dnes je 24.09.2019 a svátek má Jaromír

Modelka Kaia Gerber září v nové jarní kampani značky Jimmy Choo

Přidat na Seznam.cz
Sedmnáctiletá modelka Kaia Gerber se stala novou tváří jarní a letní kampaně módního domu Jimmy Choo. Není pochyb o tom, že jde ve šlépějích své matky, známé supermodelky Cindy Crawford.

Novou kampaň v hlavní roli s Kaiou Gerber nafotil uznávaný módní fotograf Steven Meisel. Meisel svými snímky zachytil především éterickou a nadčasovou krásu mladé modelky prostřednictvím jednoduchých převážně černo-bílých fotografií. „Kaia stojí v čele další generace supermodelek. Navíc byla veliká pocta pracovat se Stevenem Meiselem na tom, abychom zachytili takové pozoruhodné snímky,” řekla kreativní ředitelka J. Choo Limited, Sandra Choi.

Kampaň, která je globálně k vidění od 10. ledna 2019, byla zaměřena na novou tašku Helia, boty Raine a omezené množství triček a mikin s logem Jimmy Choo. Trika a mikiny vznikly ve spolupráci s kreativními řediteli Mathiasem Augustyniakem a  Michaelem Amzalagem z módního domu M/M Paris.

Pro mě představuje Jimmy Choo sílu a intenzitu. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí mladého ducha značky a myslím, že opravdu docílili sebedůvěry, kterou v kolekci zvláště zdůraznili. 

- Kaia Gerber

Jimmychoo.com, Dresstokillmagazine.com, Dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz
CAMPAIGN KAMPAŇ 2019 KAIA GERBER JIMMY CHOO

Související články

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Christy Turlington je tváří nové podzimní kampaně Marc Jacobs

Supermodelka Christy Turlington, která zažívala největší slávu v osmdesátých a devadesátých letech, učinila svůj comeback právě na přehlídce Marca Jacobse během newyorského týdne módy. Nyní se objevila i v jeho nejnovější podzimní kampani.

Celý článek

Bella Hadid v nové podzimní kampani italského domu Missoni

Kreativní ředitelka Angela Missoni představila společně se svým týmem novou podzimní a zimní kampaň. V hlavní roli se představili modelové Adut Akech, Alton Mason, Dong Su Moon a Bella Hadid. 

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek

Zpěvačka Ariana Grande je novou tváří značky Givenchy

Americká zpěvačka Ariana Grande se stala tváří nové podzimní a zimní kampaně módního domu Givenchy, která bude představena v červenci tohoto roku. Potvrdila to kreativní ředitelka Clare Waight Keller na instagramovém účtu.

Celý článek

Podzimní kampaň značky Balenciaga nás zavedla do různých krajin

Kreativní ředitel Demna Gvasalia se v nejnovější podzimní kampani inspiroval projektem Etnografická krajina od fotografa Jean-Pierra Attala. Snímky jsou povedené a dodávají kolekci patřičnou dynamiku. 

Celý článek