dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Přidat na Seznam.cz
Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Finalistka soutěže PURE MODEL 2018 dosahuje další mety ve světě modelingu na prestižní italské události Gucci Cruise 2020 fashion show v Římě, a to ani ne rok po svém objevení.

„Je to velký úspěch a jsem na Báru patřičně hrdý. Je velmi cílevědomá a chytrá, a to, že se jí podařilo být mezi modelkami na Gucci Cruise 2020 v Římě, nyní Báře otevřelo dveře do světového modelingu. Ihned po této přehlídce projevilo o Báru zájem několik zahraničních mutací magazínu Vogue,“ uvádí Roman Holárek, majitel modelingové agentury PURE MODEL Management.

Modeling není procházka růžovým sadem a Báru Fialovou čekala velká dřina, která se však náležitě vyplatila. Modelka má za sebou již spolupráci s návrhářkou Viviene Westwood a postupně se ukazuje na stránkách známých módních časopisů. Její atypický vzhled i ohnivé vlasy ji přidávají na jedinečné kráse, o kterou se zajímá stále více módních domů.

Viviene Westwood

„Byl to pro mě hodně náročný týden. Do užšího výběru se dostalo přes 150 modelů z celého světa, kteří byli pozvaní na 4denní casting v Římě. Nikdy jsem neviděla tolik zrzavých lidí na jednom místě. Každý z nás byl jiný, osobitý a něčím zvláštní. Nikdy nevíte, kdy vás vyřadí a pojedete domů. Dokonce jednu brazilskou modelku poslali domů, a poté jí opět potvrdili na show, tak musela absolvovat dva sedmnácti hodinové lety ve dvou dnech,“ sdílí své pocity Barbora Fialová a dodává: „Co mě však překvapilo je pozitivní a vřelý přístup jak ze strany týmu, tak modelů. Gucci přivezl spoustu lidí z celého světa, kteří jsou podobně ladění, a podařilo se jim vytvořit skvělou atmosféru po celý čas. A samotná přehlídka, ta byla neskutečná. Byl to celoživotní zážitek.“

Právě před rokem se Bára zúčastnila modelingové soutěže PURE MODEL, která hledá nové tváře s potenciálem uspět ve světě modelingu. Letošní podzimní finále má před sebou ještě pár zastávek, jako například právě proběhlý poslední casting a následující semifinále, z něhož bude zúžen výběr finalistů. Na ty už se těší světoví agenti, kteří hledají nové modelingové tváře. Vítězové pak získají kontrakt za více jak milion korun.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA FIALOVÁ PURE MODEL SOUTĚŽ GUCCI GUCCI CRUISE 2020 FASHION SHOW MÓDNÍ SHOW ČESKÁ MODELKA

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek