do lavic,“ dodává.  

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LUCIE ŠLÉGROVÁ VÁNOCE 2021 FIT TYČINKA

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek