dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Přidat na Seznam.cz
Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

foto: Versace

Fien Kloos se v kampani značky Versace neobjevila poprvé. I když jde o mladou a zatím poměrně neznámou modelku, značka si ji oblíbila a mohli jsme ji tak vidět například v předchozí kampani na hodinky Versace.

foto: Versace

Zářivé blond vlasy pevně stažené kadeřníkem Alessandrem Squarzou s bezchybným make-upem od Seiko Nishiqori prezentuje nejenom krásu Fien Kloos, ale především geometrické tvary slunečních i dioptrických brýlí. Nechybí klasické čtvercové tvary, stejně jako kočičí brýle. Modelka má na sobě topy s vyšším límcem podtržené výraznými náušnicemi značky Versace.

foto: Versace

Kromě fotografií ke kampani vznikl také krátký film prezentující nové módní doplňky. Zlato-černá kombinace přináší výrazný a nápaditý design.

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY VERSACE BRÝLE VERSACE SLUNEČNÍ BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE DESIGNOVÉ BRÝLE

Související články

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Maxi šála je stále trendy

Dlouhá šála kolem krku nejen krásně zahřeje, ale taky skvěle vypadá. Správná kombinace vykouzlí z vašeho oblečení krásný look. Jak můžete využít tuhle maxi šálu a jak ji správně uvázat?

Celý článek

Gisele Bündchen do vánoční kampaně šperků Vivara přinesla slavnostní kouzlo

Supermodelka, která nestárne, se zapojila do nové módní kampaně vzývající nádherné šperky Vivara. Vánoční kampaň tak získala dvojnásobné kouzlo a Vánoce podtrhne se vším všudy.

Celý článek