dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Přidat na Seznam.cz
Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

zdroj: pexels.com

Nadšenci do módy a oblékání zajisté ocení náš výběr nejlepších módních filmů i seriálů za poslední roky. Některé patří mezi klasiky, jiné zase překvapivé novinky. Tak jaký je váš horký favorit a který snímek můžete vidět stále dokola?

Ďábel nosí Pradu

Módní klasika, které nikdy neomrzí, Maryl Streepová v hlavní roli naprosto září a v úzkém závěsu s ní i Anne Hathaway. Jejich fanoušky možná nepřekvapí, že je dost pravděpodobné pokračování na druhý díl už volnějším způsobem. V hlavní roli by tentokrát byla Mirandy asistentka Emily.

zdroj: pinterest.com

Stážista

Další skvělý film je z roku 2015, kde se hlavní roli opět ujala Anne Hathaway s Robertem De Niro. Jde o velmi povedené komediální drama. 70letý vdovec si uvědomí, že důchod není zas tak zábavný, jak se říká a chce začít jako stážista ve firmě. Potká se s Jules, majitelkou módního webu, se kterou to nebude mít snadné.

zdroj: pinterest.com

Emily v Paříži

Takový must have mini seriál. Sympatická Emily dostane možnost pracovat a také žít ve Francii jako marketingová specialistka. Nebude to mít zprvu jednoduché, jelikož neumí francouzky a vřelé přivítání ji zrovna nečeká. Seriál je plný módy, vášně a samozřejmě Francie.

zdroj: pinterest.com

Dior a já

Skvěle hodnocený dokumentární snímek ze světa módního domu Christiana Diora. Dozvíte se, jak to funguje v zákulisí světa módy, ale také z dílny tohoto slavného muže. Film byl natočen v roce 2014 ve Francii a je velmi oblíbený nejen u módních fanoušků.

zdroj: pinterest.com

Girl Boss

Televizní seriál z roku 2017, opět z módního prostředí spojený se začátky zakládání „fashion brandu“ s kombinací životního příběhu Sophie. Vtipné pojetí 13dílného seriálu s prvky založenými na skutečných událostech při budování značky Nasty Gal.

zdroj: pinterest.com

Dále bychom mohli zmínit například Sex ve měste, Gossip girl nebo Pretty woman, ale pevně věříme, že takové hity už dávno znáte.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ FILMY MÓDA SERIÁLY O MÓDE ĎÁBEL NOSÍ PRADU EMILY IN PARIS MODNÍ DOKUMENTY FILMY O MÓDĚ

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Nejlepší módní inspirace z filmů a seriálů dostupných na Netflixu

Streamovací platforma Netflix nabízí na svých stránkách nespočet seriálů a filmů, z nichž se dá inspirovat. Zvlášť, co se módy týče. Připravili jsme seznam těch, které by vám coby módním nadšencům neměli uniknout. 

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek