dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Přidat na Seznam.cz
Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Finalistka soutěže PURE MODEL 2018 dosahuje další mety ve světě modelingu na prestižní italské události Gucci Cruise 2020 fashion show v Římě, a to ani ne rok po svém objevení.

„Je to velký úspěch a jsem na Báru patřičně hrdý. Je velmi cílevědomá a chytrá, a to, že se jí podařilo být mezi modelkami na Gucci Cruise 2020 v Římě, nyní Báře otevřelo dveře do světového modelingu. Ihned po této přehlídce projevilo o Báru zájem několik zahraničních mutací magazínu Vogue,“ uvádí Roman Holárek, majitel modelingové agentury PURE MODEL Management.

Modeling není procházka růžovým sadem a Báru Fialovou čekala velká dřina, která se však náležitě vyplatila. Modelka má za sebou již spolupráci s návrhářkou Viviene Westwood a postupně se ukazuje na stránkách známých módních časopisů. Její atypický vzhled i ohnivé vlasy ji přidávají na jedinečné kráse, o kterou se zajímá stále více módních domů.

Viviene Westwood

„Byl to pro mě hodně náročný týden. Do užšího výběru se dostalo přes 150 modelů z celého světa, kteří byli pozvaní na 4denní casting v Římě. Nikdy jsem neviděla tolik zrzavých lidí na jednom místě. Každý z nás byl jiný, osobitý a něčím zvláštní. Nikdy nevíte, kdy vás vyřadí a pojedete domů. Dokonce jednu brazilskou modelku poslali domů, a poté jí opět potvrdili na show, tak musela absolvovat dva sedmnácti hodinové lety ve dvou dnech,“ sdílí své pocity Barbora Fialová a dodává: „Co mě však překvapilo je pozitivní a vřelý přístup jak ze strany týmu, tak modelů. Gucci přivezl spoustu lidí z celého světa, kteří jsou podobně ladění, a podařilo se jim vytvořit skvělou atmosféru po celý čas. A samotná přehlídka, ta byla neskutečná. Byl to celoživotní zážitek.“

Právě před rokem se Bára zúčastnila modelingové soutěže PURE MODEL, která hledá nové tváře s potenciálem uspět ve světě modelingu. Letošní podzimní finále má před sebou ještě pár zastávek, jako například právě proběhlý poslední casting a následující semifinále, z něhož bude zúžen výběr finalistů. Na ty už se těší světoví agenti, kteří hledají nové modelingové tváře. Vítězové pak získají kontrakt za více jak milion korun.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA FIALOVÁ PURE MODEL SOUTĚŽ GUCCI GUCCI CRUISE 2020 FASHION SHOW MÓDNÍ SHOW ČESKÁ MODELKA

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek