dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Modelka Bella Hadid v oslnivé kampani Kith X Versace

Přidat na Seznam.cz
Modelka Bella Hadid se stala novou tváří kampaně Kith x Versace. Z kolaborace sportovní značky a luxusního módního domu vznikla moderní a dynamická kolekce, která své místo v nynějších šatnících určitě nalezne.

Sbírka obsahuje přes sto kousků od oblečení až po pánské i dámské doplňky a boty, přičemž je vše ručně vyrobeno v ateliérech módního domu Versace. Kromě toho je také zcela poprvé upravena medúza - ikonické logo italského módního domu. Medúza má místo očí logo Kith, což značí kolaboraci těchto dvou značek. Kolekce bude dostupná od 15. února 2019 na internetových stránkách Kith.com a ve vybraných obchodech Kith a Versace.

Spolupráce značek Kith a Versace byla poprvé odhalena v září 2018 debutovou kolekcí, kterou mohli diváci vidět na newyorském týdnu módy. Bella Hadid nechyběla na módní přehlídce a momentálně se stala také tváří nejnovější kampaně. Sbírka je určena jak mužům, tak ženám a obsahuje řecké motivy inspirované barokem, logománii, burgundy teplákovou soupravu, šátky, mikiny a lehké bundy nebo typicky devadesátkové tenisky. Z kolaborace vznikla elegantní, ale zároveň dynamicky sportovní kolekce pro moderní zákazníky.

Fashionista.com, Flaunt.com

Přidat na Seznam.cz
VERSACE KITH BELLA HADID KAMPAŇ 2019 MÓDNÍ DŮM DÁMSKÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ ELEGANTNÍ MÓDA MÓDNÍ KOLEKCE

Související články

Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Bella Hadid v nové podzimní kampani italského domu Missoni

Kreativní ředitelka Angela Missoni představila společně se svým týmem novou podzimní a zimní kampaň. V hlavní roli se představili modelové Adut Akech, Alton Mason, Dong Su Moon a Bella Hadid. 

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek