dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

MODA Fashion Day(s) – 2. ročník

Přidat na Seznam.cz
Blíží se společenská událost současné módní scény v České republice MODA Fashion Day(s), která má ambice stát se součástí každoročního kulturního regionálního programu.

Móda je součástí umění a životního stylu. Podpora prodeje, prezentace autorské tvorby a vyhledávání mladých talentů je hlavní prioritou projektu, který se uskuteční 16. dubna 2016 v prostorách Zámecké Jízdárny v Českém Krumlově. Pro módní nadšence je připraveno několik módních přehlídek a nebudou chybět ani exkluzivní hosté. 

Největším tahákem a hlavní hvězdou MODA Fashion Day(s), na které vás zveme, bude první dáma české módy Tatiana Kováříková, která představí svoji novou kolekci jaro/léto 2016. Máme se na co těšit, protože Tatiana patří u nás i ve světě mezi špičku ve svém oboru. 

Dopolední program bude věnován semináři Ženy a finance, který pořádá organizace “Ženský investiční klub” v partnerském hotelu Bellevue. Kromě dobrých rad si odnesete i radost ze setkání se zajímavými ženami. Večerem plným módních přehlídek bude provázet moderátorka Markéta Vlachová, která přivítá i několik zajímavých hostů. 

S kolekcí PROTĚŽE vás seznámí Sophistic by Veronika, ve které Veroniku inspiroval každodenní rituál - jízda na skútru a nespoutanost, jež při jízdě zažívá. Těšit se můžete i na přehlídku plavek Triola z butiku Spodní prádlo Underwear a své zastoupení zde bude mít také butik Hala Bala.

O účesy modelek v rámci MODA Fashion Day(s) se postarají kadeřníci z pražského salonu Libora Šuly. Už teď se nemůžeme dočkat, jaké vlasové překvapení pro nás připraví!

Na závěr tohoto nabitého dne si nenechte ujít After party MODA Fashion Day(s), která se bude konat v City loungemusic club&baru City v Hradební ulici. 

 

Přijďte se nechat unést módou, Moda Fashion Day vám slibuje neobyčejnou podívanou.

 

 

Přidat na Seznam.cz
MODA FASHION DAY TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ SOPHISTIC BY VERONIKA

Související články

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

Celý článek
UNICEF

BENEFIČNÍ VEČER HVĚZDY PRO UNICEF

České hvězdy a čeští módní návrháři se znovu potkají na jednom molu v nádherných prostorech Národního muzea hudby dne 17. dubna 2018. 

 

 

Celý článek

Femme fatale od Sophistic by Veronika

Pokud si představujeme femme fatale, je to přesně ta žena, kterou pro podzimní a zimní kolekci značky Sophistic by Veronika stvořila Veronika Štěrbová a zachytila Eva Neužilová.

Celý článek

Andrea Kerestešová v editoriálu pro Sophistic by Veronika

Nosit městskou módu nikdy nebylo jednodušší. Nasedněte na skútr, nechte si větrem čechrat vlasy vykukující zpod helmy a se svým dokonalým outfitem zastavte dopravu. To by totiž dokázala každá sophisticovaná!

Celý článek

MODA Fashion Days 2016

Ani 2. ročník projektu MODA Fashion Day/s/ rozhodně nenechal nikoho na pochybách, že zcela právem zaujal důležitou pozici mezi společensko-kulturními počiny v regionu.

Celý článek

PROTOŽE nosit Sophistic znamená být ženou

Nová městská kolekce značky Sophistic by Veronika vás provede tím, jak bude vypadat letošní jaro a léto. Protože život je inspirace a protože je zkrátka krásné být ženou!

Celý článek

Trend širokých kalhot

Už před rokem došlo k návratu kalhot s širokými nohavicemi zpátky do módy. Budete mít odvahu zařadit si je do šatníku?

Celý článek

Znovuzrození variabilního Amébis

Značka Sophistic by Veronika do své nabídky znovu zařazuje variabilní tričko Amébis. Tak hurá do e-shopu!

Celý článek