dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Přidat na Seznam.cz
Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

zdroj: pexels.com

Nadšenci do módy a oblékání zajisté ocení náš výběr nejlepších módních filmů i seriálů za poslední roky. Některé patří mezi klasiky, jiné zase překvapivé novinky. Tak jaký je váš horký favorit a který snímek můžete vidět stále dokola?

Ďábel nosí Pradu

Módní klasika, které nikdy neomrzí, Maryl Streepová v hlavní roli naprosto září a v úzkém závěsu s ní i Anne Hathaway. Jejich fanoušky možná nepřekvapí, že je dost pravděpodobné pokračování na druhý díl už volnějším způsobem. V hlavní roli by tentokrát byla Mirandy asistentka Emily.

zdroj: pinterest.com

Stážista

Další skvělý film je z roku 2015, kde se hlavní roli opět ujala Anne Hathaway s Robertem De Niro. Jde o velmi povedené komediální drama. 70letý vdovec si uvědomí, že důchod není zas tak zábavný, jak se říká a chce začít jako stážista ve firmě. Potká se s Jules, majitelkou módního webu, se kterou to nebude mít snadné.

zdroj: pinterest.com

Emily v Paříži

Takový must have mini seriál. Sympatická Emily dostane možnost pracovat a také žít ve Francii jako marketingová specialistka. Nebude to mít zprvu jednoduché, jelikož neumí francouzky a vřelé přivítání ji zrovna nečeká. Seriál je plný módy, vášně a samozřejmě Francie.

zdroj: pinterest.com

Dior a já

Skvěle hodnocený dokumentární snímek ze světa módního domu Christiana Diora. Dozvíte se, jak to funguje v zákulisí světa módy, ale také z dílny tohoto slavného muže. Film byl natočen v roce 2014 ve Francii a je velmi oblíbený nejen u módních fanoušků.

zdroj: pinterest.com

Girl Boss

Televizní seriál z roku 2017, opět z módního prostředí spojený se začátky zakládání „fashion brandu“ s kombinací životního příběhu Sophie. Vtipné pojetí 13dílného seriálu s prvky založenými na skutečných událostech při budování značky Nasty Gal.

zdroj: pinterest.com

Dále bychom mohli zmínit například Sex ve měste, Gossip girl nebo Pretty woman, ale pevně věříme, že takové hity už dávno znáte.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ FILMY MÓDA SERIÁLY O MÓDE ĎÁBEL NOSÍ PRADU EMILY IN PARIS MODNÍ DOKUMENTY FILMY O MÓDĚ

Související články

Modrotisk dodává lnu zcela novou podobu, říká Kateřina Černá, zakladatelka značky K.BANA

Značka K.BANA zaměřující se na lněné oblečení s úctou k tradici přináší i v této nejisté době novou mini kolekci, která je zahalena do modrotisku. Ten vznikl ve spolupráci se strážnickou rodinnou firmou a na první pohled získá velký ohlas.

Celý článek

Dárky, se kterými letos potěšíte své blízké

Vánoční dárky letos budeme asi řešit hlavně online. A vlastně, proč ne? Užijte si nakupování z pohodlí domova. My vám to alespoň trochu usnadníme. Dali jsme dohromady více jak 20 tipů na vánoční dárky, se kterými letos určitě potěšíte své blízké.

Celý článek

ROZHOVOR o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek