dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Modelka Kaia Gerber září v nové jarní kampani značky Jimmy Choo

Přidat na Seznam.cz
Sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se stala novou tváří jarní a letní kampaně módního domu Jimmy Choo. Není pochyb o tom, že jde ve šlépějích své matky, známé supermodelky Cindy Crawford.

Novou kampaň v hlavní roli s Kaiou Gerber nafotil uznávaný módní fotograf Steven Meisel. Meisel svými snímky zachytil především éterickou a nadčasovou krásu mladé modelky prostřednictvím jednoduchých převážně černo-bílých fotografií. „Kaia stojí v čele další generace supermodelek. Navíc byla veliká pocta pracovat se Stevenem Meiselem na tom, abychom zachytili takové pozoruhodné snímky,” řekla kreativní ředitelka J. Choo Limited, Sandra Choi.

Kampaň, která je globálně k vidění od 10. ledna 2019, byla zaměřena na novou tašku Helia, boty Raine a omezené množství triček a mikin s logem Jimmy Choo. Trika a mikiny vznikly ve spolupráci s kreativními řediteli Mathiasem Augustyniakem a  Michaelem Amzalagem z módního domu M/M Paris.

Pro mě představuje Jimmy Choo sílu a intenzitu. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí mladého ducha značky a myslím, že opravdu docílili sebedůvěry, kterou v kolekci zvláště zdůraznili. 

- Kaia Gerber

Jimmychoo.com, Dresstokillmagazine.com, Dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
CAMPAIGN KAMPAŇ 2019 KAIA GERBER JIMMY CHOO

Související články

Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek

Virginie Viard zakončila pařížský týden módy nesourodou přehlídkou Chanel

Jedna z nejočekávanějších přehlídek na pařížském týdnu módy nedopadla zrovna podle očekávání. Kreativní ředitelka Virginie Viard představila nesourodou podzimní kolekci, která pouze v některých pasážích připomínala typický Chanel.

Celý článek
Nová kolekce Max Mara

Max Mara Fall 2020: romantická plavba za dobrodružstvím

Na milánském týdnu módy představil návrhář a kreativní ředitel značky Max Mara Ian Griffith novou podzimní kolekci 2020 v námořnickém stylu. Držte si klobouky, vyplouváme napříč dobrodružstvím z Maroka až na sever Ruska.

Celý článek

Givenchy Couture: Když se móda potká s uměním

Zamilovaný dopis. Přesně tak pojmenovala kreativní ředitelka Clare Waight Keller novou jarní a letní kolekci 2020 módního domu Givenchy. Romantikou sbírka doopravdy překypovala. 

Celý článek

Saint Laurent Resort kolekce 2020 v hlavní roli s Kaiou Gerber

Kreativní ředitel Anthony Vaccarello představil novou Resort kolekci v hlavní roli s modelkami Kaiou Gerber, Mads Mullins a Tes Linnenkoper. Stylová a lehce kombinovatelná sbírka je vhodná pro každého. 

Celý článek

Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

Modelka Joséphine le Tutour je tváří nové podzimní a zimní kampaně módního řetězce Mango. Nenechte si ujít tuto kolekci plnou sedmdesátkové elegance.

Celý článek

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek