dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Módní inspirace: Jak nosit barvu roku 2020

Přidat na Seznam.cz
Barva roku 2020 je pro většinu z nás barvou, kterou máme přirozeně rádi. A tak ji často i přirozeně zařazujeme do svého šatníku. Pokud u vás doma klasická modrá chybí, je nejvyšší čas se do ní zamilovat…  

Pantone každý rok vyhlašuje barvu roku. Odstín, který má provázet a symbolizovat celý nadcházející rok, a to nejenom v módním světě, ale také v designu interiérů, v kultuře či společnosti. Rok 2020 vyznačuje odstín 19-4052 Classic Blue. Pantone barvu popisuje jako klidnou, sebevědomou, stálou a jistou.

Klasická modrá barva je ve své podstatě elegantní a jednoduchá. Vyjadřuje stabilní základ, je barvou uklidňující a soustředí naše myšlenky. Proto by nám neměl chybět alespoň jeden modrý kousek v našem šatníku. Jak nosit klasickou modrou? Modrý kabát bude perfektní volbou. Váš outfit bude vždy výrazný, a přitom elegantní a chic. Skvěle padnou i modré kalhoty, halenky či svetry. O džínsách v klasické modré nemusí být ani řeč, ty jsou nikdy nestárnoucí klasikou. Načerpejte společně s námi malou inspiraci…

 

foto: pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BARVA ROKU PANTONE KLASICKÁ MODRÁ BARVA MODRÁ

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek

10 nejčastějších módních chyb

Móda je hra. Hra, která má ovšem také svá pravidla. Jak si ji užívat i bez přešlapů? Máme pro vás několik tipů, kterých je dobré se vyvarovat.

Celý článek

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Když se řeknou AXA Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bylo i letos v září.

Celý článek